British Colony [SP] (Top Eklendi)

Binek olarak yerlilere dinazora benzer şey ekleyeyim mi?

• Kesinlikle Eklemelisin (2pts)

Votes: 26 26.3%
  • Eklemelisin (1pts)

Votes: 7 7.1%
  • Ekleme (-1pts)

Votes: 7 7.1%
  • Kesinlikle Eklememelisin Böyle Saçmalık Mı Olur (-2 pts)

Votes: 59 59.6%

• Total voters
    99

Users who are viewing this thread

NyberCraft said:
Hasan_Hasan said:
Bu modelleri sanki 1860's Old America modundan hatırlıyorum.Sahibinden izin almışsındır umarım.
Çoğunu kendim yaptım ama dediğin moddan da faydalandım. Ayrıca yukarıdaki mesajda izin aldığımı belirttim.
İlerlemeden bahsedecek olursam:
-İtemler bitti sayılır. Devletler ekleyeceğim (9 tane) ve troop tree ayarlayacağım. Haritaya da başladım.

Devletlerden bahseder misin? Belçika olacak mı?

-Portekiz
-Fransa
-Büyük Britanya
-Afrika Kabileleri
-Fransa
-Belçika
-Almanya
-Hollanda
-İspanya

SİMDİLİK 9 DEVLET VAR. Önerilerinize göre artabilir...

NyberCraft said:
-Portekiz
-Fransa
-Büyük Britanya
-Afrika Kabileleri
-Fransa
-Belçika
-Almanya
-Hollanda
-İspanya

Osmanlı yok mu ?

Serıfsky said:
NyberCraft said:
-Portekiz
-Fransa
-Büyük Britanya
-Afrika Kabileleri
-Fransa
-Belçika
-Almanya
-Hollanda
-İspanya

Osmanlı yok mu ?

Ne Osmanlısı yahu? Bana kalırsa İspanya ve Hollanda da olmamalı. Onun yerine 2 afrika kabilesi daha eklenmeli. Afrikalı kabileler şöyle olabilir. Himbalar, Mbutiler ve Pigmeler.

Harita burada işte be yarısı horozların  :grin:

colonial-africa.gif

Dinozor konusunda geç kalmış olabilirim ancak Cheat Menuye eklersen harika olur :grin:. Yani her hangi bir partide olmasın ama Cheat Menude olsun. Sıkılırız falan Dinozor ile haydut avlarız.

tlgklz said:
Dinozor konusunda geç kalmış olabilirim ancak Cheat Menuye eklersen harika olur :grin:. Yani her hangi bir partide olmasın ama Cheat Menude olsun. Sıkılırız falan Dinozor ile haydut avlarız.
Saçma olur

Tamam zaten hiç bir partide olmayacak. sadece Cheatmenude İtem olarak bulunacak. Canın Sıkılınca veya barış döneminde açarsın hileyi alırsın dinozoru eğlenirsin sonra tekrar menüye atarsın kimse alamaz :grin:.

ARKADAŞLAR BU MOD TAMAMEN BAŞKA BİR MODDAN ALINMA ŞEYLERLE DOLU İSTERSENİZ MODUN GERÇEK LİNKİNİ VERİYİM HİÇ BİRİNİ KENDİ YAPMADI

seckinn123 said:
ARKADAŞLAR BU MOD TAMAMEN BAŞKA BİR MODDAN ALINMA ŞEYLERLE DOLU İSTERSENİZ MODUN GERÇEK LİNKİNİ VERİYİM HİÇ BİRİNİ KENDİ YAPMADI
Versene ?

Back
Top Bottom