[Bitti] Warband Uluslararası Lig

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ben çok ciddiye alıp hırs yapmıyorum açıkçası o yüzden en az 2 takım çıkarmak lazım. Hatta daha da adam olursa her maç için farklı bir takım çıkarabiliriz. Dediğim gibi toplamda 20 round oynanacak maçlar, 10 kişilik takımlar olursa 20 kişi oynar bir maçta. İki maçta 40 kişi yapar, zaten daha fazla adam gelir mi bilmiyorum.
Hepsini geçtim, kim karar verecek sen iyisin sen değilsin diye? duel mi yapacaz? 1'e 1 duel kimin iyi olduğunu göstermez, bu bir takım oyunu.

Nerissa said:
Olaya milli duygular girdiği için eğlenmek değil yenmek için oynamalıyız.

Biraz hırs yapmıyor musun ?

Yenilince Türklüğümüz mü zedelenecek yav  :roll:

Edit:Kaptanı seçmek için en doğru yöntem oylama , her klandan bir kişi + bağımsız birkaç kişinin bulunduğu bir anket yapılırsa sağlıklı ve tartışmasız bir sonuç alınır diye düşünüyorum.

Yapmıyorum ben Türklüğü ne bok olursa olsun zedeletmem oyunda olsa milli maçta olsa şuda olsa buda olsa ezdirmem ezdiremem. :smile:

Hem benim zevk anlayışım oynayıp yenilmek değil bu da hırs olarak algılanamaz. Yani ben yenilince eğlenmiyorum.

KillforRevenge said:
sırf eğlenmeye giriyorsanız ve yenilince de eğleneceğinizi düşünüyorsanız bence hiç katılmayın daha iyidir

Yenilmek yalakalıktan iyidir, boşuna uğraşma buralarda

egovic said:
KillforRevenge said:
sırf eğlenmeye giriyorsanız ve yenilince de eğleneceğinizi düşünüyorsanız bence hiç katılmayın daha iyidir

Yenilmek yalakalıktan iyidir, boşuna uğraşma buralarda

doğru yenilip çok eğlendik deyip ayrıca da rakibe sövmek daha iyidir haklısın

Tekrar tartışma başlatmak istemiyorum, iki saat önce o dedi bu dedi de demek istemiyorum, yalakasın.

obsesif kompulsif kişilik bozukluğu olan bazı kişileri boşverirsek, klanlardaki en iyi adamların turnuvaya katılması uygun olur, sırf eğlenmek için oynicaz diye oyunu 1 hafta önce almış blok yapmayan kişileri takıma sokamayız. yalnız  wtf klanından en iyi oyuncu olarak hayalperest arkadaşımızı öneriyorum, küsmece yok knight!

bu arada kimin ne zaman nerde sövdüğünü de herkes gayet iyi biliyor, girmeyelim o konulara!

ben hiçbir şekilde laf dalaşına girmek istemedim sadece uyarı yaptım.Ülkemiz adına oynacaklar için küçük bir uyarı yaptım.Yalakasın falan deyip sataşma.Herhangi bir şekilde sana laf yetiştirmek istemiyorum

Mertali muhattap alacagın kişiler onlar değil. Kaptan seçimi bence oyun tecrübesi en fazla ve taktik üretebilen kişiler olmalı.

Öncelikle bu konuyuda eski mevzularla doldurmayalım ve bu sözüme kimseden bir cevap gelmesin.Neyse konuya gelelim 1vs1de belirlemek zor.O yüzden kleinin dediği gibi takım çalışması olacağından bence clanlara göre takımlar oluşsun ya da katılacak kişiler bir takım oluştursun isteğe göre böyle maçlar yapılabilir.Buna görede hakemler olup her takımdan uyumlu olabilecek kişileri seçebilirler.Kaptanlık olayıda adaylık la olabilir.

Birden fazla takım oluşturulması saçma bence. Ha yedek derseniz onlar olabilir. Ve katılan kişilerde iyi oyuncular olmalı.

Artık takım yavaş yavaş belirlenmeli bence..

Nerissa said:
Birden fazla takım oluşturulması saçma bence. Ha yedek derseniz onlar olabilir. Ve katılan kişilerde iyi oyuncular olmalı.

Artık takım yavaş yavaş belirlenmeli bence..

Yanlış anladın.Birden fazla takım oluşmayacak.Bir tür turnuva gibi birşey olacak isteyen kişiler takım oluşturacak birbiri ile sonra bu açtan asıl takım ortaya çıkacak.Ulubatlı belirtmıstım clanı olmak zorunda değil.

Peki öyle olabilir. Ben kendi takımımı oluştururum herkes bir takım oluştursun maç yapalım en iyiler çıksın?

Aynen öyle.Takımların aynı clandan olması şart değil.Herkes istediği kişilerle belirli bir sayıda kişi ile takım oluşturacak.Maçlar yapılacak ve asıl oyun için katılımcılar belirlenecek.Belirlenmedeki kıstasları bu kabul edilirse yazarız olurmu arkadaşlar?

Tamam öyle yapalım. Herkes takımını oluştursun en iyiler turnuvaya katılsın.. Ve kaptan seçilecek kişide ventrilodan taktik verir sesli konuşma yaparız.

Edit:
Takım:

Yavuz
Nerissa
Destovyer - gelemeyebilir değişebiliriz
Odin
Skull
Emre
Mertali
Awakening
Kleid - gelirse..

Bende iyiyim katılmak istiyorum diyen varsa test edebiliriz.

Edit 2 : Diğer klanlar karma takımlar oluşturarakta yazdıgım takım ile maç yapabilir. Yani takımını oluşturan yazsın en iyisi katılsın :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom