Birlik sayım 99'da takılı kaldı ?

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar 3 gündür oynuyorum liderlik 22 hiç bir değişiklik yok krallığı kuramıyorum görev yüzünden bug'damı kaldım acaba

eski oyunda liderlikti de bunda idarecilik ve levazım subayı olmasıyla ordu kapasitesi extra artıyor.
mesela soylu bi tane kadın vardı sona mı ne adı, onla evlen mesela. 160 onun idareciliği. orduda da levazım subayı yaparsan +40 artıyor ordu kapasitesi.
ama yeni güncellemelerle idareciliği yüksek yoldaşlar çıkıyor, onlardan bulup ekle partine ve levazım subayı yap.

çözdüm türk usulu 99 kişi iken manupula şehrine gittim 1 tane asker aldım (tabi party kızdı moral düştü :grin:) hemen görevi tamamladım krallık kuruldu 119 kişi oldu anında bug olmalı

Klan seviyesini yükselttikçe veya idarecilik yeteneği yüksek yoldaşlara levazım subayı rolü verildikçe birlik kapasitesi artar. 90 olabilir 95 olabilir 100 olabilir tamamen seçilen levazım subayının idarecilik yeteneği ile alakalı.

Klan seviyesini yükselttikçe veya idarecilik yeteneği yüksek yoldaşlara levazım subayı rolü verildikçe birlik kapasitesi artar. 90 olabilir 95 olabilir 100 olabilir tamamen seçilen levazım subayının idarecilik yeteneği ile alakalı.
yok yook bug bu hahhaha
adam buna inanmış

Back
Top Bottom