ateş ve kılıçta var olan devlete kral olma nasıl oluyo

Users who are viewing this thread

Arch3r06 said:
Kralların elinde şehirler,kaleler...Savaşıyorlar ele geçiriyorlar.O recruit aklından geçiriyor.Benimde bir kalem olsa benimde bir şehrim olsa..?Anne bana niye almıyorsun bizde niye yok diyor :grin: ^^
İmza Yapıyorum :grin:

millet çatır çatır çar kral olsun biz sürünelim anasını satayım

kırım ve isveçe neden senaryo yok kardeşim. madem senaryo koymadınız başlarına FASULYE yazsaydınız ya

Atilla__Han said:
millet çatır çatır çar kral olsun biz sürünelim anasını satayım

kırım ve isveçe neden senaryo yok kardeşim. madem senaryo koymadınız başlarına FASULYE yazsaydınız ya
:mrgreen: Doğru diyosun valla onlar için senaryo olmasa bile en azından ufak birşeyler yapsaydılar.
Bu bir oyun illa kitap gibi olcak veya gerçekçi olcak diye birşey yok. Keşke Osmanlı olsaydı Dünyayı fethederdik :smile:

kitap işi yalan kardeşim foyasını çıkardık adamların. kitap 1647 den 1649 a kadar geçiyormuş oyuna 1655 de başlıyorsun. adamların KUTSAL KİTABINI yaktık kardeşim yaktık  :twisted:

sahlex yüzyılın modunu çıkartıp ortadan kayboldu ve kendini sadece türkçe forumlarda değil ingilizce forumlarda da rezil etti ve ardından kendisi kayboldu

o bir efisane o bir kiral

hepimiz sahlex'in dönmesini, kendini rezil etmesini, ve imzalarımızı süslemesini dört gözle bekliyoruz

rütbe güzel ama biraz modlama dersi alınca üstüne bide rütbenin gazı var tabi 2 tane mod çıkardı sonra kendini ingilizce foruma da rezil edip bir anda ortadan kayboldu

abi herkezin imzsında sahlex'in "çar olmak istemiom kral olmak istiom" yorumu vardı şahsen ben gördüğümde plastik sandalyede arkaya devrilip sandalyeyi kırmıştım ve Mause'un kablosu kopmuştu ama

inşallah geri döner ve yine salak sapalak yorumlar yapar

o bir kiralll

ben o kadar gülmemiştim :smile:

ben ajan diye kafası erkek alt tarafı kadın olan oyun içindeki ajana gülmüştüm :grin:

ha bide savaşa katılan sığırlara  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Back
Top Bottom