Ateş ve Kılıç Enhancement Mod - Artık Kendi Krallığınızı Kurabilirsiniz! -Türkçe

Users who are viewing this thread

o sayı 1000lerle ifade edilen bir rakam değil ki düşüreyim. en yükseği 100'ün biraz üstünde. değiştirmenin bir faydası olmayacak. derdimi anlatamıyorum sanırım. bana göre ya modda bir sıkıntı var ya da benim kayıtlı oyunda.

edit: ekleme yapayım; en sıkıntı olan kaçaklar ama çok ilginç bir şey var. kaçakların partileri çok karışık. atıyorum 100 tane köylü kazak, 100 tane leh dragun, 100 tane hüssar gibi 5-10 farklı gruptan oluşuyor bu kaçaklar. yakaladıklarına yazık ediyorlar  :mrgreen:

edit2: örnek ekran görüntüleri;

hvzn8.jpg

hvznf.jpg

Ben bu modu kurdum sorun çıkmadı kalemi kuşattılar kuşatma bittikten sonra rgl error diye hata verdi oyun ne yapabilirim ?

muhasebe yada komser gibi bir şey var mı. inan 175 düzeltma yaması 174 bu nasıl oluyor

Warband haritasını with fire sworda kullanmışsınız bide buna yenilik demişsiniz bravo mod diye oyunu batırmışsınız.

HikayeciAmca said:
Warband haritasını with fire sworda kullanmışsınız bide buna yenilik demişsiniz bravo mod diye oyunu batırmışsınız.

Dostum , ya sen hiç warband oynamadın yada bu modu oynamadın ? Anlıyamadım :smile:

HikayeciAmca said:

sen warband oynadınmı?haritaya baktınmı?çünkü ikisinede baksan böyle birşey demezdni.

Back
Top Bottom