Assassin's Creed Serisi

Users who are viewing this thread

Eğer ac1'i oynardıysanız veya oynarsanız ve ingniz sağlamsa oyunda animustan kalkınca gizlice lucynin size verdiği şifreyi kullanıp odadan çıkıp önce lucynin laptopuna sonra eğer aldıysanız(doktortan gizlice alıyoruz kalem gibi birşey)doktorun laptopunda girip mesajları okuyabilirsiniz ve olayları anlamada zorluk çekmezsiniz.

Edit:O kadarda derine inmezler a4 :grin:

a4 said:
ben en çok tarihçi olan heriften (başka herif mi var?) şüpheleniyorum.Hareketleri,laf atmaları ve gözlüksüz düşünüldüğünde templar tipinde (templar tipi ne lan?!) olmasından dolayı öyle düşünüyorum.Başka bir teori de Desmond'ın,Ezio'nun yaşadığı şeyleri ruh halinde görmesinden dolayı,geçmiş tarihlerde villa auditore'ye gelen bir düşmanın ayak izlerini de görebileceğini düşünüyorum.

Olabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=CfA1Da8R2pU

İlginç

Edit: O ruh dediğimiz Junoymuş

Byte said:
a4 said:
ben en çok tarihçi olan heriften (başka herif mi var?) şüpheleniyorum.Hareketleri,laf atmaları ve gözlüksüz düşünüldüğünde templar tipinde (templar tipi ne lan?!) olmasından dolayı öyle düşünüyorum.Başka bir teori de Desmond'ın,Ezio'nun yaşadığı şeyleri ruh halinde görmesinden dolayı,geçmiş tarihlerde villa auditore'ye gelen bir düşmanın ayak izlerini de görebileceğini düşünüyorum.

Olabilir.

İlginç

The truth'u bilmediğinizi söylemeyin artık

argon45 said:
Byte said:
a4 said:

Olabilir.

İlginç

The truth'u bilmediğinizi söylemeyin artık

Bu oyunu oynamadan bilmişlik tasladığınızı söylemeyin artık.

Ac2 yi oynamadım demedim kendi pcmde oynayamadım dedim.Bilgiçlik taslama meselesine gelince öyle birşey yok "İlginç" yazdığını görünce bilmiyorsun sandım her olayı yanlış anlamayı bırakın artık.

argon45 said:
Ben oyunu oynayamadım ac2 ve ac:byi fakat bütün ac serisinin hikayesini-işleyişini vs vs bilirim sormak isteyenler sorabilir.

Edit:Gruba katıldım.

argon45 said:
Ac2 yi oynamadım demedim kendi pcmde oynayamadım dedim.Bilgiçlik taslama meselesine gelince öyle birşey yok "İlginç" yazdığını görünce bilmiyorsun sandım her olayı yanlış anlamayı bırakın artık.

Neyse tartışmaya gerek yok ama sen biraz sert ve dalga geçer gibi yazınca sinirlendim.Yani uzatmanın alemi yok.

Sert mi?Ne sert nede dalga geçer gibi yapmadım sadece ac2 oynamışsanız bilmiyorum demeyin artık demek istedim. Ben oyunu oynamadım derken eksik yazmışım "pc'mde oynamadm" yazacaktm.

Double Post için kusura bakmayın bu bir duyurudur.
Oyunu orjinal olanlar facebook.com'dan Project Legacy oynarlarsa achievment (tamam yanlış yazdım,gülmeyin) açıp,upoint kazanıyor.Giriş yapınca 10 upoint geliyor.

a4 said:
Hadi bir platform da benden olsun dedim.İnternette onca tartışma ve akılda kalan sorularla ilgili hiç kesin sonuç yok.Bende sizin oyun hikayesi hakkında görüşlerinizi merak ettim.Oyun hakkında bilgileri spoilera alınız.

Assassin's Creed Brotherhood sonunda,Desmond, Lucy'i istemeden öldürüyor.Konuşan Ruh'un (Oturan boğa gibi oldu) Apple of Eden'ı dolayısıyla Desmond'ı kontrol edip neden Lucy'i öldürdüğünü merak ediyorum.Villa Auditore dışındaki kırmızı ayak izleri Lucy'e ait olabilir.Çünkünüm Lucy sürekli kayboluyor ortadan.Kırmızı ayak izi düşman anlamına gelir ve bu da Lucy'nin casus yani Templar hizmetinde olabileceğini gösterir.Ruh'un bu nedenle Lucy'i öldürttüğünü düşünüyorum.Ama o ayak izlerini gerçekten Lucy'e ait olup olmadığını bilmiyoruz.Sizce neden Lucy'i öldürdük?

Ayrıca konuşmalarda önemli ipuçları veriliyormuş ama inglizce bilmediğimden anlamadım.Yeniden başlayıp gugıl amca sayesinde bu ipuçlarını araştıracağım.

Multi takılanlar için UBI ID: a4graphic
Konuşan ruh mu ? Juno onun adı olm. Ruh da değil tanrıça.

O zaman ruh gibi çıkmasın karşımıza,çıksın adam gibi Tanrıçayım lan ben desin :razz:

ee sen multiye başlamadın mı?
Ubi ID ne senin?

Virtual Trainingleri halletmeye başlayacağım ben yakın zamanda.Upointleri alayım ordan da.AC2de dövüşürken blok koyma vardı bunda yok sanki?

Back
Top Bottom