[Askıda] Warband Prestij Ligi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Değerli Mia. Cacık Derken Eğer Bizi Kasdediyorsan Fake Getirmemin Başka Sebebi Var. Tek 1 Kişiydi. TB_Lider Bizim En değerli Üyemizi Fake Sanıp Ligden Engelleyince Sinir Yaptım Dediğim Gibi şimdi Liderden Çok Özür diliyorum...

Mia said:
Jacknife said:
Demiştim ve yine diyorum.Bu ligden bi cacık olmaz.

Mevzu ligden bir cacık olmaması değil, yeni kurulmuş Warband klanlarının çoğundan bir cacık olmamasıyla alakalı. Lig yetkilisi üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirmeye çalışıyor. Dikkat edersen burada bozuk ilerleyen lig yapısı değil, clanların kendi sorunları. O yüzden bir laf ederken mantıklı konuş ya da saçma sapan yorum yazma.
:sad:
Jacknife said:
Demiştim ve yine diyorum.Bu ligden bi cacık olmaz.

Sözümü geri alıyorum.Ama 2. hafta inşallah adam gibi geçer.Lütfen fake adam getirmeyin ve sorun çıkarmayın. :cry: :cry: Yoksa ağlarım  :sad: :sad:

• -Steam Adresi:Skywalker0191
  • -Oyundaki Adı:Jufasto
  • -Oyundaki Adı:Jufasto
  • -Varsa Klan Adı:Jerusalem
  • -Mikrofon ve TeamSpeak3: Var

Klana sahte oyuncu sokanları ilan etmeyeceğim artık. İlan edilmesinden rahatsız olanlar var. Ben bileceğim o sahte oyuncuları ve ben izin vermeyeceğim girmelerine. Tüm yetki bende saklıdır. Gerekirse paylaşırım, yetkimi doğru kullandığımı ispatlarım.
Ne güzel lig düzenlenmiş; çoluk çocuk akıllarıyla bin bir üçkağıt çeviriyorlar. Taviz yok arkadaş! Demek ki Mia'nın dediği gibi lige girenler de iş yok, ben napayım !

Administratorlerin dikkatine:

TB_Lider diyor ki:

14.06.2012 sabahı taleworlds forum'undan yasaklandığım açıklandı.

Kullanıcı adım: smhdmc

Foruma girmeye çalıştığımda aldığım uyarı:

Üzgünüz smhdmc, bu forum'dan yasaklandınız!.
Birden fazla hesap açtığınız için süresiz ban cezası aldınız.
Yasağınızın bitiş süresi bulunmamaktadır.

Benim forumda ilan ettiğim ve Warband'da yönettiğim bir klan(Turan Birliği) ve bir lig(Warband Prestij Ligi) var. Bu yasaklı durumda bunları devam ettirmem zor.

Sizden talebim şudur:

-Yapılan açıklama bana yetersiz geldi. Bana problemi daha ayrıntılı açıklarsanız sevinirim. Ben forumdan yasaklanmayı gerektirecek bir davranışta bulunduysam zaten kimsenin hakkını yemem, yasaklanmasam da girmem.

-Eğer birden fazla hesap açtıysam, bu hesapların neler olduğunun bilgisini alabilir miyim? Hangi hesaplar, ne zaman çevrimiçi olmuş, nasıl tespit edilmiş? Forumda herhangi bir faaliyetleri var mı ?

-smhdmc kullanıcısını yasaklayan yönetici siz misiniz?

Böyle bir durum ile benim karşılaşmam, beni üzdü. Haksız olduğumu düşünmediğim için problemin nerede olduğunu merak ediyorum. Cevabınızı bekliyorum. İlginiz için tekrardan teşekkürler. Selametle.

steam hesabı: TB_Lider

mail adresi: [email protected]

Usta o değilde "Moderatörlerin dikkatine:" diye başlamışsın. Moderatörlerin olayı sadece içerisinde bulunduğu bölümü düzenlemektir. Misalen konu kilitlemek veya konuyu başka bir bölüme taşımak gibi. Banlanan kişilerle moderatörlerin bir alakası olmuyor. Administrator kişiler bu kararı verebiliyor.

Bunun yanında,
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,223943.msg5371102.html#msg5371102
Şu konuda mail adresleri yazıyor. Foruma yazmaktansa, mail atarak cevap bulabilirsiniz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom