Artık Bannerlord'u bekleyen kalmadı

Users who are viewing this thread

Gatts said:
Çıkacak gibi durmuyor zaten ama bu saatten sonra çıkmasa da olur, çok da gerekli değil.
Niye Bannerlord bölümüne bir konu açma zahmetinde bulundun öyleyse? Yoksa bu Bannerlord'u bir an önce çıkarmaları için TW'e ettiğin bir sitem mi? Ayrıca ben bekliyorum kanki, geceleri kafanı yastığa koyarken bunu düşünmek zorunda değilsin artık. :lol:

Konu adı bizim durumumuza uygun ama arkadaşın ilk postu olayı bozmuş. Zira bende beklemekten sıkıldım hatta unuttum bile heyecan sıfır, ama bu almayacağım anlamına gelmez tabi.

Ŧanrı said:
Konu adı bizim durumumuza uygun ama arkadaşın ilk postu olayı bozmuş. Zira bende beklemekten sıkıldım hatta unuttum bile heyecan sıfır, ama bu almayacağım anlamına gelmez tabi.

Sen Tanrısın alacaksın paşam :wink:

Arcturux said:
Bunu söyleyenler oyunu ilk satın alacak kişiler  :lol:

NW'ya musallat olan tek hücreli ve zeka yoksunu canlıları burada da görmek üzüntü verici, bkz: şapurt ve yancısı, konuya yazdıkları cevapları okurken doğal seçilim neden bunları da elemedi diye kahroluyorum kendi adıma.

Bence burada bunların beyin zedeleyen ve hiçbir iq kırıntısı barındırmayan mesajlarına maruz kalmamız Taleworlds'ün bir ayıbıdır.

Bannerlordu artık beklemiyorum deseniz anlarım da çıkınca "oynamayacağım" ne ya :???:  Bannerlord duyulduğunda hiç mi heyecanlanmadınız azıcık daha dişinizi sıkın 2018 e göreceğiz artık son rütüşleri yapılıyor oyunun inanın bana çıkınca bu bekleyişe değecektir :wink:

Gatts said:
NW'ya musallat olan tek hücreli ve zeka yoksunu canlıları burada da görmek üzüntü verici, bkz: şapurt ve yancısı, konuya yazdıkları cevapları okurken doğal seçilim neden bunları da elemedi diye kahroluyorum kendi adıma.

Bence burada bunların beyin zedeleyen ve hiçbir iq kırıntısı barındırmayan mesajlarına maruz kalmamız Taleworlds'ün bir ayıbıdır.

Böyle bir ön yargısı olan insanlarla konuşmamayı tercih ederim. Yine de söyleyeyim; o yazdığımın anlamı, başlığın adına bir tepkiydi. :grin:

tabii sen gelmiş burada şathiyeler diziyorsun benim söylediklerime. Başkasının söylediği benim umurumda değil. :roll:

HyperCharge said:
Gatts said:

Böyle bir ön yargısı olan insanlarla konuşmamayı tercih ederim. Yine de söyleyeyim; o yazdığımın anlamı, başlığın adına bir tepkiydi. :grin:

tabii sen gelmiş burada şathiyeler diziyorsun benim söylediklerime. Başkasının söylediği benim umurumda değil. :roll:

İnan bana burada NW ile ilgili bir düşünce yansıtmadım Gatts kardeşim, seninle forumdan zaten görüşmüştük. Fakat belli ki sağdan soldan yine hakkımda atıp tutuyorsun, ayrıca burada ben sadece kendi düşüncemi belirttim. Kötü bir düşünce belirtmedim, senin gelip burada bunları söylemen takıntılı olduğun konuları gösteriyor. Konuyu daha fazla uzatmayacağım, biraz insanların İQ'larına laf edeceğine ilk önce bir düşün, ve öyle yazmaya tenezzül et. Çünkü ben bile burada senin benimle ilgili bu tarz yazıları yazmanı görmek zorunda değilim, şayet bir konun varsa onun üzerinde dur. Fazla kin besliyorsan da içinde tutabilirsin, kimsenin seninle bir sorunu yok sonuçta.

Ve ayrıca konuyu niye açtı diyen arkadaşlar, konuyu açmak gibi bir yasak olsaydı zaten Moderatör'ler tarafından kilitlenirdi, kişisel görüşüm olarak ise oyun çok fazla süredir insanları bekletiyor, bunu beklemek isteyenler veya istemeyenler olarak ikiye ayırabiliriz..

General Shepherd said:
Ve ayrıca konuyu niye açtı diyen arkadaşlar, konuyu açmak gibi bir yasak olsaydı zaten Moderatör'ler tarafından kilitlenirdi, kişisel görüşüm olarak ise oyun çok fazla süredir insanları bekletiyor, bunu beklemek isteyenler veya istemeyenler olarak ikiye ayırabiliriz..

Yapma Allasen , Konu başlığında "Artık Bannerlord'u bekleyen kalmadı" diyor arkadaş. Açıkça kendi adına veya beklemeyenleri değil herkesi hitap ederek Taleworlds'a sitem peşinde.

Taleworldsun bu tepki karşısındaki reaksiyonunu merak etmedim değil böyle midir acaba? :grin:

giphy.gif

||

Taleworlds'tan yapılan resmi duyuru :Malesef çok saygı değer ve bizim için sonsuz önemi olan üyemiz 6 yıldır emek verdiğimiz oyunu beklemeyi bırakmış ve artık istemiyormuş. Bu nedenle projeyi silip çöpe attık. Daha fazla soru istemiyoruz..  :lol:

Red_Fighter said:
General Shepherd said:

Yapma Allasen , Konu başlığında "Artık Bannerlord'u bekleyen kalmadı" diyor arkadaş. Açıkça kendi adına veya beklemeyenleri değil herkesi hitap ederek Taleworlds'a sitem peşinde.

Taleworldsun bu tepki karşısındaki reaksiyonunu merak etmedim değil böyle midir acaba? :grin:

giphy.gif

||

Taleworlds'tan yapılan resmi duyuru :Malesef çok saygı değer ve bizim için sonsuz önemi olan üyemiz 6 yıldır emek verdiğimiz oyunu beklemeyi bırakmış ve artık istemiyormuş. Bu nedenle projeyi silip çöpe attık. Daha fazla soru istemiyoruz..  :lol:

Benim söylediğim beklemek isteyenler veya istemeyenler senin bu söylediğinle aynı şey zaten dostum rahat ol :wink:

General Shepherd said:
Red_Fighter said:
General Shepherd said:

giphy.gif

||

Benim söylediğim beklemek isteyenler veya istemeyenler senin bu söylediğinle aynı şey zaten dostum rahat ol :wink:

Ben bunu konu sahibinin anlatığını daha yumuşatılmış ve mantığa uygun kısmına çekme gibi gördüm o yüzden öyle yanıtladım :smile:

Back
Top Bottom