Arrow - Dizi

Users who are viewing this thread

Ha beyler bu arada bölüme tekrar bakarken bir ayrıntı fark ettim. Oliver haberlere bakarken partikül hızlandırıcı deneyi falan filan deniyor. Flash'ın diziye nasıl dahil olacağına dair bir ipucu olabilir belki.

Evet, 2. sezonun 2. bölümü izledim ve diyebileceğim tek şey var.

Laurel'i bana verseler bir kaşık suda boğarım. Tipsiz kezban. Babanla annen de gebereymiş pislik iyi olmuş kız kardeşinin geberdiği. Oliver'a o kadar kezbanlık yapıyor sonra da sarı peruk takıp kostüm giyip Roy'a hava atıyor yok öyle yağma. Laurel kezbanlığı diye bir terim kazandırdı pis kezban. Oliver'ı da yakalattı pislik. Güzel desek güzel değil, akıllı desek akıllı değil bu nasıl bir kızdır lan.

Ha beyler, bu arada sanırım League of Assassins 5. bölümde ortaya çıkacak. Şöyle bir Damian Wayne yapsalar o bölüm için ne iyi olurdu be.

2 günde diziyi bitirmiş biri olarak: Crixus'un oynadığı karakterin Shado'yla Oliver'ı kıskandığından dolayı kötü tarafa geçeceğini düşünüyorum. Adam zaten aşmış, Oliver'ın şu anki halinden bile daha güçlü. Kıskançlıktan karanlık yana kayacak ve sonraki sezonlarda bir şekilde karşımıza çıkacak. O başta gördüğümüz ok yemiş maske de öteki herifin -oliver'a yardım eden maskelinin oğlunun vaftiz babası olan ve onun tarafından öldürülen- maskesi olabilir

bildiğim kadarıyla laurel'in annesi ilk black canary, annesinden sonra laurel da black canary oluyor

Aynen bence de Sara=Black Canary. Roy'un telefonuna bakıp Laurel'ın kaçırıldığını okuyunca direk gidiyor. Demek ki Laurel'ı tanıyan/seven biri. Bu da Black Canary'nin, Sara olduğunu tescilliyor.

Ve o son sahnelerde Black Canary'yi öldürmeye gelen adamın giydiğiyle Malcolm Merlyn'in giydiği şey neredeyse aynıydı.

Ra's al ghul batman'i eğiten değil mi en azından filimde şu gölgeler birliğinin başkanı bu kız da mı onun adamıymış ilginç bu arada dedektif lance roy ve laurel'ın arrow un oliver olduğunu öğrenince ne tepki verecekler çok merak ediyorum özellikle oliver'e o kadar artizlendikten sonra roy'a kapak olacak :grin:

Grenade said:
Ve o son sahnelerde Black Canary'yi öldürmeye gelen adamın giydiğiyle Malcolm Merlyn'in giydiği şey neredeyse aynıydı.
Aynen ben de başta malcolm geldi sandım.
o da mı gölgeler birliğinde eğitilmiş acaba

aMaX said:
Grenade said:
Aynen ben de başta malcolm geldi sandım.
o da mı gölgeler birliğinde eğitilmiş acaba

Malcolm, Tommy'ye eğitim için bir yere gittiğini söylüyordu, adını hatırlamıyorum ama Ra's al Ghul'un gölgeler birliğinin bulunduğu yerdi söylediği adres. Malcolm'un da Ra's al Ghul'dan eğitim aldığı teorisini atan kişiler de vardı hatta forumda.

black canary black arrow ve en sonda black canary'nin öteki tarafa postaladığı adam aynı yerde eğitim gördü

Ras al ghul!? WTF!? Vay anasını, diziyi şimdi daha da sevmeye başladım. İster misiniz ileriki bölümlerde Batman'i görelim. :razz:

Back
Top Bottom