Army of Rohan l Yeni Sayfa l Alımlar Açıktır [Aktif]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
- Üye listesi güncellenmiştir.
- Çalışmalar eklenmiştir.

Çalışmalar güzel olmuş, teşekkür ederiz çalışmaları hazırlayan arkadaşlara. :grin:

Bu hafta sonu 2 antrenman maçı planımız var, aktif üyelerimize duyurulur. Steam grubumuzda ekli olmayan arkadaşlar var, Stoney'den veya benden gruba katılım daveti istesinler lütfen. Maçlar oynanmadan 1-2 saat önce Steam grubu üzerinden online olan oyunculara ulaşıp kadro kuracağız, mümkün olduğu kadar çok oyuncumuzu oynatabilmek istiyoruz.

Herkese iyi hafta sonları dilerim. :smile:

ulaskk35 said:
PetSise said:
ulaskk35 said:
M.BARIS said:
~Ghost said:
Hayırlı olsun M.Barış.
Bu arada birşeyi merak ettim.Bu klan daha önce vardı da şimdi mi aktif oldu yoksa yeni mi açıldı? Bu ismi daha önce görmüş gibiyim de ondan sordum.Herkes "Hayırlı olsun" falan diyince yeni klan zannettim.

Teşekkür ederiz. Evet, daha önce aktif olarak vardı ve eski bir klandır Army of Rohan. Uzun zamandır pasifti ve şimdi tekrar aktifleşti yenilenerek. :smile:
Çok fazla yenilenerek*
Kadromuz şu anda çok iyi,yenileceğimiz bir kaç takım var.
Katılıyorum.
Yenileceğiniz 5 Takım Var. ( SoE - Kont - Teutonic - WoA - WW )

Schreiber said:

İşin gücün yok liste mi tutuyorsun kim yener Rohan'ı diye? Daha 1 tane resmi maç yapılmamış, gelmişsin boş boş konuşuyorsun o yener bu yener şu yener diye. Az akıllı mantıklı şeylerle gel şuraya, oyuncularımızı ve oyunumuzu tanımadan şöyle gereksiz muhabbetlerle gelme konumuza. Hadi git başka klanın sayfasında takıl sen.

M.BARIS said:
Schreiber said:

İşin gücün yok liste mi tutuyorsun kim yener Rohan'ı diye? Daha 1 tane resmi maç yapılmamış, gelmişsin boş boş konuşuyorsun o yener bu yener şu yener diye. Az akıllı mantıklı şeylerle gel şuraya, oyuncularımızı ve oyunumuzu tanımadan şöyle gereksiz muhabbetlerle gelme konumuza. Hadi git başka klanın sayfasında takıl sen.
+1

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom