Antik Medeniyetler Modu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Tatar_Han said:
yılgın12 said:
Tatar_Han said:
Örnek:

Tarım yapılabilecek. Tarım arazileri olacak.

Saray İşleri:

Ulaklık olabilir. Mesela böyle yapınca gelen görevlerin %80'inini mektup iletme yaparız.

Bahçıvanlık: Bekleme moduna geçersiniz, isteyince atölyede dolaşır gibi dolaşırsınız. Bahçıvanlık da haftada 500 dinar getirir ama her gün 7 saat çalışmalısınız.

Paralı Askerlik: Kodlarla oynayıp bir Kralın ordusuna katılabiliriz belki. Yağmadan pay alınacak.

Daha olacak ve Yılgın pehlivan fikir verecek.

Bunlar sıkıcı işler olur bak  şimdi:
  İslam Giray Han:Gel buraya genç sana  zoraki bir görev vereceğim
  Biz: Elbette efendim dinliyorum
  İ.G.H: Bu aralar  birileri Yeniçerileri ve halkı galeyana getirip bize kırdırmaya çalışıyor
  Biz: Peki ben ne yapabilirim  hünkarım
  İ.G.H: Evlat sen o kişiyi bulup  arka sokakta  sana verdiğim fermanı ona okuyup kimse görmeden cezasını keseceksin
ama bana  bu melhun'u  sağ olarak getirirsen daha iyi olur

Bu saray  güvenliğin de çalışır yahut  Hünkarın  gözüne girip cesaretimizi gösterebilirsek verilecek görev olabilir.

Benzer şeyler elbette olacak, mesela Sparta Kralı: "Atina Limanını ateşe ver ki büyük savaştan önce donanması büyük bir darbe alsın." Bu iş için ateş gerekecek, ayrı olarak eklenecek meşale içinde, çakmak taşı falan.

Saray işi için  kod yapabilirseniz ki yapmasanız burada olmazdı  grubunuza bunun için girebilirim  umarım beğenilir saray  çok odalı olacak ve  bazı odalar  bize olan güven puanı ile açılacak

Modellemede wings3d yi pek beceremedim, ama blendera kanım ısındı. Biraz daha ilerlersem tasarımda yardımcı olabilirim, ama bilgiye ihtiyacım var. Modunda başarılar dilerim. Bu arada blender hakkında bilgin varsa yardım eder misin?

Yalnız singleciler icin pw mod dan Alıntılar yapsan iyi olur mesela Tas kırma Odun kırma

BAŞARILAR

modellemeci olarak gelebilirmiyim? güzel moda benziyo bi kaç referansta olursa güzel şeyler çıkarabilirim

Geth legi said:
modellemeci olarak gelebilirmiyim? güzel moda benziyo bi kaç referansta olursa güzel şeyler çıkarabilirim
Tatara öm at.

Geth legi said:

Gel. Ben de adam gibi modellemeye başlayayım. Wings 3D ile mızrak modellerken hayvani yapmama gerek yok değil mi?

Ne zaman biter bu mod?? İndirmek için sabırsızlanıyorum. Tatar_Han beni hatırladınmı ben İbrahim

Hatırladım. "Moda an itibariylen başlamış bulunmaktayız" dediğimde resmen başlamış olacağız. Anket falan da eklerim artistlik olur  :cool:

Spartalılar eklenecek he... :smile:
300 Spartalı hesabı yani...

Her neyse kolay gelsin. :smile:

Mod için önerim, şarap çeşitleri yapmanızı öneririm.

Şaraplar; standart, üstün kalite ve adi şarap olarak satılsa güzel olur. :smile:

Moral bakımından yani...

ugurd said:

Şaraplar; standart, üstün kalite ve adi şarap olarak satılsa güzel olur. :smile:

Moral bakımından yani...
Adi değil ''ekşi şarap'' olabilir :grin: veya pekmeze kaçmış şarap felan.Biraz yaratıcı olun yaa :cool:

Kaçak Yeni Rakı da eklenecek.
ugurd said:

Moral bakımından yani...

Önerilerde bulunurken, bizim de sakladığımız şeyler olabileceğini ve Alpha sürüm çıkınca indirenlerin göreceğini düşünebilirsiniz değil mi?

Dual Kriss said:
ugurd said:

Moral bakımından yani...
Adi değil ''ekşi şarap'' olabilir :grin: veya pekmeze kaçmış şarap felan.Biraz yaratıcı olun yaa :cool:

Şşt. Yapacağız da siz söylemeseniz sürpriz olacaktı.

Güzel de nasıl yaptığını ve modeli öm ile atarsan iyi olur.

Yunan mitolojisi hakkında epey bilgim vardır, Mısır mitolojisi hakkında da eh işte. Yardım edebileceğim bir konu varsa PM atmaktan çekinmeyin.

1 haftaya mod olurmu çok merak ettim. Bide unutmadan mesela bir orduya girebiliyormusun kendin yönetmiyorsun ama misal: Sancar Hanın ordusunda askerlik yapabilecek, gizli görevler bu görevlerde lordları veya kralları öldürme görevi yani assasin gibi. yaparsanız güzel olur

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom