Anno Domini 1257 - %99 Türkçe Yama (ÇIKTI)

Users who are viewing this thread

RuthLeSs44 said:
Marker said:
Beyler SVN versiyon indirdim kurdum girdim, başladım oyuna az ilerliyorum kız diye bi diyalog geliyor devam et diyorum yeniden o diyalog geliyor.
aynı sorun bendede var yardım edersenız sevınırım

Hocam bir açıklama yapmıştım bu konuda denediniz mi acaba ona göre bende bakayım neden oluyo olabilir diye?

Marker said:
menus.txt dosyasını indirip attım düzeldi.

Teşekkürler bilgi için.

SVN versiyon için companionlar sorun çıkarabilir. sorun derken yani konuşmalar saçma sapan olabilir çünkü 1.03 te companionlar farklı

Oğuz Khan said:
Oyun versiyonum 1.158 uzun zamandır uğraşıyorum bir türlü düzgün bir şekilde oynayamadım. Oyun versiyonundan mı kaynaklanıyor?

Versiyon doğru hocam. Hata oyundan mı kaynaklanıyor acaba yoksa yamadan mı. Yani yamayı yüklemeden oyunu açmayı denedin mi? Ve aldığın hata nedir veya oynayamama sebebin?

bende hata alıyorum bazı şeyleri yapmadığım sürece gayet güzel oynanıyor :grin: onlar şunlar:
1. Galler lerin komutanlarına teslim ol yada öl demicem
2. Şehir meydanına gitmicem
3. Bir savaşa girdikten sonra 2 veya 3. süne girmicem
4. Girdiğim savaşı 10 dk dan fazla sürdürmicem
5. Moğol lu ların kampına giripte kamp ta gezin e tıklamıcam
oyunun bi anlamı kalmadı :grin:

Edit: 6. yı unuttum oda şu :grin: 6. Bir kez kayıtlı oyuna tıklayıp oyuna girdimi çıkıp başka kayıtlıya giremiyorum kayıtlı oyunlar a tıkladım mı kapanıyor :grin:

Yeniçeri_21 said:
bende hata alıyorum bazı şeyleri yapmadığım sürece gayet güzel oynanıyor :grin: onlar şunlar:
1. Galler lerin komutanlarına teslim ol yada öl demicem
2. Şehir meydanına gitmicem
3. Bir savaşa girdikten sonra 2 veya 3. süne girmicem
4. Girdiğim savaşı 10 dk dan fazla sürdürmicem
5. Moğol lu ların kampına giripte kamp ta gezin e tıklamıcam
oyunun bi anlamı kalmadı :grin:

Edit: 6. yı unuttum oda şu :grin: 6. Bir kez kayıtlı oyuna tıklayıp oyuna girdimi çıkıp başka kayıtlıya giremiyorum kayıtlı oyunlar a tıkladım mı kapanıyor :grin:

Oyunun hangi versiyonunu oynuyorsunuz? Bende saydığın hataların 1i bile yok versiyonla alakalı olabilir saydığın şeylerin çeviriyle bir alakası olabileceğini de sanmıyorum çünkü bir dil dosyasıyla alakalı bu kadar hata alman mümkün değil dil dosyasıyla ancak bozuk yazı veya hatalı yazı görebilirsin. menus.txt dosyasını atmadan deneyin birde. SVN versiyonunda hataya sebep oluyormuş.

Yeniçeri_21 said:
ben onu zaten oraya atmadım ki :grin:

Hocam daha önce karşılaşmadığım problemlerdi yazdıkların. Bende emin olmak için tekrar denedim maddelerdekileri. Bir sorun yok lütfen modu silip tekrar yükleyin. Veya 1.03 versiyonuna geçin benim bu durumda önerebileceklerim bu kadar çünkü bahsettiklerinize sebep olmaz dil dosyaları. Lütfen söylediklerimi deneyip bizi de bilgilendirin bir soruna yol açıyorsa bende iyice araştırıp ona göre diğer oyuncularıda uyarayım ama dediğim gibi dil dosyalarının böyle hatalara yol açacağını hiç sanmıyorum

Baelor said:
Yeniçeri_21 said:
ben onu zaten oraya atmadım ki :grin:

Hocam daha önce karşılaşmadığım problemlerdi yazdıkların. Bende emin olmak için tekrar denedim maddelerdekileri. Bir sorun yok lütfen modu silip tekrar yükleyin. Veya 1.03 versiyonuna geçin benim bu durumda önerebileceklerim bu kadar çünkü bahsettiklerinize sebep olmaz dil dosyaları. Lütfen söylediklerimi deneyip bizi de bilgilendirin bir soruna yol açıyorsa bende iyice araştırıp ona göre diğer oyuncularıda uyarayım ama dediğim gibi dil dosyalarının böyle hatalara yol açacağını hiç sanmıyorum

Ben de onu indirdim zaten orjinal siteden 1.03 ü senin yama ona uyumlu deyilmi ?

1.03 versiyonuyla tam uyumludur yama. menus.txt de dahil herşeyi kopyalayabilirsin hatalar yama kaynaklı değildir diye düşünüyorum böyle bir hata alanda olmadı şimdiye kadar en azından yazan olmadı isterseniz silip tekrar yükleyin.

Ben indirdim ad1257 de senin dediğin yerden indirdim türkçe yamayıda senin yerinden indirdim sorunsuz çalışıyor eline sağlık sorunlar oyun orjinal olmayanlarda hata veriyor genelile.

osman0405 said:
Ben indirdim ad1257 de senin dediğin yerden indirdim türkçe yamayıda senin yerinden indirdim sorunsuz çalışıyor eline sağlık sorunlar oyun orjinal olmayanlarda hata veriyor genelile.

Evet sorun korsan yazılımlardan da kaynaklanıyor olabilir arkadaşlar bakın bu aklıma gelmemişti. Mesajın ve bilgilendirmen için teşekkürler.

Oyunla ilgili birşey sorcam ben bi lordun ordusuna katıldım bedevi asker toplayıcısı olarak fakat rütbe atlamak için gerkli tecrübeyi topladım ama rütbe atlamıyor öyle kalıyor. nasıl yapcam

osman0405 said:
Oyunla ilgili birşey sorcam ben bi lordun ordusuna katıldım bedevi asker toplayıcısı olarak fakat rütbe atlamak için gerkli tecrübeyi topladım ama rütbe atlamıyor öyle kalıyor. nasıl yapcam

Daha önce denemedim hocam bilen biri varsa cevaplarsa sevinirim. Daha önceden hatırladığım kadarıyla belirli gün sayısı sonra rütbe atlıyordu

Çeviri başarılı, fevkalade olmuş, elinize sağlık.

Bir sorum olacak izninizle oynayış hakkında. Devletimin dinini nasıl değiştirebilirim? Malikanelerimde kilisenin önünde "İmam" var, günah çıkartıyor. Ana din olarak da hristiyanlık gözüküyor lakin bana herhangi bir seçim şansı verilmedi.

Çevirisini yapmışsınız, modla ilgili bilginizde vardır diye düşündüm, teşekkürler şimdiden.

Öncelikle Ellerinize Sağlık gerçekten güzel olmuş.
Oyun Çalıştırmayı durduruyor herşeyi sorunsuz yaptım genede bu sorun neden kaynaklanıyor bilen varmı ?
Haydutlara saldırırken oyun hata veriyor.

Back
Top Bottom