Anime/Manga

2019 Yaz Sezonu'ndaki animelerden ilginizi çeken oldu mu?

• Evet, bir ya da birkaçını mutlaka izlerim.

Votes: 5 17.2%
  • Evet ama biraz sönük gibi.

Votes: 3 10.3%
  • Bilemedim moruk / Henüz bakmadım

Votes: 6 20.7%
  • Hayır, hepsi çöp gibi

Votes: 6 20.7%
  • Anime izlemeyen bir plebim

Votes: 9 31.0%

• Total voters
    29
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

TepeDibi said:
12. bölümü izledim..
Hayatımda izlediğim en iyi üçüncü anime!
Hiç beklemediğim tahmin bile edemediğim bir final oldu.(Tabi çatıda ne yapacağını tahmin edebildim. Sekai Saionji'nin yapacaklarını hiç tahmin edemedim)
Ama kesinlikle izlenmesi gereken bir anime!
İzlemeyen sakın bakmasın. Bakarsada izlemesin :razz:
tumblr_mcyb1rwBYj1rjy0b9o1_500.jpg

Sen ne tür bir sadistsin? :razz:

Neyse, Shakugan no Shana güzel gidiyor. Büyük ihtimalle Zero no Tsukamia'ya benzeyecek arada geçecek romantizm.

Shakugan no Shana harem değil. Hatta ecchi bile değil. Yani klasik olarak zayıf düşen ana karakterin etrafına hatunlar toplanmıyor. Bayağı derin ve orjinal aşk hikayesi var.

Erkut da ecchist oldu. Haydi hayırlısı. Yazarım listeye yakında.

Edit: Anasayfaya üç beş düzen attım. 3. iletide tepedibi ve benden başka isimler de gözüksün istiyorum. Aynı şekilde bir liste yapıp pmden atınız.

Edit2: Bu Sakurasou no Pet na Kanojo'ya başlayacağım hemen. :lol:
555350_313110118808971_540781625_n.jpg
542454_313123888807594_1786014802_n.png

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Shakugan no Shana harem değil. Hatta ecchi bile değil. Yani klasik olarak zayıf düşen ana karakterin etrafına hatunlar toplanmıyor. Bayağı derin ve orjinal aşk hikayesi var.

Erkut da ecchist oldu. Haydi hayırlısı. Yazarım listeye yakında.

Edit: Anasayfaya üç beş düzen attım. 3. iletide tepedibi ve benden başka isimler de gözüksün istiyorum. Aynı şekilde bir liste yapıp pmden atınız.

Edit2: Bu Sakurasou no Pet na Kanojo'ya başlayacağım hemen. :lol:
555350_313110118808971_540781625_n.jpg
542454_313123888807594_1786014802_n.png

Harem olmasından bahsetmiyorum. Nefretten doğan aşktan bahsediyorum.

İyi güzel hoş da, ben sana söylememiştim ki onu. :lol: İzlemeyenlere önerirken bir bilgileri olsun diye şey ettim.

Neyse, r+v cosplayi geçti elime bi sürü. Birini avatar yapmak istiyorum. Yarışmayla aypalım dedim. Buyrun oylama:

1249240264817_f.jpg
moka-ayakashi1.jpg
Inner-Moka-Cosplay-rosario-vampire-31481044-598-900.jpg
666dba65e42d9a0161223371278d72fb4daffb8e-700_large.jpg
42309204.jpg
Moka_look_in_you_by_Usagi_Tsukino_krv.jpg
tumblr_m5if3fT8CQ1r9m21ro1_500.jpg
7108f8941acaa737b0a5a0758e7925f3de926166-700_large.jpg
rosario_to_vampire_15.jpg
rosario-vampire-cosplay-mizore.jpg
tumblr_ma9dclk1Cq1r0h5wwo1_500.jpg
tumblr_m8ulgfph851r85zjyo1_1280.jpg

İyi güzel hoş da, ben sana söylememiştim ki onu. :lol: İzlemeyenlere önerirken bir bilgileri olsun diye şey ettim.

Neyse, r+v cosplayi geçti elime bi sürü. Birini avatar yapmak istiyorum. Yarışmayla aypalım dedim. Buyrun oylama:

1249240264817_f.jpg
moka-ayakashi1.jpg
Inner-Moka-Cosplay-rosario-vampire-31481044-598-900.jpg
666dba65e42d9a0161223371278d72fb4daffb8e-700_large.jpg
42309204.jpg
Moka_look_in_you_by_Usagi_Tsukino_krv.jpg
tumblr_m5if3fT8CQ1r9m21ro1_500.jpg
7108f8941acaa737b0a5a0758e7925f3de926166-700_large.jpg
rosario_to_vampire_15.jpg
rosario-vampire-cosplay-mizore.jpg
tumblr_ma9dclk1Cq1r0h5wwo1_500.jpg
tumblr_m8ulgfph851r85zjyo1_1280.jpg

Ups, kusura bakma o zaman. :razz:

O değil de uzun zamandır bu kadar başarılı cosplay görmemiştim.

Youtube'da TylersCrap adlı channelı uzun zamandır takip ediyorum. Anime zevki tam bana uyuyor. Eğer siz de az çok benim hoşlandığım türden hoşlanıyorsanız mutlaka şu channela bir göz atın derim.

Not: Neden aradan bu kadar zaman geçtikten sonra bunu koymak aklıma geldi bilmiyorum ama, umarım işinize yarar. :razz:

BinlercesindenBiri said:
Ergen tayfa deleteced.

freddy_mercury_so_close_.jpg

Fakat olmamış.

Ha unutmadan şu pek bir şey bilmeyen arkadaşa küçük bir not.

Tenzō said:
Kararsiz_Atom said:
İşte ben sabah 20, akşam 20 bölüm izliyorum.

Günde 40 bölüm, merdiven altı dikizi, uçan etekler, abartılı çizimlerle yapılmış ve balon gibi fiziği olan göğüsler, klasik dikdörtgene yakın gözler ve sadece anime adı altında verilecek kadar saçma olan dekolte ve vücut aerobiğine sahip çizgi filmleri mi izliyorsun ?

Açıkçası, ben buradaki kimsenin cinsel yönden tatmin olmak için bu tarz animeleri izlediğini düşünmüyorum. Örnek vermek gerekirse School Days ecchi olmayan klasik romantik komedi adı altında geçen, ne dekolte olan ne de "kare" göz çizimi olan bir anime. Bir de onun yanında orta ile az derece ecchi sayılacak Zero No Tsukaima var, romantik komedi türünde, abartılı çizimleri olan, yeri geldiğinde balon göğüs sahneleri olan bir anime. İkisinin de son bölümlerine bak istersen. Açıkçası hüzünlü sonu anlarım ama School Days'in 8. bölümünden itibaren anlatılan hikaye cidden hastalıklı. Finalin son sahnesi serinin geri kalanından da hastalıklı. Hala daha bu anime romantik komedi dalında en iyi animelerden sayılıp taktir topluyor.

Bunun dışında romantik komedi türüne sadece ecchi yani "sapık" animeler mi var dersen, hayır. Toradora gibi çok hoş yapımlar da var. Fakat bu tarz yapımlar azınlıkta olduğu için ana piyasa ecchi üzerine kurulu. Bunun dışında unlu sayılabilecek animelerden hiçbiri benim sevdiğim türde bir romantik komedi işlemiyor. Açıkçası DxD'de gördüğümü ne FMA gibi herkes tarafından taktir toplamış bir seride ne de Naruto'da gördüm. O yüzden hoş bir romantik komedi için iki "çizim" göğüs görmek açıkçası umurumda değil.

Sorun anime izlemekse, açıkçası her yaşa, görüşe hitap eden animeler var. Çocuk işi deyip geçmemek lazım. Dayımın dahi izlediği animeler var, Japon iç savaşı hakkında.

Pek bir şey bilmeyen he :smile: siz aydınlık içinde giden gözleri kapalı gençlersiniz çok eskiden karanlık vardı ama gözler açıktı şimdi ise tam tersine döndü bir gün anlarsın hepsinin boş olduğunu sonra dersin hayat boşmuş diye. Animeymiş filmmiş oyunmuş hepsi boş, sen nasıl bakarsan bak herşeye hepsi boş. sen bilgiyle baksan herşeye o bilgiyi doğru kullanmasını bilmesen yine boştur. eğer sen doğru kullanıyorsan bilgini baktığın şey boştur. İşin din kısmına girmek pek istemem ama zaten bu konular hep birbirine paraleldir. hepsi tek bir şeye bağlanır. bir evliya vardır eskilerden karalık olupta gözlerin açık olduğu dönemi söylüyorum. o zaman kimse boş şeylerle uğraşmazlardı. (Allah (C.C) boş işleri sevmez) bu evliya bir gün yolculuktayken ormanda bir ev görmüş ve demiş ki "-Acaba ne zaman yapıldı bu ev" bunun üzerine düşünmüş ve boş konuştuğunu anlamış. Yemin etmiş "-Nefsim boş konuştuğun için sana 1000 gün oruç farz olsun" ve tutmuş. işte eskiden böyle adamlar vardı. şimdiye baksan herşey çok açık ama gözler kapalı.

Takip etmiyorum sadece arkadaşın bana layık gördüğü küçük nota cevap verdim.
Ve ayrıca "Onları takip edenler de boş insanlar."  "konuyla ilgili değilsen kalabalık yapma." bu kelimeler aynı anlamı taşıyor ama kullanılan cümlede zıtlık var.

abi belki ergeniz belki boşuz sanane arkadaş bizim konumuzu neden baltalıyosunuz onu anlamıyorum

Nedense ergen ithafında bulunan kişinin salya sümük brazzers izleyen birisi olduğu kanısına kapılıyorum. İçgüdü galiba.
Hayır, izlemiyorum ve onun ne olduğunu bilmiyorum.
[quote author=colomboslink=topic=259884.msg6276396#msg6276396 date=1359479403]
abi belki ergeniz belki boşuz sanane arkadaş bizim konumuzu neden baltalıyosunuz onu anlamıyorum
[/quote]
Çünkü bana sorucaklar ve siz beni neden uyarmadın diyeceksiniz :sad:

Gafletin karanlığında uyuyan güzellersiniz. Daha karışmayacağım birini kırdıysam veya üzdüysem özürdilerim.

BinlercesindenBiri said:
Nedense ergen ithafında bulunan kişinin salya sümük brazzers izleyen birisi olduğu kanısına kapılıyorum. İçgüdü galiba.

Gafletin karanlığında uyuyan güzellersiniz. Daha karışmayacağım birini kırdıysam veya üzdüysem özürdilerim.
[/quote]

Tamam biz gaflete düştük, sen daha iyisin. Hadi şimdi bizim konumuzu daha fazla kirletme. Bu gaflete düşmüş kişileri rahat bırak biraz...

Kafanda kendini peygamber ilan etmişsin anlaşılan. Bu boş ve melun işlerimizden bizi uyardığınız için sağ olun aziz efendi. Eh, ama aklıma takıldı yüce efendimiz; siz neden bir oyunun forumuna üyesiniz o zaman? Ha tabi anladım. Bu gaflet dolu, bu şeytanın elegeçirdiği insanları aydınlığa çekebilmek için aramıza karıştınız. Kabalığımı mazur görün yüce lider. Lütfen bağışlayın beni ve o kutsal çamurunuzla kutsayın beni.

BinlercesindenBiri said:
Pek bir şey bilmeyen he :smile: siz aydınlık içinde giden gözleri kapalı gençlersiniz çok eskiden karanlık vardı ama gözler açıktı şimdi ise tam tersine döndü bir gün anlarsın hepsinin boş olduğunu sonra dersin hayat boşmuş diye. Animeymiş filmmiş oyunmuş hepsi boş, sen nasıl bakarsan bak herşeye hepsi boş. sen bilgiyle baksan herşeye o bilgiyi doğru kullanmasını bilmesen yine boştur. eğer sen doğru kullanıyorsan bilgini baktığın şey boştur. İşin din kısmına girmek pek istemem ama zaten bu konular hep birbirine paraleldir. hepsi tek bir şeye bağlanır. bir evliya vardır eskilerden karalık olupta gözlerin açık olduğu dönemi söylüyorum. o zaman kimse boş şeylerle uğraşmazlardı. (Allah (C.C) boş işleri sevmez) bu evliya bir gün yolculuktayken ormanda bir ev görmüş ve demiş ki "-Acaba ne zaman yapıldı bu ev" bunun üzerine düşünmüş ve boş konuştuğunu anlamış. Yemin etmiş "-Nefsim boş konuştuğun için sana 1000 gün oruç farz olsun" ve tutmuş. işte eskiden böyle adamlar vardı. şimdiye baksan herşey çok açık ama gözler kapalı.

Bir şey kazanmak için izlemiyorum bunları zaten. Onun için kitap okuyup, tiyatro oyunlarına gidiyorum. Açıkçası deşarj olmak ve eğlenmek için izliyorum animeleri. Aydınlık, karanlık felsefesine neden girdiğinle hiç uğraşmayacağım, zaten saçmalıktan öte bir şey değil. Allah'ın boş işleri sevmesin, bana ne? Ben zevk aldığım şeyi yapıyorum. Kime ne? En başta, sana ne benim veya başkasının boş işle uğraşmasına? Birine bok atmadan önce kendine bak. Senin şuradaki vasfın konu baltalamaktan öte değil. Onu düşün önce. 1000 gün oruç hikayesi bana daha boş iş geliyor emme, daha fazla uğraşmaya değmez.

BinlercesindenBiri said:

[/quote]

Sana falan sormayacaklar hiçbir şeyi. O yüzden boş laflar kullanarak büyüklenmenin anlamı yok.

Back
Top Bottom