Anime/Manga

2019 Yaz Sezonu'ndaki animelerden ilginizi çeken oldu mu?

• Evet, bir ya da birkaçını mutlaka izlerim.

Votes: 5 17.2%
  • Evet ama biraz sönük gibi.

Votes: 3 10.3%
  • Bilemedim moruk / Henüz bakmadım

Votes: 6 20.7%
  • Hayır, hepsi çöp gibi

Votes: 6 20.7%
  • Anime izlemeyen bir plebim

Votes: 9 31.0%

• Total voters
    29
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Komedisini bilemem ama değişik bir anime olacağı kesin, canavar fantazileri malum japonların.

Overlord'u da izledim, yine mmorpg içine sıkışmış oyuncuları konu alan bir animeye benziyor ama girişi farklıydı diğerlerinden. Bakalım nereye gidecek ucu.

arkadaşlar çocuksu olmayan güzel anime bilen var mı, mesela ne zaman anime sorsam bana fullmetal brotherhood dediler bi izledim çizimler falan aşırı çocukça, sanki pokemon izliyoruz.

death note ve aot severim, zaten bi bunları izledim düzgünce, bir de küçükken shaman king izlerdim onu da tekrar izledim nostalji amaçlı, o kadar.

he bide sword art online ın ilk 10 bölümünü izledim sarmadı bıraktım

he bide one piece ilk bölümüne baktım çizimler gene çocuksu geldi kapattım

he bide bleach izliyodum ilk bölümü izledim 2.bölümü açasım gelmedi kapattım

he bide elfen lied i izledim ama çok eğlendiğim söylenemez ilk bölümler güzeldi de sonra öylesine zaman geçsin diye izleyip bitirdim çok haz almadım

sanırım ben anime sevmiyorum burda ne işim var

ya bilmiyorum animeler bana göre değil sanıyodum, sonra dediğim gibi attack on titan izleyince nedense aşırı sevdim onu ben, böyle değişik garip duygular yaşattı bana, death note da çok güzeldi, böyle gerilimliydi ne olacak ne yapacak falan, hem death note'un çizimleri de çok iyidi, hiç çocuksu değildi, mükemmeldi. sonra gittim fullmetal brotherhood'a baktım bir tane teemo gibi velet var, içinde insan olmayan zırh falan var, dedim la bu nedir bi gidin

hellsing ultimate izle derken ciddi miydin yoksa LA SEN GİT KUMDA OYNA havasında bir şey miydi ona göre bakcam

Eğer kişilik olarak ciddi biri olduğunu ve herkese bunu önerdiğini düşünürsek, ciddi olmalı.  :lol:

Uyarı: Siz iletinizi yazarken 2 yeni ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.   :meh:

şeytan diyor narutoya başla da 23043858934753498u4534459035748396u85435 bölüm kim izlesin onu.

berserk de önerilmişti daha önce bak, şimdi deyince hatırladım, onunla hellsing e bir şans vereyim bakalım

Nikola Tesla said:
Anime kültürüm yok ama Monster Musume' ye başladım bakalım. Önerileriniz varsa alayım. Death Note izledim sadece anime olarak.
Bleach ve Hellsing'i tavsiye edebilirim. One piece ve naruto da çok övülüyor. Onlara da bir bak istersen.

Önerdikleriniz için teşekkür ederim. Liste yapayım kendime ama hangisinin konusu daha güzel onu da bilmiyorum. Şöyle eğlenceli deli dolu sıkmayan bir şey arıyorum. Bir Death Note vakası daha kaldıramam açıkçası  :smile:. Ecchi dediğiniz olay animerotik mi oluyor  :eek:

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Tesla, ilk mesajı bir kontrol et Ecchi'li bir yer göreceksin. :razz: Bu konuyu ilk açtığımda Ecchi amaçlıydı.
Aydınlandım  :razz:

Şöyle bir liste yaptım ekle veya çıkar dedikleriniz var mı?
1-Hellsing Ultimate
2-Fullmetal Alchemist
3-Bleach
4-One Piece
5-Monster

Back
Top Bottom