Anime/Manga

2019 Yaz Sezonu'ndaki animelerden ilginizi çeken oldu mu?

• Evet, bir ya da birkaçını mutlaka izlerim.

Votes: 5 17.2%
  • Evet ama biraz sönük gibi.

Votes: 3 10.3%
  • Bilemedim moruk / Henüz bakmadım

Votes: 6 20.7%
  • Hayır, hepsi çöp gibi

Votes: 6 20.7%
  • Anime izlemeyen bir plebim

Votes: 9 31.0%

• Total voters
    29
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Ubsilon Xeforian Cioss said:
http://media.goboiano.com/list/2661-become-anime-with-these-27-casual-cosplays-you-can-wear-anywhere

Yato bildiğin eşofmancı Türk ya. :grin:

Eşofmancı değilde bildiğin dilenci

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. İlk sezonu bitirdim. NGE'nin filmlerine başlamadan araya normal bir şeyler sıkıştırayım dedim ancak tatmin olamadım. Belki bir günde bitirdiğim için de olabilir, bilemiyorum. Ama cidden içimde halen bir boşluk bir tatmin olamamışlık bir hüzün var. Gerçi ciddi bir romantik komedi aradığım için de olabilir, tarz olarak biraz daha farklıydı sonuçta. Ana fikir olarak güzel bir içeriği olsa da ben pek ısınamadım. 2. sezonu da yakın zamanda izlerim.  :smile:

hobeto13 said:
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. İlk sezonu bitirdim. NGE'nin filmlerine başlamadan araya normal bir şeyler sıkıştırayım dedim ancak tatmin olamadım. Belki bir günde bitirdiğim için de olabilir, bilemiyorum. Ama cidden içimde halen bir boşluk bir tatmin olamamışlık bir hüzün var. Gerçi ciddi bir romantik komedi aradığım için de olabilir, tarz olarak biraz daha farklıydı sonuçta. Ana fikir olarak güzel bir içeriği olsa da ben pek ısınamadım. 2. sezonu da yakın zamanda izlerim.  :smile:

Ciddi bir romantik komedi arıyorsan Golden Time izle.

Bir de ek olarak Code Geass'ın yeni manga serisi vardı. Bu seri de filmleri mi konu alıyor yoksa tamamen ayrı bir konuyu mu işliyor, merak ettiğim için sorayım dedim.  :smile:

Yellow Flash said:
Beklenen bir şeydi ama Kishi kendi çapında trollemeye çalışmış. Sarada gerçekten de Sakura'nın çocuğuymuş. Tüh.

Ben böyle olacağını tahmin etmiştim zaten. O örneğin Sasuke'nin olduğunu düşünüyordum demekki direk Sarada'nınmış. Uchiha ve Uzumaki kanlarının birleşimi sonraki nesle kaldı artık. Önemli olan oydu. Kishi sonraki nesle kadar götürürse Sarada ile Boruto'nun çocukları arasında Ōtsutsuki kardeşlerinki gibi bir çekişme çıkarır Kishi. :lol:

Yellow Flash said:
Luffy'yi göremedik ama iyidir herhalde. Yalnız Burgess'in Sabo'yu neden kışkırttığını anlamadım. Fire Gun'ı yedikten sonra meyveyi çalmış olmasın?

O meyve çalma işini sadece Karasakal yapabiliyor. Karasakalın Yami Yami'sinin gücü imkan sağlıyor. O olmadan imkanı yok bence. Ben doflamingodan son bir hareket bekliyordum yapmadı. :grin: Arc'ın sonuna geldiğimize göre tayfaya kimin katılacağı kesinleşmeli artık. Cücelerden Leo, Wicca falan katılabilir aslında ama tayfa için fazla güçsüzler. Yeterli olmaları için 4-5 tanesinin katılması lazım.

Yahari'nin 2. sezonunu da bitirdim ancak sonunda biri yandere olacak diye bekliyordum, kendimi zor tuttum. O kadar ucu açık bitince ve Türkçe çevirisi çok saçma olunca fazla bir şey anlayamadım elbet ancak temel olay belli zaten. School Days izlediğimden beri böyle aşk üçgenlerinden hep bir Yandere fırlamasını bekliyorum.  :lol:

hobeto13 said:
Yahari'nin 2. sezonunu da bitirdim ancak sonunda biri yandere olacak diye bekliyordum, kendimi zor tuttum. O kadar ucu açık bitince ve Türkçe çevirisi çok saçma olunca fazla bir şey anlayamadım elbet ancak temel olay belli zaten. School Days izlediğimden beri böyle aşk üçgenlerinden hep bir Yandere fırlamasını bekliyorum.  :lol:
Anime nasıl güzel mi ? Başlamayı düşünüyorum ama eleştireni de sevenide çok animenin karar veremedim :grin: Romantizm falan nasıl

Back
Top Bottom