[AG]Anatolian Guards (Alımlar açıktır.)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Özel iletiyle durumu anlattım. Umarım anlayışla karşılarsın. İyi akşamlar tekrardan..

Swordmastera katılıyorum.Gerçekten de çok başarılı oyuncuları var.Tekrardan hayırlı olsun sayfanız  :grin:

Kleidophoros said:
Forumda herkesin belli bir sebep yüzünden 1 (bir) tane hesabı, şifresi var, kendne özel, başkasına verilmeyecek bir hesap/şifre.
Kendinize saklayın hesabınızı/şifrenizi; gerisi beni çok ilgilendirmiyor.

Bir internet cafeden 30 kişi bu foruma girerse onlarda banlacak mı?Ezop Squaw ve ben çoğunlukla beraber kalıyoruz ve herkes kendi pc sinden giriyor bu haksızlık değil mi?Ayrıca bir klanın sayfası için yardımcı oldum aynı kişi olmadığımızı sizde biliyorsunuz ama bizi banlamkla tehdit ediyorsunuz nasıl bir mantık?

Kesinlikle katılıyorum. Tamamiyle saçma bir fikir. 

Sonuçta ortada aynı kişinin farlı hesaplarla yazdığı yazılar söz konusu değil. Her biri farklı oyuncular ki bunuda aynı serverde oynayarak çoğu kez bir çoğumuz görmüştür.

Ehh şiddetle kınıyorum...

Amadeus said:
Kleidophoros said:
Forumda herkesin belli bir sebep yüzünden 1 (bir) tane hesabı, şifresi var, kendne özel, başkasına verilmeyecek bir hesap/şifre.
Kendinize saklayın hesabınızı/şifrenizi; gerisi beni çok ilgilendirmiyor.

Bir internet cafeden 30 kişi bu foruma girerse onlarda banlacak mı?Ezop Squaw ve ben çoğunlukla beraber kalıyoruz ve herkes kendi pc sinden giriyor bu haksızlık değil mi?Ayrıca bir klanın sayfası için yardımcı oldum aynı kişi olmadığımızı sizde biliyorsunuz ama bizi banlamkla tehdit ediyorsunuz nasıl bir mantık?
hayır ama bir hesaba 2-3 kişi girerse banlanacak.
her bir pc için özel bir IP adresi vardır, sizin IPleriniz sürekli çakışıyor. onu da geçtim kendiniz söylüyorsunuz birbirinizin hesaplarınıza girdiğinizi.
kimin kim olduğu konusunda hiçbir fikrim yok, kimseyi de tehdit etmiyorum, bir daha olursa yapacağım şeyin ne olduğunu söylüyorum.
mantığı sizin de alıntı yaptığınız mesaj da açıkladım; 1 kişi=1 hesap.

Glfreak said:
Kesinlikle katılıyorum. Tamamiyle saçma bir fikir. 
fikriniz sorduğumu hatırlamıyorum.

Glfreak said:
Sonuçta ortada aynı kişinin farlı hesaplarla yazdığı yazılar söz konusu değil.
tam da bu durum söz konusu; mesajlara bir bak bakalım.

Glfreak said:
Her biri farklı oyuncular ki bunuda aynı serverde oynayarak çoğu kez bir çoğumuz görmüştür.
forumdan bahsediyoruz, oyundan değil.

Glfreak said:
Ehh şiddetle kınıyorum...
ehh şiddetle aldırmıyorum.

Sanırım adminler bize takmış durumdalar. Başkalarına gayet düzgün ve kibar bir dille rica edilirken bize direk tehditle geliniyor. Olayın bu kadar büyültüp abartılıcak birşey olmadığını düşünüyorum. Adminlerin bu kadar tehditvari olması ve bunun belli kişilere yapılması hoş değil.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom