76th Ağır Piyade Alayı [Alımlar Açıktır] {Askeri Yönetim} (Osmanlı Rütbeleri)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
ingiliz-bayrak-icon.jpg
İngilizce Konumuz Açılmıştır.

Klanımızı kaptırmaya calısıorlarmıs Panpalar Basarılar dılerım o bizi kapatmaya calısan arkadaslara :grin:

Hekim espri anlayışın çok güzel tebrik ederim 40 yıl ugrassam senin kadar iyi espiri yapamam :grin: 2.ise biz sizi rakip olarak değil hekim hiçbirşey olarak görmüyoruz :smile: [Saygılar]

poulus said:
İngilizce Konu da hayırlı olsun kıskandım lan  :lol: Başarılar..(Emekli Buhere)
En kısa zaman da senı tekrardan takımının basında gormek ıstıyprum (Kaptan Buhere olarak (: )

45th_reg_captain said:
driver1 said:
Beyler 75th+41st+1e birlik olup 76th Ağır Piyade Alayını kapattıracak/dağıtacakmış böyle bir şey olmayacak hodri meydan diyorum!!!
Kim dağatacak ya yalandan konuşma
Ya bakın iyi bı baskan olmadıgından bılmıyorsun arkadasım bu oyunda klan baskanlarının verdıgı kararlar otekı klanlara cabuk yayılır o yuzden yapmadım etmedım dıcenıze lafınızın arkasında durun ERKEK GIBI

ms123321 said:
45th_reg_captain said:
driver1 said:
Beyler 75th+41st+1e birlik olup 76th Ağır Piyade Alayını kapattıracak/dağıtacakmış böyle bir şey olmayacak hodri meydan diyorum!!!
Kim dağatacak ya yalandan konuşma
Ya bakın iyi bı baskan olmadıgından bılmıyorsun arkadasım bu oyunda klan baskanlarının verdıgı kararlar otekı klanlara cabuk yayılır o yuzden yapmadım etmedım dıcenıze lafınızın arkasında durun ERKEK GIBI
Ben lafıın arkasındayım sonuna kadarda Argonaxı desteklerim ne yaparsa yapsın hep arkasındyım ona bağlı yani

driver1 said:

Arif kardeşim hayırdır.Ne bu kapatma muhabbeti dün biz konuştuk yok öyle bir şey ayrıca ben bu klanda yönetici olduğum sürece 75th ile asla birlik yapmayacağım. Bence herkes kendi oyununa baksın. Bu yalan söylentilerde bir son bulsun lütfen.

Forumda küfür paylaşımı yasak beyler. Eğer başka bir klandan biri size küfür ettiyse, o kişinin lideri ile görüşün ya da ne yaparsanız yapın, küsün birbirinize, konuşmayın bir daha, foruma taşımayın.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom