[3OA] 3 Ok Akıncılar Birliği - Üye Alımları Açık!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
HANtrk said:
Sen birliğe girmeye değil benle evlenmeye niyetlenmişsin anlaşılan.. : ))  Ama şöyle bir gerçekte varki 3OA şu an en iyi birliklerden biri ve bunu birliği benim adıma görevlendirdiğim adamlar olan M.Arda ve Howitzer sayesinde.Bence birliğin kötü yönetilmesi demek durumumuzun kötü olması demek.. :smile:)
erozbey said:
HANtrk said:
Şimdi bizzat şahsına soruyorum bambama "Beni ne kadar tanıyorsun?".

Nasıl tanısın? Yoksun ki hiç ortada =) Sen görmüyorsun, sadece duyuyorsun. Bir film vardı. Kadın kör ve evli. Eşi onu aldatıyordu bir başka kadınla. Ona sarılıyor ama kadının arkasındaki kızla öpüşüyordu. Bu durumda o. Sen sadece duyuyorsun ama görmüyorsun. Görsen, sanırım düşüncelerinde bir değişiklik olacaktı.

"Sorry Dude I like only girls not dudes.." -_-

Bu durumda bambamanın niyeti ne anlamadım.. :smile:)

Senin görevlendirdiğin Howitzer kaç kere çıkıyordu klandan peki? Sen bunu saydınmı? Biliyormusun? Defalarca onunla konuştuk ve vazgeçtirdik. Takımdan bi ton kere "abi ben çıkacağım olmuyor bu böyle" sözlerini duydum, onların düşüncelerini sildim. Demek ki varmış bir sorun :smile:

kemikaze1234 said:
22 Ocak Cumartesi Saat 21:00

3OA_by_HAN1.jpg
332z3at.png

coatofarms141.png

Sunucu: Forsaken
Harita: Köy 1. Round (Forsaken) - Harabeler 2. Round (3OA)
İlk Round: Veagir Krallığı (3OA) vs Rodok Krallığı (Forsaken)
İkinci Round: Rodok Krallığı (Forsaken) vs Nord Krallığı (3OA)
Süre: Berabere biten ellerinde sayılacağı 10 ellik Roundlar

5 Elde bir Spawn değişikliği olacaktır.

Umarım iyi bir maç olur her iki taraf içinde, eğlenceli bir akşam dileğiyle,

3 Ok Akıncıları Yönetimi Adına
M.ArdA
72154980.gif

Ufak bir hatırlatma.

Uzun bir süreden sonra genel istek doğrultusunda istifamı veriyorum. Hadi size iyi eğlenceler...  :mrgreen:  (Bütün yetkilerim Howitzerda.. : P  )

• 22 Ocak Cumartesi Saat 21:00

3OA_by_HAN1.jpg
    332z3at.png

coatofarms141.png

3 Ok Akıncıları                                                    Forsaken Kngihts
    16                                                                    3
    Not: 1 el berabere sonuçlanmıştır.

Sunucu: 3OA
    Harita: Köy 1. Round (Forsaken) - Harabeler 2. Round (3OA)
    İlk Round: Veagir Krallığı (3OA) vs Rodok Krallığı (Forsaken) 3-2 Forsaken & 4-0 3OA (1 el berabere)
    İkinci Round: Rodok Krallığı (Forsaken) vs Nord Krallığı (3OA)  5-0 & 0-5 3OA

Maçtan Notlar:
    • Xrcc bir klan maçında yapılan en fazla tk rekorunu Leo'nun elinden alarak kırdı. Leo 2 idi. Xrcc 9 :razz:
    • Dark.Knight Sipahi Rütbesine, Neon tekrardan Tarkan rütbesine yükselmiştir.
    • Bambama maça konsantre başlamasa da konsantre bitirerek Maçın Yıldızı ödülü aldı.
    • KutayK yaptığı espriler ve Neon aldığı gaz ile Haftanın Oyuncuları ödüllerini birbirlerinden çaldılar.
    • Maçta oynamayan ve maç boyunca yedek bekleyen Nafile, Eflatun, Deniz, Hagalean Davies, Calselius, BySalyanman, Braniac, Fletcher, BloodySin ve ismini hatırlayamadığım isimsiz kahramanlara buradan özel teşekkürlerimi iletiyorum.
    • Leothis'in kaybettiği rekor sonrası ne yapacağı hala kafalarda soru işareti uyandırıyor.  :?: :?: :?: :?:

Bambamayı bu yaşa geldiği halde hala çizgi film izlediği ve çocuklara hitap etmeyen nevzatın "Özür Dileéé" Adlı parçasını armağan ediyor.
Ve evet kendi konumda spam yaparım 3OAlılarada yaptırırm arkadaş!

o çizgi film deil naruto. Naruto genelde 15 yas ustune hitap ettigi icin senin cizgi film demen dogal. Bu yuzden ardaya emzikli lakabini takıyoruz. _3OA_Emzikli_headking

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom