3D tasarımlarınız, Kaplamalarınız ve Oyun İçi Çalışmalarınız buraya!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Evet. Kendi elime bakarak yaptığım için sol el olarak modellemişim farkında olmadan. :grin: Parmakların eklem aralarını uzun bırakmışım o biraz gözüme battı.

Y3lO7D.png
Basit kılıç tasarımı.

EmrehaN said:
Zırh denemesi yapmaya kalktım, ilki biraz kötü olunca bu defa örmeli bir şeyler deneyeyim dedim ve bu defa oyuna yükleyince çok parlak olduğunu farkettim. Yarın müdahale edeceğim modele, daha bir modele benzeyecek.  :smile:

574CE87AE4A2960C328CB5BEE57EC1CF08C25BDB

Sanırsam bir kısımda hata yaptım ve orada boşluk açıldı.  :razz:
Fotoğraf kaplama tekniği kullanmışsın hoş olmamış.Bu arada Memlük zırhı bunun neredeyse aynısı zaten.Biraz daha farklı bir şey dene istersen

Mümkün olduğunca kaplamanı kendin yap bence.Şimdi böyle dediğime bakma çok zor bir iştir aslında ama yapa yapa alışırsın alıştıkça harika şeyler çıkar ortaya.Zırh modeline gelince parçaları modellersen daha iyi olur , burada direk üstüne yapıştırmışsın gibi durmuş.

Gimp , Photoshop , Paint.net var bende.İhtiyaca göre karışık kullanıyorum.Kaplama hazırlamak gerçekten problem olabiliyor.Elinde kaliteli brushlar olması lazım ki onlarda genelde paralı

EmrehaN said:
CS3 alırken baya bir para gitti tabi, orası biraz sıkıntılı olacak ama Photoshop'u geliştirmeyi deneyebilirim ileride. Ucuzlarına bakacağız artık.  :smile:
Gimp ve Paint.net paralı değil bedava.Gimp gerçekten güzeldir.Deneyebilirsin.

Programlarda lisans sıkıntısı olmaz parasını verdiysen veya zaten ücretsizse.Ama ek şartlar var mı bilmiyorum.Onun için Şartlar bölümünü okursan daha yararlı olur.Uzunlardır ama gözden kaçan yerler can yakabilir yasaların.

İğrenç.

Şaka yaptım ilke göre iyi gibi.Ama çok fazla geliştirmen lazım sapın ortası ve kılıcın ta kendisi çok piksel olmuş.

NyberCraft said:
Kareadam modelim 15 dk uğraştım yakında kıyafet ekleyeceğim.
Bo4gDp.png
Basit olmuş gibi ama olsun iyi gibi.(BEN O KADARINI BİLE YAPAMIYORUM :grin:)

Dün eski arkadaşların bulunduğu bir sohbete katıldım. Buradaki acemilere tavsiyem, yaptığınız her şeyi buraya atmayın, hele basit çalışmaları. Kendinizi geliştirin ve modelinizi de. Tekrar tekrar yaptığınız çalışmayı sorgulayın, güzel mi değil mi diye. Eğer kendiniz güzel olduğundan eminseniz paylaşın. Düzgün bir giriş yapmak varken kötü bir giriş yapıp dalga konusu olmak hiç hoş bir şey değil bence. Tabi bu benim düşüncem ve tavsiyem, karar sizin.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom