1. Türkiye Native Duello Turnuvası. [TNDT] (Turnuva Başladı)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Şimdi adam her ne kadar otoblock her nasılsa yazılıyorsa kendiğilinden block yapmayı sağlayan programın linkini paylaşmış olsa dahi adam kullanmadım diyor ve size o hile programının açılınca ve kapalı haline dair de ss lerini atmış . Her ne kadar böyle bir olayın yaşandıgını nasıl düşünürsek düşünelim güvenmemek için bir sebep yok.
Tabi ki turnuva içinde ne olduğunu bilemem ben ancak turnuva da kullandığına dair kanıt yok gibi duruyor .
Kısaca (objektif olmak gerekirse)böyle bir karara varmanız için ya hiç kabul etmeyeceksiniz turnuvaya ya da video ya kayıt edeceksiniz ki otoblock tan oluşan pürüzleri video kaydından tespit edelim Ayrıca böyle somut bir kanıt yokken (ayrıca turnuvaya kayıt etmişsiniz) maçın sonunda diskalifiye etmeniz yanlış olmuş .Ayıba kaçmış.Ya hiç önceden kesin bir karara varılacak ya da hiç ses çıkarılmayacak.Böyle olmaz ise etikte olmaz.
Ama her ne olursa olsun Kazananları tebrik ediyorum

Thränenkind said:
menethil 7 - 5 hateb

Onaylandı

EDIT: Dominic. Şu an kullanılabilen 2 tane farklı oto-blok mevcut. Birisini oyunun ayarlarından açıyorsun birisinide senin dediğin gibi tek tuşla açıp kapatıyorsun. Her ikisinide yüklemediğini nerden bileceğiz? Ayrıca o tek tuşa bastığında sol üstteki şeyin kapandığını veya açıldığını nereden bileceğiz? Zaten Gameshero'nun dediği gibi bunu 1 kişi söylemiyor aynı fikirde olan çok insan var. Turnuvada başka birinin hakkının yenmesini istemiyoruz.

Dominic Gameshero'nun daha önce hile kullandığından haberi yokmuş . Bugün ne olduda anladı bilmiyorum ama ben sende hile olduğunu hatta dağıttığını duydum. Bu sebep ile turnuvadan diskalifiye oldun . Yerine başvuru yapan diahard vardı ama otoblok kullandığına şahsen şahit olduğum için onu turnuvaya kabul edemeyiz . Büyük bir ihtimalle Dominic yerine Cuirassiers turnuvaya alınacaktır.Aksi taktirde Gamesheronun üst tura bay geçmesi haksızlık olur.

Şimdi Dominic. Burada kendini haklı çıkarmaya çalışma çünkü haklı değilsin. Daha önceden de seninle defalarca duello yaptık ve hepsinde 1 el bile kazanamadan kaybettin. Ve dün duellomuzu atarken zaten şüpheli oynuyordun. Sürekli geride durup yakına girmeden oynuyordun. Bloklara gelicek olursakta otoblock'ta olduğu gibi saniyesinde block yapıyordun. Bunu araştırdım diğer oyunculara sordum. "TEK TUŞ İLE KAPANIR VE OYUN NORMAL HALİNE DÖNER" Diyorlar öyle yok yukarıda birşey kalıyor , yok şöyle oluyor felan bırak bunları. Refreshing'in dediği gibi 1 den fazla otoblok çeşidi var. Şimdi bence burada kendini daha fazla küçük düşürme. O yorum yaptırdığın arkadaşlarınıda al git derim. Bunun acısını çıkaracakmışsın ? Bence sen bir insan olmasını öğren ve oyunu sonra oyna. Daha 2. Fake'de blok düşüren bir insan 1-2 hafta içerisinde Saniyesi saniyesine blok yapan biri olmuş vay be. Ha bu arada unutmadan onuda yazayım kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun çünkü bir açıklığa kavuşturalım. O kullandığın otobloğu sadece 1 kişi söylemiyor , hadi 1 kişi söylese tamam diyeceğim fakat bu otoblok olduğunu söyleyen 10 kişiden fazla. "Yok şöyle SS attım yok böyle SS attım" bırak bu ayakları ve artık kendini küçük düşürme. Burası Turnuva sayfası "Dominic ve yalanları ile kavga" sayfası değil. BU Mesaj sonrası konuyu uzatanları moderatöre şikayet edilecektir.

Güncel:

94JNO9.png

Duyuru:
• Tiags "İngiltere'ye" gittiği için ve yedek kalmadığı için "Neston" turu bay geçmiştir.
• Nemesistronkest ve Belendor arasındaki duello ayın 7'sinde yapılacaktır.
• Yarı finale 5 kişi kalacağı için aralarında eleme usülü duello yapacaklardır. 5 kişi arasında duello atacak ve en az zaferi alan elenecektir. Geri kalan 4 kişi normal turnuva üzerinden devam edecektir.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom