[İptal] Warband uluslar arası profesyonel lig

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Kilic_Bey

Sergeant at Arms
Arkadaşlar benim bri fikrim var warband uluslar arası profesyonel lig kapsamında türkiye ligi italya ligi ingiltere ligi ve ispanya ligi gibi ligler oluşturmak

her ligiçin 10 ar takım şampiyon olanlara şampiyonluk primi ayrıca bir sezon boyunca ücretsiz sunucu imkanı

10 ar takım olduğundan rövanşlı olarak 18 er maç oynanacak haftada 2 maç oynanacak

ayrıca milli takımlarda organize edilecek. bu şekilde bir organizasyon düşünüyorum

web sitesi ni ben tahsiz edicem ayrıca tasarımıda sunucular ın kiralanması ws lig kapsamında lig kurlu tarafından karşılanacak ve takımlar belli bir miktarda 32 kişilik serwerlar için  belli bi rmiktar para ödeyecek . ayrıca ligi ilk sırada tamamlayan ( şampiyon olan ) takım 1 sezon boyunca ücretsiz server ve 75 tl gibi bir ücret kazanacak. Oyuncu transferleri sezon sonunda veilen bir haftalık dönemde yapılaacak ve eğer oyuncu daha önceden takımda kalma sözü vermişsse transfer edecek takım mevcut takımına bir miktar bonservis vermek zorunda kalacak.

Arkadaşlar sizce bu organizayonu türkiye ligiyle başlatmalımıyım ?

Shav denemişti zamanında.Organizasyon neredeyse imkansız.

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,115597.0.html

tmm yapıla bilir biz varız ama para mara vermem belir bir klan sunucusunda yapıla bilir ama kimsenin seni dinleyeceğini sanmıyorum adam gibi bi admin gelipte bunu yapması gerek

para istemiyorum zaten extra olarak sadece sunucusu olan klanların dedicted serwer olarak benim  sunucuma geçmesini isteyeceğim cüzzii kurtarabilecek bir ücrete karşı aslında bana oluru var gibi geldi çünkü böyle bir organizasyona ihtiyacı var warbandın tamam böyle bir lig girişimi yukarda önemli konular arasında var ama onu yetersiz buluyorum böyle bir oluşum başlatabilirim diğer klandaki arkadaşlarda fikirlerini yazarlarsa ona göre bir düşünce içine giricem

tamam ama mesela cumartesi günü benim dizim var nasıl oynucam :grin: . eğlenceli olur ama hayatımızı bi oyun için şekillendiremeyiz hemde bi çoğumuzun okulu var sonraki yaza bi server kurup isteyen klanlar arası turnuva yaparız bu daha basit ve denenmiş bişey.yabancılarla olmaz biz servere gavur girince banlıyoz onlarla maç yaparken  english only derseler ana avrat girişirim ben  :grin:

ehehe ya bak şimdi kalnlarda zaten 18 oyuncu olucak en azından çoğu klan 30 küsürün üyesi zaten var e o zaman adam bulmak konusunda zorkuk çekileceğine inanmıyorum ben tamam belki  yabancılar olmayabilir bunun için extra bir küşfet biiner çünkü

İşlemez. Ligin kapanmasının nedeni kesinlikle Nations' Cup değildi. Klanların huysuzluğuydu. Kendileri ortak bir tarih bulamıyor diye ligin içine ettiler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom