İnceleme Yapan Kanallar

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Hacktr said:
Bu Arkadaş İnceleme Yapıyor Tavşan Oynuyor Kadar Ünlü Değil Ancak Bu Kanal Modun İyi Ve Kötü Yanlarını Açıklıyor Tavşan Oynuyor Sadece Modu Oynuyor Ama Bu İnceleme Yapıyor Mesela Bakın Saltanat-ı Selçuklunun İncelemesi:
http://www.youtube.com/watch?v=gbYW6TOEaVY
Sanırım Sen Bunun Gibi İstedin Yani "TAM" inceleme seri değil dimi
Daha öncede belirttiğim gibi TavşanOynuyor kadar iyi değil ancak tavşan modun iyi veya kötü yanlarından bahsetmiyorki sadece oynuyor ve şu eşofman konusunda size hak veriyorum gerçektende tinerci gibi görünüyo ama bence bu kanalı matrak yapıyo tabi sizin fikrinizi bilemem

Tipinde değilim. Para toplayıp bir diksiyon kursuna gondermek gerekiyor bunu. İyi kötü anlatıyor sanıyorsun ama sadece boş laf yapıyor. Saçma saçma yorumlarda bulunuyor. Kanalına zaten hiç girmeyin, rezil resmen. Cry of fear'ı kıray of fayır diye okuyan eleman uzak dursun böyle işlerden.

Kamera kalitesiz, PC kalitesiz, mikrofon kalitesiz, kendisi de kalitesiz. Ne donanım var ne yetenek. Neyine güvenip kanal açıyorsun?

arkadaşlar ben neden inceleme yapan kanal istedim acaba bunu hiç düşündünüzmü?
adam modu indirmiş bölüm çekmeye başlamış (tavşanoynuyor gibi) benim mod hakkında fikir elde edebilmem için tüm bölümleri izlemem gerekir e 50 tane bölüm koymuş adam. ama bu boktan dediğiniz kanal , mount blade bile diyemeyen bu genç , video kamerası m.ö ye ait olan bu genç  , izleyiciye hitap dahi edemeyen bu genç , konuşmayı bile beceremeyen bu genç 3 -4 dk ye tüm herşeyi anlatıyo ne eklenmiş ne eklenmemiş ne varmış ne yokmuş bug varmı yokmu 3-4 dk ye hepsini anlatıyor ama siz cry of fear diyemiyo diye tipsiz diye mount blade diyemiyo diye kanalı silip atıyonuz adam kanalı daha yeni kurmuş zaten baqsanıza videolardan belli oluyo altı üstü 30 a yakın videosu var. gece gece sırf size sinirlenip aldım leptobu kucağıma açtım konunun kilidini sırf sizin nankörlüğünüz yüzünden bunları yazdım...
bunu iyi bi düşünün arkadaşlar
size diyorum:
-Ubsilon Xeforian Cioss
-Paradox_vt

Helal olsun büyük fedakarlık. Kimse de modu indiremiyor,  içinde ne var anlayamıyor hem.

Edit: Al, matimionun son videosunu vereyim. http://www.youtube.com/watch?v=LdbpwqyTVcI&list=UUic79WdIerj8RpcshGi5ZiA

İşte gerçek youtuber budur. Tip çok da mühim değil. Bu adam oyundaki silahları inceliyor misal, "silahın tetiği var çekince ateş ediyor" şeklinde incelemiyor. Farkı anlayabildin mi?

adam kendi modunu öve öve bitiremiyor ama başkasının gözünden nasıl gözüküyor onu bilmek istiyorum zaten incelemenin asıl amacıda budur tarafsız yorum.
bir mod 30 dk ye iniyor peki tmm modu yapan kişi tanıtım videosu çekiyor kendi modunu kaldırıyor arşa ama zaten  yapması gerekende o kendi malını övecek adam

FunkyKanki said:
adam kendi modunu öve öve bitiremiyor ama başkasının gözünden nasıl gözüküyor onu bilmek istiyorum zaten incelemenin asıl amacıda budur tarafsız yorum.
bir mod 30 dk ye iniyor peki tmm modu yapan kişi tanıtım videosu çekiyor kendi modunu kaldırıyor arşa ama zaten  yapması gerekende o kendi malını övecek adam

ikili olarak çok saçma bi tartışmanın içine girdiğimizin farkındamısın.

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Helal olsun büyük fedakarlık. Kimse de modu indiremiyor,  içinde ne var anlayamıyor hem.

Edit: Al, matimionun son videosunu vereyim. http://www.youtube.com/watch?v=LdbpwqyTVcI&list=UUic79WdIerj8RpcshGi5ZiA

İşte gerçek youtuber budur. Tip çok da mühim değil. Bu adam oyundaki silahları inceliyor misal, "silahın tetiği var çekince ateş ediyor" şeklinde incelemiyor. Farkı anlayabildin mi?

kardeşim ben inceleme yapan kanal sormuştum TÜRK kanalı yerli olarak.
sonra bi link geldi hepiniz adama saydırmaya başladınız yok konuşmayı öğrensinde filan .
bırakın abi böle yorumları filan adam iyi kötü bişiler çıkartmış ortaya .

Ya bahsettiğim benim , anlatıyor tamam ama kaliteli değil , dediği kelimeler anlaşılmıyor , kamera felan bunu diyorum hani ilerler mi ilerler ama böyle , bu şekilde bir yere gelemez , kalite farkı yani . Kardeşler kundurada bi ayakkabı Nike ' da ama Nike kaliteli , olaya bu şekilde bak kardeşim . Tartışmaya gerek yok yani .  :wink:

Ubsilon Xeforian Cioss said:

Kardeşim ona bakarsan tavşanoynuyorda modları oynamasın o zaman ,kimse modunu tanıtmasın o zaman nasılsa millet modu indiremiyormu?

bu arada adam kanalı yenilemiş bayrun belki takip edersiniz.
http://www.youtube.com/channel/UCQY0nD_OlpY642cgfhZL6qQ

Karahanlılar Destanı modu çıkınca inceliycekmiş

Adam komedi ya :grin: 1 tane oyunun @Tamçözüm incelemesini yapmış. 1 Görüntülenme bir de kendisi yorum yazmış :grin: O kadar da korkunç değilmiş caaanım yazıyor açıklamada :grin: Haykırdım , bu inceleme hiç yapmasın bence.

Cloudy said:
Adam komedi ya :grin: 1 tane oyunun @Tamçözüm incelemesini yapmış. 1 Görüntülenme bir de kendisi yorum yazmış :grin: O kadar da korkunç değilmiş caaanım yazıyor açıklamada :grin: Haykırdım , bu inceleme hiç yapmasın bence.
Gözlerinde Problem Var Sanırım Kardeşim ..
O İnceleme Değilki Ayrıca Adam Yorum Filanda Atmamış İyi Olduğuna Eminmisin Sen

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom