İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Users who are viewing this thread

Pessimistcim, sen yenisin galiba :smile:. Evet beyler, sizce boyle artik beni ziklememe gibi bir sey soz konusu mu yani yalan mi soyluyor yoksa gecekten boyle bir problemi var mi?

Onu dediginden beri mesajlasmiyoruz. Desperate gozukmek istemiyorum, surekli mesaja tan filan. ama haftaya skypten ariyacagim. Ya iste sorun diger kizlar degil abi, sorun bu kizin beni cok etkilemesi ama acaba bana yol mu gostermis yoksa gercekten haftaya bulusacak mi olmasini bilmemem. Yoksa sadece olmayan parami mi istiyor>?

Ben hallederim demiş demesine de farklı sebeplerden de demiş olabilir. Sen ona yem attığın için bunu farkedip yememiş olabilir, senin bunu önermenin sebebini çözememiş ve huylanıp reddetmiş olabilir, sen direkt gözden çıkarınca o parayı "ne oluyor" durumuna girmiş olabilir, basitçe teşekkür ederim'i de kastetmiş olabilir. Uzar bu daha ama akla gelen ilk ihtimal genelde senin tahminin gibi reddettiğine göre para için değil oluyor. Eğer öyleyse haftaya olacakları bekleyeceksin, tabi konuşmaya da devam edin, tuhaf olacak belki ama; haftaya netleşir.

Iste konusmaya devam etmiyoruz. Buradakiler bana en azindan mesaj atmak icin obur haftayi bekle dediler. Konussak kendime asik ederim onu zaten. Bi ton mesaj atip sanki umutsuzmusum gibi gorunmek istemiyorum. Halbuki 2-3 tane daha kiz var ama ben bunu istiyorum.  Icip icip arasam mi.Yada skypetan musait misin diye mi sorsam? Suna ne diyorsun,
"Hey, green eyed beauty; why don't we talk from skype? It's really a big pain waiting for next week you know? :smile:"

Dulcenin soyle bir olayida var bu arada, bana oda arkadasini ayarlamaya calisiyor. Hemde deli gibi lol

Mandalorian said:
"Hey, green eyed beauty; why don't we talk from skype? It's really a big pain waiting for next week you know? :smile:"
Bundan daha fazla needy gözükemezsin herhalde, boşver yazma birşey. Sıkacaksın kendini, argonun dediği gibi haftaya netleşir.

Git konuş demesi kolay onu yapabilmek iş arkadaş zaten konuşabilsem anlarımda konuşamadığımız için pek anlamıyorum 3 yıldır aynı sınıftayı toplasan 100 cümle kurmamışımdır :grin:

1453FSM said:
artık hiç konuşma şansım kalmadı kız okul değiştirdi bu puansız her liseye gitme olayı yüzünden lanetler olsun meb
Bir kıza bu kadar bağlanma benimde 3 senedir tanıdığım bir kız vardı hala tanıyorum hala okulda ama toplasan 300 kelime kuramadım bende yarın basıp gitse ben umurunda olmam sadece sen üzülürsün 1-2 aya şoku geçer koçum üzülmemeye bak  :neutral:

Kizla WhatsApp ta konusurken "s!#!ctım" galiba.
Beyler kıza Ask.fm hesabiyla ilgili bir şey sordum kız nerden buldun :smile: dedi.Bende netten dolaşırken buldum dedim.
O da hmm dedi.Bende XD yaptim.Oda gulucuk isareti koydu.
2. S!#!çmam ise kıza hangi sınıfta kalmak istediğini sordum.2 sınıf söyledi bende dedim ki "Tam söyle ona gore calisacagim yazdim :smile:" Kizda ne alaka :smile: yazdı.Bende rekabet açısından yazdım.
Neyse sonra kıza satranç bilrmizin yazdım kız eveett yazdı :smile:
Bi ara oynayalım dedi :smile:
Ne anlamam gerekiyor fazla saçmalamısmıyım ?

SultanErenHan said:
Kizla WhatsApp ta konusurken "s!#!ctım" galiba.
Beyler kıza Ask.fm hesabiyla ilgili bir şey sordum kız nerden buldun :smile: dedi.Bende netten dolaşırken buldum dedim.
O da hmm dedi.Bende XD yaptim.Oda gulucuk isareti koydu.
2. S!#!çmam ise kıza hangi sınıfta kalmak istediğini sordum.2 sınıf söyledi bende dedim ki "Tam söyle ona gore calisacagim yazdim :smile:" Kizda ne alaka :smile: yazdı.Bende rekabet açısından yazdım.
Neyse sonra kıza satranç bilrmizin yazdım kız eveett yazdı :smile:
Bi ara oynayalım dedi :smile:
Ne anlamam gerekiyor fazla saçmalamısmıyım ?

rekabet açısından  :lol: iyi kıvırıyon kardeş satranç oyna kızla  :cool:

Back
Top Bottom