Search results for query: *

• Users: TiagS
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. TiagS

Görünen Adam

Ekşisözlük ve diğer bir çok sosyal platformda konuluşan bir dizi olduğundan konusunun daha önce açılmamasına çok şaşırdım. Onur Ünlü'nün yönettiği bir "Youtube dizisi". Leyla ile Mecnun hayranları falan zaten O.Ü'ye aşinadır diye düşünüyorum ama ne Leyla ile Mecnun ne de Onur Ünlü abimizin...
  2. TiagS

YouTube Gaming

"Nihayet Youtube’un oyunla alakalı videolara ayırdığı streaming servisi Youtube Gaming bugün, 26 Ağustos’ta start alıyor! Hatırlayacaksınız, daha önce Youtube’un Twitch’i satın alma girişimleri olmuş ancak bir anlaşmaya varılamamıştı, firma da kendi yolundan gitmeyi tercih etmiş ve Youtube...
  3. TiagS

[KA] Kokonat Ailesi | Da kokonut beyler.

Hakkımızda Klanımız 10.03.2015 tarihinde Gameshero tarafından kurulmuştur. •Bir karar alınırken tüm üyelerin fikirlerinin alındığı klan demokratik bir sistemle yönetilmektedir. •Klanımızda puan sistemi her zaman günceldir. •Klanımızda terbiyesiz ve ahlaksız insanlara yer vermiyoruz...
  4. TiagS

14 Şubat'da İlişki Durumunuz

Başlıktan da anlaşılacağı gibi, ilk oyu ben veriyorum öyleyse.
  5. TiagS

Üstteki Kelimeyi Elde Et.

Çok basit. Üstünüzdeki kişinin yazdığı kelimeyi, başka kelimelerden dönüştüre dönüştüre elde ediyoruz. Örnek: A KİŞİSİ: "dog" kelimesinden "cat" kelimesine. B KİŞİSİ: dog -> bog -> bag -> bat -> cat Neyden neye dönüştüreceğini belirtin alttaki kişinin de, sorun olmasın. Kelimeler Türkçe'de...
  6. TiagS

Üsttekinin Kullanıcı Adını Oyla! v2 - Karşılıklı oylama yasak.

Bir önceki konunun kitlenmesinden ötürü bu konuyu açtım. Kurallara dikkat etmenizi rica ediyorum. Kaliteli bir konu olması dileğiyle... ~KURALLAR~
  7. TiagS

WFAS En iyi krallık, asker, silah vb. tartışma konusu.

Fark ettim ki "Warband" bölümündeki konu Ateş ve Kılıç'da yok. O yüzden bu konuyu açmaya karar verdim ki zaten en iyi krallık konusunun tekrar açılması da kısa bir zaman önce oldu. Yani kısaca burada tartışabilirsiniz. Thx Usta Ronin.
  8. TiagS

Nightcore Fanları buluşma noktası.

Merhaba, forumda nightcore dinleyenlerin sayısı azımsanacak bir sayı değil. Eh, ben de düşündüm, taşındım ve böyle bir konunun gerekli olduğunu düşündüm. Bu nedenle bir nightcore hayranı olarak bu konuyu açmakta karar kıldım. Öncelikle, kural olmadan platform olmaz; [list type=decimal] Küfür...
  9. TiagS

SİLİN SİLİN YANLIŞ YER.

silin, silin, silin.
  10. TiagS

Anime Açılışları, AMV, Japon Müzikleri ve Ayriyeten Nightcore

Başlıkdan da anlaşılacağı gibi burası bir çeşit platform. Konuyu UXC'nin "Anime/Manga" konusundan bir nebze fikir almış olarak açmak istiyorum. İstediğinizi atabilirsiniz.  :P
  11. TiagS

Üstekinin nicki ile birşeyler türet.

Kurallar çok basit, üstteki üyenin nicki ile birşeyler türetiyoruz. (hayvan, eşya, ülke, şehir vb.) Örnek: Tisga (Bir J-RPG oyunundaki terim.) Tüm harfleri kullanmak zorunda değilsiniz.
  12. TiagS

Ctrl+V'de neler saklı? |V2|

Kurallar; 1-En son kopyaladığınız şeyi iletide sadece Ctrl+V yaparak paylaşacağız. 2-Eğer kendi iletinize yorum yapacaksanız spoiler içinde yapmanızı tavsiye ederim.(Eğer bir metin ise karışmaması için) 3-Parola,telefon no. vs. gibi sizin gizliliğinizi içeren şeyleri paylaşmamanızı tavsiye...
  13. TiagS

Felsefe

Başlıktanda anlaşılacağı gibi burası bir felsefe platformu. Amacımız felsefe yapmak Kurallar: 1- Belirli bir fikir üzerinde ilerleyebilirsiniz, son yazılan düşünce üzerine felsefe yapmak zorunda değilsiniz. 2- Erotik konular hakkında felsefe yapmak yasaktır. Örnek: "Memeler aslında evrenin...
  14. TiagS

Bu konuyu silin yoksa çeşitli yöntemlere başvuracağım.

http://mountblade.oyunrehberiniz.com/ adlı sitenin admini eğer ki bu konuyu okuyorsan http://mountblade.oyunrehberiniz.com/showthread.php?tid=40 bu adresteki konuyu sil. Üstüne birde önemli konulara eklemişsin, bu konu bana ait link verebilirim. Dediğim gibi eğer konuyu silmezsen başka...
  15. TiagS

[SORU] Hangi Yoldaş Hangi Konularda İyidir? Bakanlık vs.

Başlıktada belirttiğim gibi bazı konularda yok onu bakan yapın, yok bunu şöyle yapın, şu bu alanlarda iyidir gibi yorumlar ve konular var. Nereden anlıyorsunuz merak ediyorum? Yapabilecek varsa tüm yoldaşların yetenekleri hakkında bilgi verebilirse sevinirim.
  16. TiagS

WB [REHBER] Yeni Başlayanlar İçin Persistent World (Ek rehber eklendi.)

Evet, yeni başlayanlar için Persistent World adlı konuma hoş geldiniz! Hemen konuya başlıyorum; Roleplay nedir? Roleplay, çoğu kişiden de duyduğunuz gibi orta çağda yaşayan bir karakteri oyunda canlandırmaktır kısaca. Sunucuya yeni girdim, ne yapmalıyım? İlk önce haritayı gezin ve harita...
Back
Top Bottom