Search results for query: *

1. Dust

The Connaught Rangers [TR&EU]

Giriş Connaught Rangers, Ocak 2021'de 88th Regiment of Foot ve 98° Reggimento di Parma'nın birleşmesi ile kurulmuştur. Topluluk olarak hedefimiz NW Türk Topluluğunun en kaliteli oyuncularını bir araya getirip, çeşitli başarılara imza atmaktır. Disiplinli ve tecrübeli subay kadrosumuz, yetenekli...
  2. Dust

Legion LXXXVIII - "88" Gaming Community

Soon™
  3. Dust

"88" Gaming Community | LEG • LXXXVIII

"88" Şubat 2015'te kurulmuş bir Türk oyuncu topluluğudur. Bannerlord'dan önce Warband'in NW DLC'sinde başarılı bir şekilde aktiflik göstermiştir. Bu camiadaki temel amacımız saygı, dostluk ve centilmenlik çerçevesinde bir ortam oluşturup, sadece Bannerlord ile sınırlı kalmayarak, birlikte...
  4. Dust

Rise Online World

Knight Online'a aşırı benzeyen bir oyun. 2020'de çıkacakmış. https://www.riseonlineworld.com/ Başlangıçta yoğun bir ilgi olacağını düşünüyorum, oyuncuları tutmayı başarırlarsa oyun da tutar. Knight Online oyuncuları için güzel bir alternatif olabilir. Youtube kanalları...
  5. Dust

RIP Kobe Bryant

https://www.independent.co.uk/sport/us-sport/national-basketball-association/kobe-bryant-dead-helicopter-crash-dies-age-latest-news-a9302931.html
  6. Dust

Score screenshoots

Here's my topscore in MM
  7. Dust

Game sounds are broken

I can't hear bayonet voices when I look directly to the opponent but when the voices come from sides, I can hear them clearly. No idea why is that, just re-installed game verified game files, it didn't fix. That happened after latest windows update.
  8. Dust

Şiir konusu

Merhaba, bu konuda beğendiğiniz şiirleri veya dizeleri paylaşabilirsiniz. Forumda benzer konu aradım ancak bulamadım ve o yüzden yeni konu açtım. Başlıyorum; Ağlasam sesimi duyar mısınız, Mısralarımda; Dokunabilir misiniz, Gözyaşlarıma, ellerinizle? Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel...
  9. Dust

Napoleonic Wars Detaylı Süngü Rehberi

Merhaba, her ne kadar biraz geç de olsa, oyunculara faydalı olabileceğini düşündüğüm böyle bir rehber hazırlamak istedim. Bu rehberi zamanım oldukça detaylandırıp, geliştireceğim. Umarım Türk NW camiasına faydalı olur. Giriş Blok Yapmak Açıklama: Bu oyunda hayatta kalmak için öğrenmeniz...
  10. Dust

TR Groupfighting Tournament [Tarih: Pazartesi/2 Temmuz]

2018 TR 5v5 GF Turnuvası [i]TR 5v5 Tourney Kaybedenler ve kazananlar liginden oluşan bir turnuvadır.Başlangıç tarihi 07.02.2018 .Aşağıdan daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Fair Play Hile ve Bug kullanımı Turnuva formatı Maç formatı ve kuralları Birden fazla takımda oynamak...
  11. Dust

TR 2v2 Groupfighting Tournament 2k18 V1 (Kazanan: Sith Lords)

2018 TR 2v2 GF Turnuvası [i]TR 2v2 Tournament Evet,kısa bir süre önce yaptığımız başarılı bir duel turnuvasından sonra biraz ödülleri artırıp birazda rekabeti artırmak istedik.Daha çok rağbet gören groupfightingde oyuncuların kendini geliştirmesi ve turnuva ortamını,havasını yakalamasını...
  12. Dust

Far Cry 5

Konusu açılmamış ilginç, benim de şimdilik fazla bilgim yok, almayı düşünüyorum, konuyu ileri bir zamanda tekrar düzenlerim.
  13. Dust

Marji's 2018 TR Duel Turnuvası Kazanan: Comolokko

2018 TR DUEL TURNUVASI [i]TR Duel Tournament Evet,uzun süredir yapılamayan başarılı ve sona ermiş bir melee eventi veya turnuvası olmaması üzerine,communityde hala bu kadar aktif oyuncu varken rekabetin neredeyse hiç olmaması dolayısıyla,rekabeti biraz artırmak ve kazananın eline ufakta olsa...
  14. Dust

NWWC başvuruları başladı

Merhaba, Napoleonic Wars World Cup(Napolyon Savaşları Dünya Kupası) başvuruları başladı, Türkiye de varlık gösterecek bu kupada, eğer milli takımda oynamak istiyorsanız FSEgames forumuna üye olup ilgili konudan başvurmanız gerekmektedir. Turnuva muhtemelen Nisan gibi başlayacak, aşağıdaki...
  15. Dust

Mart Lakırdısı

henüz bu konunun açılmamış olması şaşırtıcı
  16. Dust

Artık Bannerlord'u bekleyen kalmadı

Çıkacak gibi durmuyor zaten ama bu saatten sonra çıkmasa da olur, çok da gerekli değil.
  17. Dust

Game assigned a new NW key to my Steam account.

I don't know how but my original key was XXXXXX, now it's XXXX, I didn't do anything to change that key and there's multiple guys using that key except me.
  18. Dust

Firewall blocks me to open Warband server.

Hello, I rented a virtual server in munich, it has 12 gbs of ram and 300 gb ssd, but I can't run a warband server on it, can you please help me? I was using a 4gb ram server before, everything was fine, now I did the everything same, config files and maps are same too but server doesn't appear...
  19. Dust

4e Regiment d'Infanterie de Ligne "L'Impétueuse"

ALAY HAKKINDA 4e Regiment d'Infanterie; 30 Nisan 2017 tarihinde kurulmuş bir Türk piyade alayıdır, bir grup eski arkadaş tarafından kurulmuştur. Bizim bu camiadaki temel amacımız dostluk ve centilmenlik çerçevesinde bir ortam oluşturup, sadece NW ile sınırlı kalmayarak, birlikte farklı...
Back
Top Bottom