Search results for query: *

• Users: Red.Baron
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Red.Baron

FANTASTİK EVREN İÇİN HARİTA PROGRAMI

Merhabalar ! Herkese keyifli günler diliyorum. Konu açılışını doğru yere mi yaptım bilemiyorum . Fantastik evren fanatiği olduğum için kendi evrenimi oluşturma çabası içindeyim , sürükleyici bir şeyler oluşturmak istiyorum bunun için bana lazım olan bir şey var yardımcı olabilir misiniz ...
  2. Red.Baron

Bir Yusuf Masalı | Her Pazar TRT 1' de

BİR  YUSUF  MASALI Bir Yusuf Masalı, Okur Film tarafından yapılıp 19 Ocak 2014'te TRT 1'de yayınlanmaya başlayan televizyon dizisidir. Dizinin Künyesi Yönetmen : Hakan Arslan Senaryo : Hakan Haksun , Eda Karakoç , İbrahim Sever Müzik : Bolahenk Görüntü Yönetmeni : Rıdvan Ülgen Eser ...
  3. Red.Baron

Kayıp Prens. |Bölüm 5 - İki Yabancı. [Kısa Bir Süre Ara Verildi!] |

Hikayenin ilk bölümünü daha önce yazmıştım fakat koymayı düşünmemiştim. Abimin isteği üzerine devam ediyorum ( eyvallah abi ) . İmla hatalarım olursa kusuruma bakmayın ve uyarırsanız sevinirim.   Hikaye Kalradyalılara yanlız olmadıklarını hatırlatıyor.
  4. Red.Baron

Harlem Shake.

Harlem Shake severler için paylaşım yapıyorum .
  5. Red.Baron

Steam hesabıma giremiyorum

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir süre steam hesabıma girmiyordum sebebi bilgisayarımda Warband'ın hata vermesiydi . Sonra ben format attım bilgisayarıma oyuna girer dedim ama bu sefer başka bilgisayardan girdiniz bişeyler diyo e-mailime bir kod gönderilmiş onu yaz diyo . Sorun şuki e-mailmin...
Back
Top Bottom