Search results for query: *

1. Şehir çok zengin ama gene beni sevmiyorlar

arkadaşlar ben kergit hanlığının derebeyliğini yapıyorum tek başıma Reyvadin şehrini aldım sancar han şehri bana verdi, şehirde yapmadğım i,nşaat kalmadı şehirde çok zengin "İşleri yolunda giden reyvadin şehri etkinliklerle dolup taşıyor" yazıyor ama her ay şehirlen ilişkim düşüyor neden...
  2. MP taktik

s.a arkadaşlar ya bu mp de yeniyim ve tüfekler çok dandik adamın tam ortasına hedef alıyorum vuramıyorum bi taktik verseniz hem benim için hemde yeni başlayan acemiler için :o
  3. Kamp menüsüne tıklayınca oyundan atıyor

evet beyler başlıkta belirttiğim gibi oyunum orjinaldir ama oyundayken kamp menüsüne atınca oyun ddan atıyo aniden ne bi rapor ne bişey veriyo daha önce bunu yaşamış olan varmı yada çözümünü bilen falan varmı.? yardım edene şimdiden tşk
  4. Morghlan yeniçeri çıkarma

arkadaşlar ben yeniçerrileri sevdiğğim için yeniçeri çıkartmak istiyorum köylerden öbür türlü  :shock: :shock: yani morghlan nasıl yapacığım bir anlatabiirmisiniz? şimdiden sağolun
  5. Teslim Olun yada ölün! seçim sizin

Dün gece garip ve sinir bozucu bir buglan karşılaştım anlatayım; şimdi ben sarranid lorduyum rodoklarla savaştayız emir uqais sefer başlattı bende katıldım aslında katılmıcaktım ama onun ailesiylen bağ kurmak istiyordum planlarım war çünkü :mrgreen: b,z jamiche kalesini kuşatırken büyük bir...
  6. UVmap ile ilgili bir sorum war yeniyimde

Ben modellemelerimi herşeyimi yaptım uvmapladım ancak modelleme ekranında hepsini seçiyorum ve uvmapping diyorum demesinede ayrı ayrı pencelerde çıkıyor ben bi araya getirmek istiyorum bunları nası yapıcam not: 1 gün önce başladım mazur görün :oops: :oops:
  7. Multiplayerde Donuyor

Merhaba ben ateş ve kılıcı aldım biraz single oyndktan sonra multiye gireyim dedim ancak oyun donuyo ve kapatmak zorunda kalıyorum lütfen yardım edin :cry: EDİT: birde hazır sormuşken birde snu sorim benim ordum 300 kişi hertürlü besin var ancak Grubunuzun morali düşük vs vs asker grubu terketti...
Back
Top Bottom