Search results for query: *

  • Users: Enfy
  • Order by date
  1. Enfy

    Cine este activ?

    Yo :smile:
  2. Enfy

    Am nevoie doar ''dhun'' click :)

    Salutare prieteni :mrgreen: azi am venit sa va rog ceva...si anume daca ati putea da click pe acest site http://www.thewar.ro/cont.php?start=1 iar apoi pe soldatul negru va rog  :) daca voi reusi sa strang 369 de voturi (stiu ca nu le pot strange de aici :)) ) pot castiga o licenta de CS:S :)
  3. Enfy

    Nenea..Putin ajutor.

    alex5a said:
    Muschetaru01 said:
    Acer AS5750G 9
    doar 2299ron
    procesor Intel Core i5 @3.1G
    video nVidia @GT540M-2GB
    hdd 750 GB
    memorie 8GB DDR3 1333
    Cadou
      Mouse Laptop Microsoft Optical U81-00011 Black        pana la urma asta e :smile: unul ce ma va tine mult si bine =) (E Laptop dar na... pe asta l-am gasit mai ieftin si mai bun :smile: )
    leptopul ala e de 3 ori mai bun decat calculatorul meu.de unde ti lai cumparat ca mil iau si eu ca am niste bani la pusculita(am colindat tot orasul si am mai mers si prin alte orase ) si la ce bn arata doar din descriere are un viitor mare in camera mea
    P.S:are si camera web incorporata?(nu prea stiu multe despre laptopuri)
    Da,are web si-ti voi trimite site-ul imediat.(apropo este quad-core :smile: )
  4. Enfy

    Nenea..Putin ajutor.

    Acer AS5750G 9
    doar 2299ron
    procesor Intel Core i5 @3.1G
    video nVidia @GT540M-2GB
    hdd 750 GB
    memorie 8GB DDR3 1333
    Cadou
      Mouse Laptop Microsoft Optical U81-00011 Black        pana la urma asta e :smile: unul ce ma va tine mult si bine =) (E Laptop dar na... pe asta l-am gasit mai ieftin si mai bun :smile: )
  5. Enfy

    Nenea..Putin ajutor.

    Salut!In ultimul timp am observat ca ''dragul'' meu calculator abia mai poate face ceva...Asa ca daca tot am cativa banuti in pusculita m-am gandit sa imi cumpar unul nou :mrgreen: Daca aveti cateva recomandari pentru mine (sisteme) as fii foarte bucuros sa le aud:)
  6. Enfy

    O comunitate mai apropiata

    Noi deja ne ajutam de mult aici:smile:
  7. Enfy

    Native probleme la festinul

    Nu prea stiu :smile: eu nu am organizat festine pana acum desi detin o avere imensa un regat si cativa lorzi...o sa las treaba asta expertilor nu prea stiu incearca sa iei ultima versiune
  8. Enfy

    Warband Server Romanesc

    Salut!Am auzit de nu stiu ce server romanesc ca aveti voi si as vrea sa intreb ceva: 1.Am vazut pe la Training Romania ca ati avea/ati fi avut un server  si vreu sa stiu daca il mai aveti 2.Tot pe Trainig Romania am vazut ca vreti sa va strangeti cativa pe acel server si vreu sa stiu daca va...
  9. Enfy

    Training Romania

    Deci mai jucati sau nu ca poate vin si io :smile: (cu toate ca-s varza dar na)  :lol:
  10. Enfy

    Problema ofticanta ...

    Multumesc am rezolvat... acum pot juca linistit :smile:
  11. Enfy

    Problema ofticanta ...

    Dap exact iar am o problema in legatura cu M&B Warband.Nu este chiar Warband , este acel DLC blestemat numit Napoleonic Wars pe care mi se pare ca l-am cumparat degeaba :| De ce ?Va zic eu,de fiecare data cand intru in Multiplayer/Custom Battle texturile (copacii,case,pamant,oamenii,uneori...
  12. Enfy

    Mdea... iar e nelamurit ''muschetaru''

    Eo nush ... ma mai gandesc eu ce fac ... Doar am timp pana in Septembrie :smile: Prin August voi lua Xbox-ul ptr ca am o nunta la niste rude si trebuie sa strang niste banuti si pentru nunta ... :neutral:
  13. Enfy

    Mdea... iar e nelamurit ''muschetaru''

    Dromichete said:
    Muschetaru01 said:
    Dromichete said:
    Vorbind din experienta si din ce am pot zice ca PS3ul este o alegere buna dar la fel si Xboxul (Eu fiind mai multumit cu el). Pentru Xbox as zice sa il iei daca esti dispus sa mai arunci cativa bani pe net, (cablul ar trebui sa ti-l dea ei), wireless key (daca ai net prin wireless), poate alt controller. PS3ul in schimb iti ofera netul si wireless deja in consola. Acuma desigur depinde si daca o sa hackuiesti consola si daca vei achizitiona jocurile.

    P.S. incearca un pic ambele controllere si vezi cu care te simti mai bine.
    Ambele controllere sunt bune nu am problema:smile: totusi o problema ar fi cea cu netul :smile: Dar cred ca nici aia deoarece am auzit ca poti sa bagi cablu de la net din PC in Xbox si nu-l mai platesti...

    Mda asta e modalitatea care o folosesc eu (cablu de la laptop la xbox) doar ca cei de la Microsoft, pentru a juca jocurile online te obliga sa cumperi un cod de Xbox Live. La consolele noi parca iti ofereau ei deja 1 luna.
    Nu cred ca e asa acum 2 zile m-am dus la un prieten care are Xbox  si a zis ca LIVE e gratis si poti juca online linistit dar trebuie sa platesti pentru LIVE Gold sau Live 2 nu mai stiu orikm m-am hotarat si imi voi lua Xbox :smile:
  14. Enfy

    Mdea... iar e nelamurit ''muschetaru''

    Dromichete said:
    Vorbind din experienta si din ce am pot zice ca PS3ul este o alegere buna dar la fel si Xboxul (Eu fiind mai multumit cu el). Pentru Xbox as zice sa il iei daca esti dispus sa mai arunci cativa bani pe net, (cablul ar trebui sa ti-l dea ei), wireless key (daca ai net prin wireless), poate alt controller. PS3ul in schimb iti ofera netul si wireless deja in consola. Acuma desigur depinde si daca o sa hackuiesti consola si daca vei achizitiona jocurile.

    P.S. incearca un pic ambele controllere si vezi cu care te simti mai bine.
    Ambele controllere sunt bune nu am problema:smile: totusi o problema ar fi cea cu netul :smile: Dar cred ca nici aia deoarece am auzit ca poti sa bagi cablu de la net din PC in Xbox si nu-l mai platesti...
  15. Enfy

    Mdea... iar e nelamurit ''muschetaru''

    SeRgYu said:
    Frate, alege PS3-ul. Iti spun din experienta. Daca te uiti atent la specificatii PS3-ul poate are mai putini rami dar are 7 SPE-uri de 3,2ghz fiecare imparte. PlayStation Network e 200% gratis si sa nu uit de exclusivitatile super.
    Cauta pe Youtube: Uncharted 3 si 2, Killzone 2 si 3, Little Big Planet (primul si al 2-lea), God of War 3 (mai nou au aparut si primele 2 refacute in HD), Heavy Rain (gameplay unic si o poveste cu zeci de sfarsituri foarte diferite), Gran Turismo 5 (cel mai bun simulator de masini) , Metal Gear Solid 4, Resistance 2 si 3, si daca iti plac jocurile cu super eroi iti recomand InFAMOUS 2
    Sper ca am fost de ajutor.
    Daca iti iei PS3, ai aici gamertagul meu: SeRgYu97
    OK o sa tin minte recomandarea ta :smile: Eu am intrebat de Xbox pentru ca aud tot felul de povesti de la colegi si altele dar o sa vad io pana la urma :smile: adauga si un vot la poll sa pot numara apoi voturile.
  16. Enfy

    Mdea... iar e nelamurit ''muschetaru''

    Salut lume! :D.Dupa *** spune si titlul acestui topic veti vedea ca iar sunt nelamurit...Am niste banuti si nu stiu ce sa aleg dintre Xbox360 si PS3.Iar dintre jocurile pentru aceste console ce mi-ati recomanda? Eu ma gandeam la MW3 sau Revelations dar acum neh sa vad ce spuneti voi.
  17. Enfy

    Ce sa mai joc ?

    Am sa incerc multumesc:smile:
  18. Enfy

    Ce sa mai joc ?

    Salutare!Hehe credeati ca scapati de mine?Ei bine u am deschis acest topic fiindca nu prea stiu ce sa joc...totusi nu pot sa ma decid ce sa i-au dintre Dead Island,Skyrim sau Mass Effect 3... deci daca a jucat cineva aceste jocuri il rog sa imi spuna care este mai frumos  :mrgreen: P.S:Mi-e...
  19. Enfy

    Minecraft

    The_dragon said:
    mai joaca cineva ca si eu joc pe niste servere neoriginale ca sa nu zic crack :grin:
    Eu.Daca vrei da-mi ID tau de mess/skype si ne bagam la un minecraft
  20. Enfy

    Intrebare M&B Warband

    Deci daca i-ai invins si iti sunt prizonieri nu faci nimic cu ei inafara sa castigi bani daca factiunea respectiva vrea lorzii inapoi,pentru ca daca dai talk cu ei le spui ceva de genu ,,Sa nu incerci sa scapi bla bla...'' lorzii inamici i-ai putea recruta din castelele inamice de ex i-o m-am intalnit cu un lord si ma intrebat daca e adevarat ca il servesc pe Bon Jovi(glumesc) etc.. i-o l-am intrebat daca vrea sa vine el a spus ca de ce ar veni, io i-am spus aiua aia l-am facut sa ia o decizie si cu putin noroc l-am recrutat.Cam asa trebuie sa faci.Succes!(am obosit :lol:)
Back
Top Bottom