Search results for query: *

1. Balamir

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

En son 2014 yılında yine bu başlığa "foruma döndüm" yazdıktan sonra 9 yıl hiçbir faaliyette bulunmamışım :smile: Bu sefer de yine önceki sefer gibi sadece "döndüm" demekle yetinip foruma devam edemeyeceğim bir sürece mi giriyorum bilmiyorum; ama sanırım yine de buralarda olduğumu ifade etmek istiyorum. Foruma kaydolduğum günden bu yana 15 yıl geçmiş, bir zamanlar her gün konuştuğum hiçkimse buralarda değildir artık o yüzden halihazırda burada olanlara selam olsun :smile:
  2. Balamir

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

şimdi biraz forumu gezdim de yüz ifadem şu:

iki yılın ardından, -eski tempomda olmayacak da olsa- ben de döndüm, kim öldü kim kaldı bilmiyorum civarda beni tanıyan, hasretimden yanan kimse var mı bilmiyorum. Şömine başında anlatılan hikayelerden veya eski efsanelerden filan ismim kalmıştır belki, ak ela modunun sahibiyim efenim ben. Herkese selamlar saygılar
  3. Balamir

[M] Ak Elâ - Warband. Anasayfa'nın son hali güncellendi. 12 Şubat 2012

yok ya whitney'in şarkısı değil o, hüzünlü bi fon müziği normalde o link ama bugüne özel yüm linkleri whitney'in şarkısına yönelndirmişler... giderayak şaka yapayım demiştim fizy'den de bi tekme yedik :smile:
  4. Balamir

hadi ordan len video için kıçımı yırttım güzel bence :grin: birkaç kere daha oku 5 satırlık yazıyı bence çünkü orda modu benim yaptığım ve bundan sonra ilerleme olmayacağı yazıyor
  5. Balamir

Öncelikle bu yazıyı okurken arka planda bunu dinlerseniz çok uyumlu olacak, teşekkürler...
    http://fizy.com/#s/255n2u
                Arkadaşlar çok uzun süredir oyunla hatta bilgisayar ile ilgili herhangi bir şeyle ilgilenemiyorum dersler yüzünden ilginiz için çok teşekkür ederim çok sayıda mesaj atılıyor hepsine tek tek cevap veremediğim için üzgünüm. Muhtemelen Warband sürümü çıkmayacak. Çünkü tüm süreç boyunca sadece 3 kişi tarafından takip edilmiş ve zorlukla yapılmış bir beta sürümü olmuştu, o 3 kişi de ilgilenmiyor artık oyunla bu yüzden modun indirilebilir son hali 0.2 Beta sürümü olarak kaldı zannediyorum. Çok bug'ı olan hayalimdeki oyuna çok uzak bir hal oldu bu ama yine de birkaç gün önce eski dosyaları karıştırırken buldum modu ve oynarken zevk aldığımı fark ettim. Mekanlarıyla, müzikleriyle arayüzü veya karakterlerin görünümüyle Orta Dünya'da hissi verdiğine eminim.
                İşte bu yüzden bi süre oturdum hataların bir kısmını giderdim ve bunca emeğin boşa gitmemesi için en azından özet mahiyetinde bi video yaptım (http://vimeo.com/36636425)
    Youtube'da sesi kıstı zalimler ama bi gün açılır belki onun da linkini koyuyorum
    (http://www.youtube.com/watch?v=Ve9EApnyd_U)​

Kodlamanın, haritanın, atmosfer kaplamalarının ve esprilerin hepsi bendeniz tarafından yapıldı, iskelet sistemini ve öldürülen düşman sayısı kodunu bekir yaptı       
    Model ve kaplamaların hepsi Dreadshadow ve Necati
    Minas Tirith, Barad-Dur gibi oyun içi mekanları Baris_B yaptı
    Bize siz destek verdiniz...
  6. Balamir

Stüdyo Armağan

Humpel said:
    Öyle deli gibi esneme başım dönüyor...
    güldüm kap şukunu hacı

PenisHemen said:
    Bıyıklarını kes lan kötü duruyor :grin:
    katılıyorum, sana da şuku

ComradeDimitri said:
    ndmvxf.png
    http://caps.avare.be/photos/anonymous_photos/59-gulmedim.jpg
    hacım hemen bir traş makinesi al. ne olursa olsun o makineyi elde et ve burnunun altını bir güzel temizle. Literatüre simitçi bıyığı olarak geçmiştir bu tarz ve moda çevrelerinden büyük tepki çekmiştir.
    Ben bıyıklarım çıkmaya başladığında ulan ne cinsel ne erotik adamım diye düşünüyordum da eski resimlere bakıyorum şimdi, açıkçası hiç gülmüyorum

7. Balamir

Stüdyo Armağan

v442mw.jpg

en soldaki benim, itiraf etmenin vakti gelmişti...
    just kidding, en sağdaki benim. Once upon a time in America
  8. Balamir

Ubsilon Xefor Cioss said:
    Aztec2012 said:
    Bu mod Sauron veya zırhı nedir?

No, sauron will not. Maybe, will be singleplayer.  :wink:
    Are you speak turkish? I has a water in my pocket, and i drink it yesterday :wink:
    Sorry about my breaveheart friend Xefor Cioss. At first, we will release an alpha version wich won't contain Sauron. But in our dreams, there is a Sauron and there are fellbeasts in Mount&Blade. What im trying to say is there will be probably a Sauron in the last version.
  9. Balamir

Beyler yoğun iş tempom, sivilcelerim, önüm, arkam, derslerim ve türlü türlü bahanelerimden dolayı çok bakamıyorum konuya farkındayım ama çalışmalar yavaş da olsa ilerliyor. Baris_B ve bekir de bize katılacak az bir süre sonra ve ciddi yardırışlara başlayacağız inşallah. Yakında "alpha" yani betanın betası tarzında çok da deli olmayan bir çalışma yükleyeceğiz, bu duruma dürümcüde masaya ilk gelen lavaşlar olarak bakabilirsiniz.
          Yeni halini ben görmedim o derece gizli tutuyoruz modu, ama tahminim grafik ağırlıklı bir hali olacak. Ben yokken yaramazlık yapmayın, sevgiler
    -Balamir
  10. Balamir

Üsttekinin Avatarını Değerlendir...[OYUN]

Safir Dijital'den güzel bir vesikalık çalışması...
    8/10
  11. Balamir

Üsttekinin İmzasını Değerlendir[OYUN]

Yau çok yoğundum bilgisayarda hiçbir şeye dikkat etmemiştim, foruma girmeme rağmen mod konusuna uğramıyorum diye şüphelenip böyle birşey yaptığınızı sandım ama sazanlık ödülünü hak ettim...
    Eminem'in Snoop Dogg'dan elindeki sigarasını isterken yapılmış bir gif, 8/10
  12. Balamir

Erkek bakımı ve spor köşesi

Yaşımı söylemiyorum genelde ama yaşımız da boyumuz da çok benzer :smile:
    Boyun için bu kadarını söyleyebilirim, ben biraz uyumak istiyorum hadi iyi geceler :smile:
  13. Balamir

Hocam o zaman sana boy değil, boy boy bunlardan lazım;
    0,,4850772_1,00.jpg
    zyjszpfwxw9.jpg

Adam dövmek için boy uzatılmaya çalışılır mı yau boşver onları sen :smile:
  14. Balamir

Zayıflıkla hiçbir alakası yok onun, ünlü düşünür Sütaş ineği Sarıkız'ın da dediği gibi bol bol süt içecez, o dediğim hareketleri yapacaz ve ağırlık çalışmayacaz boy uzaması için...
    Türkiye'deki erkeklerin boy ortalaması 175'di yanlış hatırlamıyorsam 5 cm daha uzarsan sorun olmaz inşallah
  15. Balamir

Yani şimdi kıvamında derken karın kasların kulak memesi kıvamında olsun, baldırların krema tonunda ve pazuların hafif hamur kıvamında olsun diye kesin bilgiler veremem ama şınav çekersin mekik çekersin işe yarar bence.
    Ben hiç fitness salonuna gitmedim ama amatör basketbol oynamıştım 5 yıl, orda da sadece şınav mekik ve o tarzda haeketler yapmıştım, işe yaradığını söyleyebilirim yani
  16. Balamir

Google'da aratıldığında "Kahramanmaraşspor Taraftar Sitesi / Göztepe-KMS 1-0 Maç Sonucu" başlığının altında çıkan destan. Bu özelliği çok ilgi çekici geldi bana, artık maçta nasıl pozisyonlar olduysa yani temdonlar yan bağlar çapraz bağlar havada uçuşmuş sanırım...
    8/10
  17. Balamir

Yaşın kaç bilmiyorum ama erkeklerde boy uzaması "büyüme noktaları" ismi ile ünlenen eklemlerdeki bazı bölgelerle alakalı birşey, ve tabi ki büyüme hormonuyla. Ortalama olarak 23 yaş diye biliyorum ben de, eğer boyunu uzatmak istiyorsan doktorların önerileri olduğun yerde zıplayabildiğin kadar yukarı zıplayama hareketi, barfix aletinde asılı kalma hareketi, amuda kalkıp acele ile salo... yok sonuncusunu ben uydurdum ama ilk ikisini gerçekten öneriyorlar...
            Hafiften vücut yapmak derken kas yapmak manasını çıkarıyorum ve diyorum ki ilaç kullanmadan salona giderek dene bence en doğalı en iyisi olur
  18. Balamir

Üsttekinin Avatarını Değerlendir...[OYUN]

"Sana oynak bir şey çalayım mı ağzımla" der gibi bakıyor gözlerimin içine pişkin bir gülüşle... 8/10
  19. Balamir

Hakkında hiçbir bilgim olmayan bir mod çalışmasının forum imzası gibi duruyor. Sade fakat ilgi çekici olmuş 7/10 veriyorum
Back
Top Bottom