Search results for query: *

1. MSN ÇALMAM GEREKLİ YARDIM!!

sinyal çok saol :grin: :grin: :grin:
  2. MSN ÇALMAM GEREKLİ YARDIM!!

Amacımı ne yapacaksın kardeşim yaa sende varya avukat kesildin başımıza yardımcı olucak olanlar mesaj atsın şuraya yaa  :mad: :mad: :mad: :mad:
  3. MSN ÇALMAM GEREKLİ YARDIM!!

arkadaşlar ben birinin msn sini çalıcam nasıl yapabilirim bunu .?
  4. Şu müziği bulabilirmisin Lütfen yardımcı olun!

Ya arkadaşım açtık işte bir kere bilen varsa söylesin yoksa kapatcam konuyu!!!!
  5. Şu müziği bulabilirmisin Lütfen yardımcı olun!

ARkadaşlar uzatmaya hiç gerek yok yardımcı olacaksanız olun olmayacaksanız kilitleyeceğim konuyu...
    bir platformda bulunmak isteyenler luna parka gitsin... müziği bulacakmısınız yoksa kilitleyeyimmi ?
  6. Şu müziği bulabilirmisin Lütfen yardımcı olun!

konuyu platform haline getiren sizlersiniz ben alt tarafı bir müzik istemiştim,arkadaşta beni savundu zoruna gitti heralde... eğer açtığım konu platform olduysa senin ve senin gibiler yüzünden oldu.
  7. Şu müziği bulabilirmisin Lütfen yardımcı olun!

Allah allah yanlış birşeymi yaptık kardeşim... belki bilen vardır diye burdan yardım istedim kendim bulamadım
  8. Şu müziği bulabilirmisin Lütfen yardımcı olun!

http://www.dizizle.org/duriyenin-gugumleri-41-bolum.html 2.06-2.34 arasındaki müzik... şimdiden teşekkürler
  9. Neden "31" rakamı ?

ARkadaşlar bu sayının ne anlama geldiğini iyi biliyorsunuz... neden bir başka sayı değilde bu...
  10. TS öğrencisiyim önerdiğiniz meslek ?

usta bu işler nasıl başlar bilmediğim için dj lik felan anlamadım şuanda ben üniversiteyi okuyacağım basın yayın veya radyo sinema televizyon vs... pdr yazmayıda düşünoyurm benim merak ettiğim nokta şu güzel bir ünv okudum diyelim sonrası ne olacak nerde iş bulucam nasıl başlıyacağım bu gazetecilik mesleğine ne kadar parayla başlarım sorduğum şey bu aslında.
  11. TS öğrencisiyim önerdiğiniz meslek ?

Ya tamamda ben bu işten para kazanabilirmiyim iş bulabilirmiyim onu soruyorum bu soruma cevap verirseniz iyi olur yazma konusunda sıkıntı yok..
  12. TS öğrencisiyim önerdiğiniz meslek ?

Ya kardeşim bırak forum sitesini ben öz anadolu türkçesiyle konuşuyorum konuşurken :grin: İstanbul ağzıyla konuşamam yazma işine gelincede alt tarafı 2-3 köşe yazısı başka birşey yok türkçeyi iyi kullansan ne yazar kötü kullansan ne yazar :grin: bu millet T-shirt yerine penye demeyi öğrensin ben düzeltirim türkçemi :grin: konuyu saptırmayalım ben bu meslekte iyi bir parayla iyi bir yerde mesle bulabilirmiyim ?
  13. TS öğrencisiyim önerdiğiniz meslek ?

ARkadaşım forum sitesi sonuçta bu tdk ya dilekçe göndermiyorum :grin: :grin:

Ben iyi bir yazar olduğuma inanıyorum sıkıntı şu ben bu meslekte iş bulabilirmiyim?
  14. TS öğrencisiyim önerdiğiniz meslek ?

ya ben güzel yazıyorum onda sıkıntı yok :grin: züpperüs ne demek onu söyle bir :grin: hem bu işte ne kadar para kazanabilirim meslek sahibi olabilirmiyim üniversiteyi bitirince.
  15. TS öğrencisiyim önerdiğiniz meslek ?

arkadaş benim siyasetle ne işim olur yaa :grin: sanatçı adamım ben gazeteci yazar olcam da bu işte para varmı bir gazetede yer bulabilirmiyim kendime direk
  16. TS öğrencisiyim önerdiğiniz meslek ?

ARkadaşlar gazetecilik düşünecemde nerde iş bulacam bu meslekte iş bulmak neye bağlı ?
  17. TS öğrencisiyim önerdiğiniz meslek ?

peki bu işte biryerde iş bulmak kolay mı radyo sinema televizyonda :smile:
  18. TS öğrencisiyim önerdiğiniz meslek ?

Usta direk senin söylediğin mesleğe atanmıyacam ki bir öneri sadece :grin: sesim kalındır ses tonum güzel iyi ama siyasete karnım tok sanat yönüm daha ağır basıyor :grin:
  19. TS öğrencisiyim önerdiğiniz meslek ?

ARkadaşlar ben şiir yazıyorum güzel sesim var güzel şiir okuyorum hani basın yayın felan mi düşünsem Radyo sinema televizyon.. yoksa öğretmen olup sürünüp yıllarca atamamı beklesem halkla ilişkiler okuyupta ne olcak onu da bilmiyorum Siz ne önerirsiniz ?
Back
Top Bottom