Recent content by Xazrael

1. Adını hatırlayamadığınız oyunları bu konuda

The incredible machine miş oyunu buldum sağolun.

Bir tane daha sorayım

Satranç oyunu , oyunun içeriğinde grafiğinde mesela , kaleyle piyonu yiyoruz kale dev taştan adama dönüşüyor piyonu eziyor , işte fil file dönüşüyor eziyor filan böyle bir oyun vardı bilen var mı acaba ?
  2. Adını hatırlayamadığınız oyunları bu konuda

Merhabalar adını hatırlayamadığımız oyunları bu konuda toplayalım. İlk soru benden Çok eski bir oyun çocukluğumda oynadığımı hatırlıyorum. Puzzle oyunu gibi ama puzzle derken yapboz tarzı değil. Mesela bir top var o topu bir kaç alet ip trambolin fön makinası vs gibi şeylerle biyere götürmeye...
  3. Directx9 sorunu (Düzenleme: ATI kartlar için çözüm!)

Ati Sapphire 4870x2 var sorun yok =)
  4. KANDIRILDIK!!!!!!

Sanırsam geçen sene bu oyunu almak istemiştim.O zamanda denmişti 1.0 çıktığında Kutulu halde Full Türkçe olarak çıkacak diye söyleniyordu.Şimdi parayla satın alan arkadaşlar burda haksız durumda değiller.Fakat burdaki durumda ayrı bir olay.Kolay birşey değil tabiki bir anda çevirmek türkçeye vs.Ama bu aşamada yol katedilmediyse o günden beri birşey denmez bu olaya , arkadaşın dediği gibi kandırılmak denebilir.O zamandan hatırlıyorum bir kaç kişi talep etmişti gerekli cümleleri türkçeye çevirebilirim hatta datalara işleyebilecek kişilerde vardı.Bu organizasyon yaratılabilseydi 1.0 çıkmadan bile oyunun %95 i türkçeye çevrilebilirdi.Hadi diyelim bunlar yapılmadı bu seferde arkadaşlar mağdur kaldı burda birbirine laf yarıştırmanın anlamı nedir?Sanıyorumki aranızda 13 14 yaşında çocuk yoktur.Olanla ölene çare yok.Tepkinizi gösterebilirsiniz tabiki.Duyurmak istersiniz.Ama buraya yazarak sanırsam bir sonuç elde edilmicek.Hiç alakam olmamasına rağmen yazmak istedim.Sadece gereken şey yol bu konuyu forum üst düzey kişilerinin alttan alıp yetkililere bildirmesi.Benim görüşüm budur.
    Selametle...
  5. Magic Mod: Curtain of Fire Büyü yapma?

Merhaba ya elmaya benzer bişey aldım atınca asker masker çıkarıyor 4 tip elma tarzı bişey var pembemsi arada ateş su filan çıkıyor nasıl çıktığını çözebilmiş değilim hangi itemle büyü yapıcaz o ateşleri filan?Arada bi atıyorum bakıyorum 1-2 dakka sonra ateşler filan çıkmaya başlıyor ama...
  6. 0.903 çok yavaş çalışıyor :( (sorun çözüldü)

Kusura bakma :smile: . DX10 efectli olanıda çıkcakmı bunun :grin: asıl online iyi tutar..Tabi bunun içinde sağlam sunucular lazım onun içinde iyi para lazım oyunun yapımına verdikleri para kadar sunucularada vermesi gerekir.Bu parayı çıkarması içinde Donate ürünler Premium hesap tarzı şeyler koymasıdır tabi.Local olunca biraz sıkılıyor insan sonu olmayan bi oyun :smile:.Bi programla çevikliği 999999 yaptım bi adım atıyorum uçuyor herif :grin: anca böyle avunuyorum tüm Güç Çeviklik vs 9999.. yapınca savaşa tek giriyorum.:smile:.Neyse konu sapmasın kolay gelsin :smile:
  7. 0.903 çok yavaş çalışıyor :( (sorun çözüldü)

dx 7 olarak çalıştır oyunu AntiAnalisingleride aktiflikten kaldır..
    Bunları yapınca düzelmiyorsa 0901 i oyna
    Bende takılma sorunu yok dx9 açıyorum AA 4x yapıyorum
    tabi sistemim sağlam o yüzden dx10 olsa onuda açıcamda yok :smile:
    Ram = 2x2gb Hilevel sogutmalı ramler..
    Quadcore Q6600 4 çekirdek [email protected] ghz
    En sevdigim parçaysa Ekran kartım :smile: 8800 Gts 512 mb 256 bit G92 Series Dx10 :smile: SM4.0
  8. 0903 Konuşmaları menuleri vs Türkçeleştirme??

Teşekkür ederim.Ama her versionda içine türkçe dil paketide eklense daha kolay olurdu aslında türkçeye çevrilmesi.Şimdi son paket çıkınca 1 haftada onu bekleriz türkçe gelcek diye 1 günde bitecek iş 1 haftaya uzar belki 2 hafta :smile:.Neyse bunu sorgulamak fazla düşmez oyun satıcıları nasıl doğru olduğunu düşünüyorsa öyle ilerlemeli tabiki.Bir sorum daha olacak birden fazla görev alma yokmu artık ?
  9. 0903 Konuşmaları menuleri vs Türkçeleştirme??

Acaba böyle bi şansımız varmı 0903de yeni yerlerdeki ve yeni şeylerin konuşmalarını vs türkçeleştirme gibi bi ek paket? Bazı yerlerde çok takılıyorum tam olarak yetmiyor ingilizcem..Hele görevleri hiç yapamıyorum çok sıkıcı olmaya başladı :S
Back
Top Bottom