Recent content by Shruikan

1. Shruikan

The Elder Scrolls V: Skyrim

Görüntüsüyle, ejderiyle 1 ay falan oynatır. Sonra yine monotonluk. Bu arada bi nord olayı konuşulmuş, bilgi için söylüyorum Elder Scrolls M&B'den önce vardı. Bir de genelde Nordları (North'tan geldiğini düşünürsek) Kuzeyliler için kullanıyorlar.
  2. Shruikan

Oyun Türk yapımı ama Talewords İngilizce forumunda dinimize atıp tutuyorlar?

Kardeşim bende adamların bizim dinimize atıp tutmasına karşıyım. Ne yapabilirsin ama? Her müslümanın o şekilde şiddet yanlısı olmadığını kanıtlayabilir misin? Yada o adamların sadece ülkelerini savunup boyun eğmediklerini anlatabilir misin? Yada anlarlar mı? Konuda ne kadar sayfa tartışmışlar, hala anlamıyorlar. İstediğin kadar şikayet et düşünce özgürlüğünden herifler yine yırtacak? En fazla forumdan banlatırsın ki istediğin de bu, başarılar sana. Bende zittürüp giderim, anlatamıyorum derdimi.
  3. Shruikan

Steelo said:
    Sen ne saçmalıyorsun ya bir çık dışarı.Veagir sende kitle konuyu uzamasın forumun %90 zaten atAist dinimize sövecek tabi.
    Bunlara anlatamassın, doğruyu kabul etmezler.

Bunlara yarım saat anlatıyorsun.1 sayfa yazı yazıyorsun okumuyor okusada anlamak istediği birşey yok.

Altına sadece şunu yazıyor."Müslümanlar niye teröristilik yapıyor!" veya üstte arkadaşın yazdığı şu; "slam barışı uygun gören bir din iken neden sadece dans eden bir çifti taşlayarak öldürdüklerini vs. sorguluyorlar" şekilde hayatımda gördüğüm en saçma ve en konuyla alakasız bir mesaj atıyor ve sen kriz geçiriyorsun.Oyüzden hiç uğraşma kitle konuyu derin bir nefes al.

Yavrım, bir tam oku öyle karar ver. Ben sana ne anlatıyorum, sen gidip ne anlıyorsun? Beni yargılamak sana mı kalmış ki bir çık dışarı şeklinde konuşabiliyorsun benimle?
  4. Shruikan

Bende müslümanım fazla zorlamayın. Adamlar işte bu faşizmi sorguluyor, böyle olması gerekirken neden böyle oluyor diye. Dünyaca kınanan bir dinimiz var, alışın böyle konulara.

Talibana terörist diyen mi var? Hem ben sana ne diyorum, sen ne anlıyorsun? Ben Irak'ta öldürülen sivillere, atılan bombalara, işkence gören insanlara karşıyım. Ama bunu kendi içimizde de yapıyoruz, yeterince açık olamadım size. Düz mantık yanlış anlıyorsunuz direk, bir şey yazmadan önce 2 kez düşünün bir dahakine.
  5. Shruikan

Veagir Şövalyesi said:
    Şiddeti Kınamak mı??? :grin: :grin: güldürme beni adamlar hiçbişi yokken Orta Doğuyu işgal etmeye kalkışırlarsa tabi şiddet olur.Masum insanları öldüren amerikalılarla kendini aynı safta tutuyorsan kişiliğini bi sorgulaman gerek

O zaman sana şöyle anlatayım. İslam barışı uygun gören bir din iken neden sadece dans eden bir çifti taşlayarak öldürdüklerini vs. sorguluyorlar. Kapiş ?
  6. Shruikan

Türklerin hepsi Müslümanmış gibi aynı kategoriye koyma istersen ? Ayrıca o konuda yapılan olay dalga geçmek değil, şiddeti kınamak.
  7. Shruikan

Nick'inizin anlamı?

Eragon serisinde Kral Galbatorix'in ejderhasının adı Shruikan. Bende ondan esinlendim.
  8. Shruikan

Dönen şeylere yazı yazma

İki yazıyı da aynı fontta yazmaya çalışmaktan (elle tabi) bahsediyor sanırım. Böyle açıklayabildim anca :grin:
  9. Shruikan

Tarih,Masonlar,Tapınakçılar vb.. hakkında sorularınız..

Benim bildiğim mason olan ATATÜRK (Sen ne hakla lakap takabiliyorsun ona?) değil, onu zehirleyen doktoru(ki bu bile kesin değil) masondur. Çek şu belgeselini de izleyelim bakalım, o zaman karşımıza çık bu yersiz iftiralarınla.
    No NWO said:
    ayrıca atatürk cumhur başkanıyken kaç genel ev açıldı ve açtırdı biliyor musun? adamın elinden rakısı eksik olmuyor!

Ulan sanane adamın rakısından zinasından ? Atatürk tüm kitaplarda yazıyor ki buda bir gerçek, ileri görüşlülüğü ile biliniyor. Sen şimdi  zinayı yasaklayan bir dinin mensubusun, eğer belli etkenler olmazsa laiklik diye bir şey olabilir mi? Hiç mi düşünmedin şunlar bunlar olmasaydı Türkiye nasıl olurdu diye ? Hem adamın elinden rakısı eksik olmuyorsa sana ne yasak mı kardeşim? İçemez mi? Ha tamam illa Atatürk düşmanısın da *** neden Masonizm'le ilgili konu açıp Atatürk'ün mason olduğunu sallıyorsun?
  10. Shruikan

[M] Throne in Conspiracy - Chapter One: Winter is coming...

Ulan dizi dünyayı sarstı. Oyunda Night's Watch askerlerinin siyah zırhından başka bir şey kuşanacağımı sanmıyorum.
  11. Shruikan

split screen araba yarışı

Blur çok iyi. Ama xBox'ta Split Screen oluyor diye biliyorum PC'de emin değilim.
  12. Shruikan

Evren ~ Sonsuzluk

Dual Kriss said:
    LxAlperxL said:
    İmkansız para verselerde inanmam
    Para verseler zaten inanmazsın,inanmış gibi yaparsın  :lol:

Mantıklı :lol:
  13. Shruikan

Illuminati Oyun Kartları

HAARP her yıl büyüyen bir proje, geçen yıl yaklaşık 1.5 milyon watt kullanıyordu. Şimdi kontrol ettim 3.6 milyon olmuş. İnsanların düşüncelerine dahi girilebileceği teorisi ortaya atıldıktan sonra icat edilen bir alet zaten.
  14. Shruikan

Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

Kitapları okumadım, tahminde bulunuyorum.
  15. Shruikan

Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

Sean Bean'i yine erken öldürdüler, bu yönetmenlerin anaaaaaa...... Her neyse belki 2. sezon bundan önceki dönemi konu alır da Sean'ı yine görürüz.
Back
Top Bottom