Recent content by Serkan

1. [OD] Osmanlı Delileri | Pasif |

Değerli dostlarım hepinizi çok özledim, sanırım hepimiz biraz yaşlanmışız. Bir gün tekrar hep beraber buluşup oynamak dileğiyle. Bu mesajı gören karşılaştığımız tüm oyunculara ve en önemlisi WFAS'taki eski silah arkadaşlarım ve kardeşlerime sevgiler. ?

İlkay bey, Bannerlord oynamaya bekleriz o zaman. Birlikte mp oynaması keyifli oluyor Sretkost ile tecrübe ettik beraber :smile: Kim bilir belki Ozan bile gelir ...
  2. [SoE] Sons Of the Emperor / Kasım 2010'dan beri

EBB5BB9F7883D08D3B86C8B5A8E8FABE44BF8FE2
  3. [OD] Osmanlı Delileri | Pasif |

Serkan şu aralar napıyo acaba

Yapı mühendisliği programında yüksek lisans yapmakta ve eğitimine devam ettiği üniversitede araştırma görevlisi olarak çalışmakta olduğu söyleniyor.
  4. [OD] Osmanlı Delileri | Pasif |

Enver çok nazlıydın sen çook.
  5. [OD] Osmanlı Delileri | Pasif |

Hayırlı işler bol güneşler.
  6. [SoE] Sons Of the Emperor / Kasım 2010'dan beri

Nerede yapalım denemeyi?
  7. [SoE] Sons Of the Emperor / Kasım 2010'dan beri

Okçu alım var mı ? Çok pis hs atıyorum.
  8. [OD] Osmanlı Delileri | Pasif |

gidi gidi günler
  9. NC 2015 yakında

Tebrikler,ellerinize sağlık.
  10. [SoE] Sons Of the Emperor / Kasım 2010'dan beri

Yorgo ve şırdanı unutan soe olmaz olsun sincap.
  11. Nations Cup | Milletler Kupası

Benim katıldığım oylamada rekabet olmaz ki  :cool:

Şaka bir yana eğer organizasyon gerçekleşebilecekse bizden de bir takım çıkması iyi olur.Bayadır oyun topluluğuyla iletişimde olmadığım için bilmiyorum kimlar aktif kimler değil ama en azından 10 kişilik bir takım çıkacaktır herhalde.Eğer çıkmıyorsa ben de oynarım.
  12. Nations Cup | Milletler Kupası

Kolay gelsin
  13. [SoE] Sons Of the Emperor / Kasım 2010'dan beri

nays şat men
  14. [OD] Osmanlı Delileri | Pasif |

ylnz said:
    Vay dostlar, yüzyıllar oldu görüşmeyeli. Başta Serkan, Ege ve İlkay vefasızları olmak üzere (özellikle Serkan puştu  :razz:, insan bir kere mi steam e girmez, arayacağım telefonum bozuldu rehberim sıfırlandı) herkese selamlar. Her şey bir yana, takım olmayı, yaptığımız muhabbetleri düşündükçe tüylerim diken diken oluyor, geçmişe bir özlem duyuyorum.  :cry:

İşine gelince facebook'tan mesaj atmayı bilen Ozan telefon rehberim silindi numarasına yatıyor.Arkamdan konuşmak için foruma yazmış.Forum hesabın ve kaydolduğum  mailin şifresini,gizli sorusunu felan unuttuğum için foruma giremiyordum .Sağolsun Neco ilgilendi de sana cevap yazabiliyorum ''puşt'' Ozan :smile:

Geçen gün steamda Chefle konuştuk eski maçlardan hatırladığım bir kaç pozisyonu anlattım o sırada derinden bir sızıyla hissettim bu ortamdakileri özlediğimi.
Back
Top Bottom