Recent content by FabrikatörTorunu

1. FabrikatörTorunu

Need More Info could not get access from your platform service hatası

Bana da olmuştu. Steam'de oyuna sağ tıklayıp yerel dosyaların bütünlüğünü doğrulat.
    Yaptım hocam ama olmadı. Hatta 2-3 kere yaptım. Sorun nerede bilmiyorum. Oyunu kaldırıp yeniden de yüklemek istemiyorum
  2. FabrikatörTorunu

Normal sürümde oynuyorum. Beta sürümünü indirmedim.
  3. FabrikatörTorunu

2-3 gündür multiplayer girmek istediğimde başlıkta yazdığım hatayı alıyorum. Çözümü nedir bilen var mı
  4. FabrikatörTorunu

Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

https://www.taleworlds.com/en/Games/Bannerlord/Blog/17
  5. FabrikatörTorunu

Atlar muhteşem olmuş
  6. FabrikatörTorunu

Diplomasi ekranını sonunda görebildik
  7. FabrikatörTorunu

argon45 said:
    Sunumdan bir video daha:
    http://www.gamestar.de/videos/e3,106/mount-blade-2-bannerlord,89225.html

Sturgia birimlerini yakından görüyoruz görüntüde; Nord+Vaegir karışımı olduklarını söylüyor tekrar; aslında Vaegir ve Nordların ayrı olması daha güzel olurdu bence. Arkadaki kamp alanını da yakından görmüş oluyoruz biraz; o kadar askere göre az tabi o çadırlar :smile:

Kuşatma silahlarının kullanımını da tek tek kontrol edebiliyormuşuz; şimdi koçbaşını kullanın, aynı zamanda kuşatma kulesini itin gibi gibi. Uğraşmak istemiyorsanız zaten kendileri hallediyorlar.

Alev hasarı oyunda var yani alevli cephaneler kullanıldığında düşman ekipmanları ya da sizin ekipmanlarınız alev alıyor ki çok iyi olmuş. Savunmacılar için alevli ok olayı da eklenirse ve "su" da eklenirse tam olur. (Eğer eklenmediyse)

Yapay zeka tehditlere karşılık veriyor. Surlara erişildiğinde yapay zeka o kısmı savunmaya gidiyor. (Umarım bu düzgün çalışır oyunda)

Videoda gördüğümüz taktiksel çekilmeden bahsediyor; yani düşman, surlar ele geçirildiğinde dezavantajlı olduklarını anlayıp  kaleye geri çekiliyor.

Savaş Sturgia ve Vlandia arasında. İki tarafın da birim ağacının bir kısmını görebiliyoruz. (Huskarl. Huskarl Axeman. Huskarl Swordsman. Sturgian Bowman/Footman/Skirmisher/Spearman/Swordsman/Veteran Bowman/Veteran Footman gibi)

Öldürülen/Yaralanan/Teslim Olan/Kalan/Öldürdükleri ve Rütbe almaya hazır olanlar şeklinde bilgilendirme ekranı var. Saldıranlar epey adam kaybediyor, savunan tarafın okçuları çok iyi iş çıkarıyor.

Savunan tarafın komutanı Lieana galiba yani kadın bir derebeyi ve teslim oluyor. Son sahnede de yüz animasyonları az da olsa görünüyor; kan efektleri ile birlikte. Kadın derebeyi olacağını biliyorduk da sayıları ne kadar olur emin değilim; ortaçağ dönemlerinde nadir diye biliyorum kadın derebeyleri.
    Kadın derebeyi demişken Mount and Blade 0.808 yada 1.101' de Leydi Brienne'di galiba onunla hızlı savaşta savunma tarafında oynuyorduk o aklıma geldi  :oops: Bilgiler için teşekkürler.
  8. FabrikatörTorunu

Barakah said:
    beyler videoda yoktu ama oyuna silah kemeri olayını eklerler mi? bence olmalı
    mLkOr2.jpg

NE1ag5.jpg
    Bazı resimlerde  ve Pcgamer videosunda gördüm diye hatırlıyorum.
  9. FabrikatörTorunu

Bence tek sıkıntı yapay zeka. Geri kalan her şeyi  beğendim.
  10. FabrikatörTorunu

M.ArdA said:
    Yarın büyük gün. E3'ü yerinde değil belki ama Bannerlord'un gösterileceği PCGaming Show'u takip edeceğim. Hem o sunum hemde özellikle Bannerlord için içerik hazırlayacağım akşamına.
    E3'ün geri kalanını da bizimle takip edebilirsiniz! Oyunfest'e bekleriz!
    Acaba yarın için canlı yayını izliyebilceğimiz bir yer varmı ? Ve E3'te hangi gün  Bannerlord sunulcak biliyormusunuz ?
  11. FabrikatörTorunu

Buz ve Ateşin Şarkısı

2. Arianne povu yayınlanmış. http://www.georgerrmartin.com/excerpt-from-the-winds-of-winter/

Fazla bakamadım ama anladıklarım şunlar
    Aegon fırtına burnunu kesinlikle almış,Mace Tyrell ordusunu toplayıp altın mürettebatı denize dökmek istiyor,Aegon meydan savaşı istiyor,Jon connigton Mace Tyrellden korkmadığını söylüyor.
  12. FabrikatörTorunu

The Elder Scrolls V: Skyrim

History Head said:
    Bilgisayarın kaliteliyse Realvision enb kullan.
    8 gb ram gtx 750 ti ekran kartı var işlemcimde 6 çekirdek 3.50 ghz. Bu arada önerebilceğiniz bir grafik modu varmı ?
  13. FabrikatörTorunu

The Elder Scrolls V: Skyrim

Arkadaşlar sizce grafikleri güzelleştirmek için grafik modumu kurmalıyım yoksa enb mi ?
  14. FabrikatörTorunu

League Of Legends | 6. Sezon

samurayahmet said:
    Hakaretten 4 dia hesap banlatmış arkadaşım var. Açtıramadı hiç birini daha. Weste geçti şimdi yeni hesap alıp. Chat banı mı ne atıyorlarmış orada.
    Bilmiyorum bende sezon2 den beri oynuyorum bu sezon işte ilk defa hakaretten ban yedim. 2 ay sonrada perma yedim enteresan bir olay. O zaman smurf kasmaya başlıyım full adc oynuyarak.
  15. FabrikatörTorunu

League Of Legends | 6. Sezon

Aramızda hakaretten süresiz uzaklaştırma alıp açtırabilen bir arkadaş var mı ?
Back
Top Bottom