[SP] Rise of Khaganates Mod - Kağanlıkların Yükselişi. (%65) [update]

Oyunda mitolojik bazı karakterler olmalı mı?

• Hayır olmamalı.

Votes: 33 18.2%
  • Abartılmazsa olabilir.

Votes: 82 45.3%
  • Evet Olmalı.

Votes: 66 36.5%

• Total voters
    181

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

TurkicKhan

Grandmaster Knight
MOD "MAMMA Lİ TURCHİ - ANNECİĞİM TÜRKLER!" OLARAK DEĞİŞMİŞTİR YAPIMINA DEVAM EDİLMEKTEDİR. KONUSUNA BURDAN ULAŞABİLİRSİNİZ:

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,325013.0.html

türk tarihine meraklı birisi olarak sabırsızlıkla bekliyorum. umarım oyundaki türk unsuru çok daha fazla olur, sadece cengiz han'ın emrindeki türklerle sınırlandırılmaz.

Oyunda heryerde türklere rastlanacak. Diğer krallıklarında ortak amacı Moğolları durdurmaya çalışmak olacak. Teşekkürler desteğiniz için. İstek ve önerilerinizi bekliyorum.

Nolur yap böyle yapcam diyip de yapmayanlara sinir oluyorum yapılirsa iyi olacak bir mod birde bir kaç krallık daha ekle selçuklu devletii mesela o tarihte vardı sanirim

Öncelikle Biraz Daha Bilgi Alıp Yapman Çok İyi Olurdu.Herneyse.Bu Engel Değil.Yinede,

-Sadece Şehirlerimi Değiştireceksin.Kalelere,Köylerede El Atsan Çok İyi Olur.
-Modunda Sadece OSP Kullanma
-Resimlerini Spoiler İçine Al.
-Daha Fazla Özellik Eklemelisin.Bana Sorarsan.
-Konuyu Düzenlemelisin.Çok Göz Alıyor Ve Düzensiz.
-Vesaire Vesaire.

Elbette Bunları 'Berbat Mod,Yeni Elemandan Ne Çıkar' Gibi Bir İş,Kumpas Olsun Diye Demiyorum.Uğraşıyorsun.Çalışıyorsun.Bu Takdir Edilecek Birşey.Başarılar.Sadece Yapıcı Eleştirlere Önem Vermelisin.

Güzel bir mod olacağa benziyo. Başarılar.
Bence ilk sürümde de yeni harita olması gerekli yapamam diyorsan OSP harita kullanabilrsin. (karatasak' ın OSP bi haritası vardı onu düzenleyip kullanabilirsin :grin: )

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim.

-Haritada screenshotu Beta halidir. İsim ,map iconları vesairede değişecek.
-Osp olarak yanlızca "Diplomacy", "Freelancer", ve "İmproved Faces" kullandım. Modding hakkında pek bilgim
olmadığı için ekip arkadaşı aradığımdan bahsetmiştim..Bende isterim ki görülmemiş textures'lerle  20 kişilik profesyonel
ekiple bir mod hazırlayayım ama tek kişilik çalışma ve yanlızca 1 haftalık.
-İlk konum olduğu için görünüşü biraz düzensiz, düzelteceğim.
-Yeni özellikler eklendikçe güncelleyeceğim kafamdaki gerçekleşmesi belirsiz projeleri yazıp görüntü kirliliği yaratmak yerine
gerçekleştikçe paylaşmayı tercih ediyorum. Sürekli trooplar, asker ağacı ve senaryo değişiyor.Sancaklar kendi tasarımım ve
eklenmeye devam ediyor.

İlk modum olduğu ve tek başına hazırladığım için amatör gözükebilir fakat özenti, birbirini tekrar eden Osmanlı modlarına benzemeyeceğine
emin olabilirsin. Modding adaylarına eksiklerini göstermek yerine yardımcı olunursa bu konuda çok daha ileri gidilebilceğini ve Ottoman Mod'lardan
fazlasının yapılabileceğini düşünüyorum.

TurkicKhan said:
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim.

-Haritada screenshotu Beta halidir. İsim ,map iconları vesairede değişecek.
-Osp olarak yanlızca "Diplomacy", "Freelancer", ve "İmproved Faces" kullandım. Modding hakkında pek bilgim
olmadığı için ekip arkadaşı aradığımdan bahsetmiştim..Bende isterim ki görülmemiş textures'lerle  20 kişilik profesyonel
ekiple bir mod hazırlayayım ama tek kişilik çalışma ve yanlızca 1 haftalık.
-İlk konum olduğu için görünüşü biraz düzensiz, düzelteceğim.
-Yeni özellikler eklendikçe güncelleyeceğim kafamdaki gerçekleşmesi belirsiz projeleri yazıp görüntü kirliliği yaratmak yerine
gerçekleştikçe paylaşmayı tercih ediyorum. Sürekli trooplar, asker ağacı ve senaryo değişiyor.Sancaklar kendi tasarımım ve
eklenmeye devam ediyor.

İlk modum olduğu ve tek başına hazırladığım için amatör gözükebilir fakat özenti, birbirini tekrar eden Osmanlı modlarına benzemeyeceğine
emin olabilirsin. Modding adaylarına eksiklerini göstermek yerine yardımcı olunursa bu konuda çok daha ileri gidilebilceğini ve Ottoman Mod'lardan
fazlasının yapılabileceğini düşünüyorum.

Sorun Değil.Başarılar.Modelleme Hakkında Biraz Bilgi İstersen Yardımcı Olabilirim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom