İnceleme Yapan Kanallar

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

FunkyKanki

Recruit
Arkadaşlar Mod İncelemeleri Yapan YouTube Kanalları Biliyormusunuz?
Bakın Bölüm Çeken Demiyorum Mod İncelemesi Yapan Kanalları Soruyorum.

FunkyKanki said:
Arkadaşlar Mod İncelemeleri Yapan YouTube Kanalları Biliyormusunuz?
Bakın Bölüm Çeken Demiyorum Mod İncelemesi Yapan Kanalları Soruyorum.
TavşanOynuyor diye bir kanal var şimdi ismini değiştirdimi bilmem ama Tüm modları deniyo güzel olanları seri yapıyo.

Arkadaş daha farklı bir şey arıyor sanırsam. Ancak öyle bir youtube kanalı yok. Yani sadece orada değil hiçbir yerde yok.

Edit : Warband'ın sadece bölüm dizileri var yani senin dediğin türden henüz yok ki.

Cloudy said:
Arkadaş daha farklı bir şey arıyor sanırsam. Ancak öyle bir youtube kanalı yok. Yani sadece orada değil hiçbir yerde yok.

Edit : Warband'ın sadece bölüm dizileri var yani senin dediğin türden henüz yok ki.
Ama modları inceliyen diyor işte o adam inceliyor.

Bende görmüştüm Hazar Kağan ' ın dediğine bi bak istersen.

Bu Arkadaş İnceleme Yapıyor Tavşan Oynuyor Kadar Ünlü Değil Ancak Bu Kanal Modun İyi Ve Kötü Yanlarını Açıklıyor Tavşan Oynuyor Sadece Modu Oynuyor Ama Bu İnceleme Yapıyor Mesela Bakın Saltanat-ı Selçuklunun İncelemesi:
http://www.youtube.com/watch?v=XhjSv7Ivcyc
Sanırım Sen Bunun Gibi İstedin Yani "TAM" inceleme seri değil dimi

Hacktr said:
Bu Arkadaş İnceleme Yapıyor Tavşan Oynuyor Kadar Ünlü Değil Ancak Bu Kanal Modun İyi Ve Kötü Yanlarını Açıklıyor Tavşan Oynuyor Sadece Modu Oynuyor Ama Bu İnceleme Yapıyor Mesela Bakın Saltanat-ı Selçuklunun İncelemesi:
http://www.youtube.com/watch?v=gbYW6TOEaVY
İşte Bunun Gibi İnceleme Yapan Kanallardan Bahsediyorum
HepOyuncu Gibi Mesela Başka Varmı Bu Kanal Gibi Modların İncelemelerini Çeken? Yoksa Sadece 1 Tanemi?
Tavşan Oynuyora Baktım Ama Pekte Güzel Değil Videoları Hem Ben Bölüm Değil İnceleme Yapan Kanal İstirorum.

Hacktr said:
Bu Arkadaş İnceleme Yapıyor Tavşan Oynuyor Kadar Ünlü Değil Ancak Bu Kanal Modun İyi Ve Kötü Yanlarını Açıklıyor Tavşan Oynuyor Sadece Modu Oynuyor Ama Bu İnceleme Yapıyor
  Tamam İşte Arkadaş Vermiş Kanalın Linkini Kardeşim HepOyuncu öğrendiğimde iyi oldu hee :smile:

Bence yabancı kanallara bakman daha iyi olur. TR kanallarından şuana kadar video çekenler ya Osmanlı mod ya da Osmanlı mod çekiyor. Birde Jahrein vardı en son buz ve ateşin şarkısı  kitabının modunu oynuyordu ama devam ettimi bilmiyorum.

Hazar Kağan said:
Aslında bir ara Sgt.Frost'un bir kanalı vardı oda iyidi ama bence Tavşan oynuyora baksan iyi olur.

Ben yeni pc alsam mb modları falan çekeceğim ama. 1 yıldır yeni pc için dileniyorum babama :grin:

Erozbey said:
Bi ara bende yapacaktım böyle incelemeler falan ama dedim kim uğraşır amaan
Aman abi osursan şu çakma youtuberlardan 150 kat daha iyi şeyler çıkar. Bu nedir yahu? :lol: Ne mikrofon var, ne pcde donanım var. Hadi fakiriz, izlendikçe kazanacak çocuklar peki. Hitabet diye birşey yok hiçbirinde. Hani adam vardır, görüntü kalitesi tetris çekimi gibi bile olsa izledikçe dinledikçe daha da iştahlanırsın. Bunlarda o da yok. Masaüstüne sağ tıklıyoruz, yok lan sol tıklıyoruz, nere koydum oyunu eheheh diyen elemana bak bir de. :neutral:

Arkadaşlar boşuna aramayın çünkü ben inceleme yapan bi kanal adı verdim orda
Hacktr said:
http://www.youtube.com/watch?v=gbYW6TOEaVY

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Verdiğin inceleme de kanal da bir halta yaramaz.
Aynen ya , adam don atlet kameranın karşısına geçmiş tinerci gibi mod ' mu anlatılır öyle , bir de anlatabilse !

Paradox_vt said:
Ubsilon Xeforian Cioss said:
Verdiğin inceleme de kanal da bir halta yaramaz.
Aynen ya , adam don atlet kameranın karşısına geçmiş tinerci gibi mod ' mu anlatılır öyle , bir de anlatabilse !
bence gayet iyi anlatmış ama şu üstünü başını bi değiştirse iyi olucak :grin: one abi öle gaffur gibi :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom