Modul Sistem İle Oyuna Animasyon Eklemek

Users who are viewing this thread

I.Süleyman

Squire
Merhaba arkadaşlar uzun süredir modul sistemle uğraşmıyordum zaten pekde bir bilgim yoktu :smile:. Başlıktada belirttiğim gibi şuan elimde bir animasyon dosyası var.
Klasörümde Sounds SceneObj ve Resource dosyaları mevcutt aynı zamanda module.ini de.
Fakat bapzı modul sistem dosyları var alttaki resimdeki gibi. Modul Sistem kurulu şuan bu modul dosyalarının içindede kodlar mevcut. Birde söylediniz ve ekledim kodları diyelim oyuna atabilmek için bat dosyasına mı basıyoruz. ?
LP28Zb.jpg
Şimdiden Teşekkürler :smile:

Muhtemelen yeni yayınlanan taverna animasyonları ospsini indirmişsin. O modül dosyalarının içerisinde kodlar var, onları kendi modunun modül dosyalarına ekleyeceksin. Diğer dosyaların nereye atılacağını biliyorsun zaten.

Dikkat çekiyorum hata yapıp modül dosyalarını birbiriyle değiştirme, içindeki kodları ekleyeceksin. Kolay gelsin.  :smile:

Valyrian said:
Muhtemelen yeni yayınlanan taverna animasyonları ospsini indirmişsin. O modül dosyalarının içerisinde kodlar var, onları kendi modunun modül dosyalarına ekleyeceksin. Diğer dosyaların nereye atılacağını biliyorsun zaten.

Dikkat çekiyorum hata yapıp modül dosyalarını birbiriyle değiştirme, içindeki kodları ekleyeceksin. Kolay gelsin.  :smile:
hayır değiştirmiyorumda bu kodlar hangi satırlara eklenicek problem o yani :smile:. Satırlarını felan biliyorsan Teamla bağlanabilirmisin bende kavrarım

Back
Top Bottom