Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

Users who are viewing this thread

colombos said:
DüdükMakarnası said:
Knife said:
DüdükMakarnası said:
Beyler ben duman grubunun şarkılarının eklendiği mod arıyorum var mı? Misal kombat sırasında hiiieeeçç mi yalnız kalllmadın şu garip dünyada? aaahhhh o zaman anlarsın yalnızzlık paylaşılmaazzz diye söylesin. Dütüdürürüdüüüttt diye müziklerden daha iyidir.
Yapılmadıysa da yaparsanız süper olur :wink:
Bir de yapabilirseniz smooth geçiş şarkılar arasında. Bitmeye yakın bitecek müziğin sesi azalacak diğer müzik başlayacak hafiften yükselecek sesi.
Ortaçağda duman ha?Fantastik olur  :mrgreen:
Eskiden dumanla haberleşiyorlarmış neden olmasın :razz: Muazzam olur hemde.
Evet hatta İstanbulu dinazor atarak ele geçirdi FSM
Şüphen mi var?

İyi günler. 3DStudio'da yaptığım modeli .obj türüne çevirince böyle bir hata aldım. Yardımcı olabilir misiniz?
EQYygq.png

Lt.Ghost said:
İyi günler. 3DStudio'da yaptığım modeli .obj türüne çevirince böyle bir hata aldım. Yardımcı olabilir misiniz?
EQYygq.png
Dini şeylerle dalga geçtiğin için modelin çarpılmış olabilir. Silo veya zbrush objsini dene asset olarak.

DüdükMakarnası said:
Lt.Ghost said:
EQYygq.png
Dini şeylerle dalga geçtiğin için modelini çarpıtmış olabilirsin. Silo veya zbrush objsini dene asset olarak.
Dalga? Mescit yapmaya çalışıyorum Warband'da. Ona yapıyordum. Silo veya zbrush objsi ne?

Lt.Ghost said:
DüdükMakarnası said:
Lt.Ghost said:
EQYygq.png
Dini şeylerle dalga geçtiğin için modelini çarpıtmış olabilirsin. Silo veya zbrush objsini dene asset olarak.
Dalga? Mescit yapmaya çalışıyorum Warband'da. Ona yapıyordum. Silo veya zbrush objsi ne?
OBJ olarak export yaparken en altta ayarı çıkıyor.

Beyler haritayı "import" ederken hata alıyorum yardım edebilecek var mıdır ?

Ben bir modeli uvmaplemeye çalışırken,Bir sorunla karşılaştım.Yaptığım uvmapler tek birtane uvmap penceresinde açılmıyorlar.İki yada üç ayrı sayfada açılıyorlar.Ayrı ayrı.Onları nasıl birleştiririm ?

http://i.hizliresim.com/9v5o6r.png

Bana Güzel Kaplama Yapabileceğim Bir Program Lazım.Bulduklarım Olmadı.Paintle Yapıyoruz :grin: Oda Bir Yere Kadar.Daire Girince Araya Gidiyor.Hangi Programı Önerirsiniz ?Yada Ne Yapabilirim ?

Partizanes said:
Bana Güzel Kaplama Yapabileceğim Bir Program Lazım.Bulduklarım Olmadı.Paintle Yapıyoruz :grin: Oda Bir Yere Kadar.Daire Girince Araya Gidiyor.Hangi Programı Önerirsiniz ?Yada Ne Yapabilirim ?
İlla daire gibi yapmana gerek yok üzerine kare şeklinde koysan da olur o kaplama , ha çok titizim dersen ps öneririm. (photoshop)

HyperCharge said:
Bir itemin texturesini brf ye nasıl atarız ? Ayrıca kaplamasını üzerine nasıl oturturuz ?
Kaplamasını tanıtmak lazım.

Back
Top Bottom