[3OK] 3 Ok Akıncılar Birliği ~

Users who are viewing this thread

Arda o kadar resimleri koy dedik koymadın, of arda of napcez senle. Neyse ben size 3.beşlikte 8-2lik bir skorlar birinci olduğumu söyleyeyim, içimde kalmasın. CoR maçındada birinci olmak ayrıcalıktır.  :razz:

3 Ok Akıncıları, Court of Reveran ve Shieldings klanlarıyla müttefik olmuşlardır!

Vatana millete hayırlı olsun!

skyssoldier said:
Let's have a friend triangle then? :grin:   

CoR---------Einherjar and Shieldings
  \            /
    \          /    =====> Friend Triangle.               
    \      /                                                         
      3OA                                                       

:3

Not: CoR E&S ile müttefik olmadı yanlış anlaşılmasın. :razz:

Mawi said:
Arda o kadar resimleri koy dedik koymadın, of arda of napcez senle. Neyse ben size 3.beşlikte 8-2lik bir skorlar birinci olduğumu söyleyeyim, içimde kalmasın. CoR maçındada birinci olmak ayrıcalıktır.  :razz:

Geç bunları ben selam veriyorum arkadaşın Altair geliyor bana ok sıkıyor, olmaz öyle şey.

Swordmaster said:
Mawi said:

Geç bunları ben selam veriyorum arkadaşın Altair geliyor bana ok sıkıyor, olmaz öyle şey.

Olur böyle pürüzler.

Altair reyiz Affetmezler..

:3

@Feanor: Teşekkürler canem.

Swordmaster said:
Mawi said:

Artık büyük ihtimal 2 haftada bir antreman maçlarımız olacak sizle, bir dahakine sen sıkarsın. :razz: (Çocuk avutur gibi oldu...  :shock:)

Swordmaster said:
Ben gayet de selam veriyordum, hatta kalkan bile kalkık değildi.  :evil:

Ben karşındaki ağacın arkasındaydım. Beni görmeyesin diye elimdeki kılıcıda kınına soktum, saklandım. Mehmete seni vurmasını söyledim. O masum! Suçu yok!

Mawi said:
Swordmaster said:

Ben karşındaki ağacın arkasındaydım. Beni görmeyesin diye elimdeki kılıcıda kınına soktum, saklandım. Mehmete seni vurmasını söyledim. O masum! Suçu yok!

HAAAAAAAAAX!

dr-hax-o1.gif

Mawi said:
Swordmaster said:

Ben seni görüyordum işte o yüzden "MELABA!" yazdım. :wink:

Swordmaster said:
Mawi said:
Swordmaster said:

Ben seni görüyordum işte o yüzden "MELABA!" yazdım. :wink:

Evet o kilit noktasıydı zati, bende cevap verdim sonra vuruldun.  :lol:

müttefikleriniz hayırlı olsun,allah cor ve şeldi korusun.

niye korusunki? demeyin vallah mekana gelir dağıtırım ts nizi... :mad:

Back
Top Bottom