[AG]Anatolian Guards (Alımlar açıktır.)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Sonunda forumda konu açabildik arkadaşlar :smile: Hayırlı olsun klanınız. Çok başarılı ve saygıdeğer bi klan olucağınızdan eminim. Müttefik olmamızda bizi ayrı mutlu etti. Başarılar dilerim..

Nedense bunlar ile maç yaptığımızda ''Korsan oyunu bitirdik buraya geldik''demişlerdi.SS koyabilirim ama foruma koyduğum SS ler gözükmüyor o yüzden başka bir DT SS koysun.

Ona bakılırsa siz bize hile deyince bizde ''hay Allah o kadarda saklamaya çalışmıştık'' dedik ona da mı inandınız :grin:

Muratcn DMR said:
Nedense bunlar ile maç yaptığımızda ''Korsan oyunu bitirdik buraya geldik''demişlerdi.SS koyabilirim ama foruma koyduğum SS ler gözükmüyor o yüzden başka bir DT SS koysun.

Aferin , direk çomak sokun. Onları o maçta görebildiysen demekki var orijinal oyunları. (evet orijinal böyle yazılıyor)

Hiç olmazsa sayfanız güzel ve düzenli yani bu işe bir hevesle girmişsiniz , yorumlara aldanmadan oyununuza ve yaptıklarınıza devam edin :smile:

Pandemona said:
Muratcn DMR said:

Aferin , direk çomak sokun. Onları o maçta görebildiysen demekki var orijinal oyunları var. (evet orijinal böyle yazılıyor)

Hiç olmazsa sayfanız güzel ve düzenli yani bu işe bir hevesle girmişsiniz , yorumlara aldanmadan oyununuza ve yaptıklarınıza devam edin :smile:

Pandemona sonuna kadar haklı.Bilmiyorum crack ten mi gelmişler ama sizinle maç yapabildiklerine göre ve bende serverlerde görebildiğime göre ya sağlam bir crack çıkmış ya da adamlar orjinal oynuyor demektir. Ayrıca aramıza tekrardan hoşgeldiniz.

Güzel bir sayfa,kadrosu hazırlanmış bir klan.Gerçekten iyi bir iş çıkartıcak bu klan içten başarılar diliyorum

Hayırlı olsun loncanız.Oyuncularınızı pek tanımıyorum ama(Bunda benim iki aydır giremememinde etkisi büyük tabi :smile: ) anasayfanız gayet hoş durmuş.Başarılar.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom