Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Mia

Pages: [1] 2 3 ... 108
1
Klanlar / Re: Team Rush Rush [RRush]
« on: January 02, 2020, 12:15:31 PM »
Bir klan baskı altında tutulamaz  KIII LAAAN LAAA RAAA ÖZZ GÜÜR LÜĞK

Biz kabul edip biat ediyoruz

3OK'U TALEWORLDS'E SOKTUM İÇTEN FETHEDİYORUM

Arda be beni de taleworlds'e yan çarın olarak soksana  :shifty:

2
Klanlar / Re: [WTF] 🍺 Wicked Tavern Fanatics 🍺 (2009)
« on: November 23, 2019, 12:04:14 AM »
Avatarım güzel olmuş mu fanatikler

Çok tatlı olmuşsun

3
Bannerlord / Re: Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu
« on: November 03, 2019, 08:32:16 PM »
Arkadaşlar sistem gereksinimlerinin minimum ve maximum değerleri 60fps olarakmı açıklandı yoksa 30 fps mi yani minimum sistem gereksinimlerinde 60 fps yakalayacazmı biz ?

60 fps. 40'ın altına düşünce oynanmıyor doğru düzgün. FPS drop warband gibi telafi edici olmuyor. Güncellemelerde optimize ettiklerini yazıyorlar sürekli ama beta sonu nasıl bir performans sağlarlar görmek lazım. Şahsi fikrim olağanüstü bir iyileştirme olmaz gibime geliyor.

dün hiç bir sıkıntı olmamasına rağmen bugün pingim aşırı yükselmeye başladı dün 70 ti bugün 150 den aşağıya inmiyor

Bence senden kaynaklı da olabilir. Gördüğüm kadarıyla bazen serverlar da bozulabiliyordu. Hatta ilk girdiğim gün M.Arda ile konuşmuştuk. O da serverlar bazen sorun yaşıyor demişti.

5
Bannerlord / Re: Beta key sadece benamı verilmedi ?
« on: October 18, 2019, 09:59:32 PM »
Suriye mülteci kampı gibi postlara bak yemin ederim içim acıyarak okudum

6
Bannerlord / Re: Bannerlord Savaş Mekanikleri
« on: October 15, 2019, 07:40:28 PM »
Delay olayına ben de katılıyorum. Hatta ben mi abartıyorum gibi düşünürken, benim gibi düşünen birini daha gördüğüme sevindim. Yalnız değilmişim. M&B'den sonra, M&B gibi olmaya çalışan dandik bazı oyunlar çıkmıştı. Her birini oynadığımda hep buna benzer bir mekaniği vardı ve o yüzden hiç sevmiyordum. Hiç bir zamanda ısınamadığım bir tarz. Bannerlord'da biraz öyle olmuş gibi. Atlı mekaniği de yine öyle delay var gibi çok ısınamadım doğrusu. Zamanla oynadıkça alışır mıyım bilmiyorum ama insan Warband'in tadını arıyor gerçekten.

Okçunun mekaniği bir tek iyi. Bozmamışlar hatta aksine gelişmiş. HS sonrası target değişiyor falan o çok tatlı olmuş. COD 2 zamanında HS atarken de öyle oluyordu.

7
Bannerlord / Re: Bir Klasik Konu "Co-Op"
« on: October 15, 2019, 07:35:38 PM »
Beklentiyi büyük tutmayın. Bugün girdim gördüğüm kadarıyla, "kılıcı sallayabildiğine dua et sen" gibi bir durum var ortada. CO-OP falan .. Bunları çocuklarımız oynar.

8
Bannerlord / Re: Bannerlord'un Medya Yüzü
« on: October 15, 2019, 07:09:59 PM »
Rekabetçi düzeyinde senelerimizi vermiş insanlardan birisi olarak açıkça söyleyebilirim ki, bunun en büyük nedeni oyunun ilgi çekmiyor olması değil firmanın oyuna ilgi göstermiyor olmasıydı. Zamanında rahmetli(!) Ali bey bize yardımcı olacağını söyleyip, çoğu konuda tek başımıza bırakmıştı bizi. Yalvardık yakardık, clan liderleri bir araya gelip bugları listeledik vs. nafile. Üstüne listelediğimiz bug listi alıp kendilerine göre alakasız bir şekilde düzenleme yapıp oyunu daha da bozmuşlardı. Zamanla hile çıktı, firma yine tepkisiz kaldı. Her oyunda hile var mı var. Fakat hileyi cRPG vb. modlarda bile basitçe çözebiliyorlardı ki bunu Taleworlds neden çözmeye tenezzül etmedi diye çok düşündük. Gel zaman git zaman, her şey Bannerlord'un duyrulmasıyla daha iyi bir hal alır diye beklerken aradan kaç sene geçti.

Sözün özü, bu hevesi zamanında çok yaşayan insanlar vardı. Ben de bunlardan birisiyim. Tanıyan tanır, turnuvalar olsun vb. durumlar olsun pek çok konuda girişimde bulunduk. Tabi tek başıma değil. Warband clan liderleriyle birlikte aynı ortak hevesi paylaşarak bir şeyler oluşturmuştuk. Keyifli de bir ortam vardı. Ama hepimizin hevesi bu vb. nedenlerle yalan oldu gitti. Özetle kendi topluluğunun bile inanmaktan vaz geçtiği bir oyunu daha büyük bir sahneye koymak geçici bir durum olur, ömrü uzun sürmez. Anladığım kadarıyla Bannerlord ile yeni bir ekip kurulmuş ve ilgililer. Gelecekte bu gibi sorunlar yaşanmazsa, eminim topluluk yeniden inanç sahibi olur, bu tarz projeler desteklenir.

9
Bannerlord / Re: "Erken Erişimde" TÜRKÇE YOK!
« on: October 15, 2019, 07:02:13 PM »
cCc ölürüm Türkiyem oy oy oy cCc bozkuRt34
Kardeşim Cimer'e yaz bunu. Taleworlds fetö projesi olabilir. Bu hainlik duyrulmalı. (!)

10
Bannerlord / Re: Şimdiden Bannerlord sahibi olun
« on: October 15, 2019, 06:57:18 PM »
Tam bir ciftlikbank oyun versiyonu basligi. 10 liraya vercem dese su an karayiplerde sicak kumlardan serin denizlere girip adeta buz gibi bir kokakola icmis gibi ferahlardi.
Close beta key'i verdiğimiz arkadaş şu an oyunu oynuyor.
(click to show/hide)

Ahaha  :lol: Yorumlar ve açıklamalar mükemmel. Çekilişe katılan arkadaşımız şimdi Ferrari'ye biniyor gibi. İnanasım yoksa bile inandım yemin ediyorum.

11
Bannerlord multiplayerda armorlar bütün vücudu etki ettigi icin warbanddaki pk gibi olmayacak.Ekipman secme gibi bir seyde olmadigi icin misal bir sinif secip pk da uzun süre bekledikten sonra büyük ihtimalle armor setleriyle dogacagiz.Ekipman secme olmadan cartlar nasil calisacak onuda bilmiyorum modcularin basi cok fazla agriyacak ayni zamanda bannerlord martta ilk cikarken server acma yetkimiz olmayacak ve bu yetkiler olmadan multiplayer modlarinin gelistirilme imkani yok bekleyip görecegiz dedigim gibi Tw multiplayer i öldürmek icin elinden geleni yapiyor gibi gözüküyor.Yazdiklari oyun motorunun multiplayer kisminda sikintilar var (armor damage hesaplamalari gibi) ve Motorun bu hatalarini düzetmek yerine pre made setleri insanlara zorlayarak sanki güzel birseymis gibi göstermeye calisiyorlar bakip görecegiz ne olacak neye karar vericekler.

Multiplayer'dan soğutma konusuna kesinlikle katıldım. Eski MP eşya sistemi mesela çok iyidi. Şimdi class tabanlı çok gereksiz bir işe dönüşmüş. Server ve modlama yine dediğin gibi mart ayından sonra da olmayacak. O kadar bekleyiş üzerine hala tonla eksikle başlamak akıl alır türden değil. Nitekim M&B'in kendine has bir tarzı vardı. M&B'den sonra çıkan oyunlardan hiç bir farkı olmayan bir oyuna dönüşmüş bazı kesimlerde. Hadi onlar yine alıştıkça kabul edilebilir. Fakat bu gibi genel MP yapısındaki şeyleri değiştirmek, modlamaya izin vermemek bindikleri dalı kesmek gibi bir şey. Umarım bu tarz bir şey olmaz. Çünkü Warband'in kendisinden çok, Warband için çıkan PW, cRPG, vikings gibi modları seven daha çok insan var. Hatta bazı modları sonradan DLC yapıp sattıklarını da unutmayalım.

12
Klanlar / Re: Team Rush Rush [RRush]
« on: October 15, 2019, 02:40:59 PM »
Arda lütfen abilere özürlerimi ilet böyle olmaz. Her girdiğimde sayfaya geriliyorum. Elim ayağım titriyor. İnşallah kimseyi kızdırmamışızdır. Kapı çalacak, kılıçlı adamlar gelecek diye korkuyorum.

13
Klanlar / Re: Team Rush Rush [RRush]
« on: October 15, 2019, 02:27:55 PM »
Singleplayer'a RRush eklenecek sanırım. En azından Mia'yı ekleyin sayın tanrılar. Tanrılar kan istiyor  :twisted:  :party:
14
Klanlar / Re: Creed
« on: July 23, 2019, 01:30:13 PM »
Maç yapıyor musunuz neden klan kuruluyor şu an?

15
Klanlar / Re: Team Rush Rush [RRush]
« on: July 23, 2019, 01:28:35 PM »
Luna buralarda mısın?

Evlendirdik

Nerde bir gay nickli arkadaş var, kesin Rush Rush'lu çıkıyor. (olum sakın alınmayın bak.)

Neyse ki nickim Firates değil

Pages: [1] 2 3 ... 108