Mount Blade v1011-En iyi zırhlar, silahlar hangileridir? Nerelerde bulabilirim?

Users who are viewing this thread

batu6000 said:
doğru kale savunmasında etkililer özellikle çok okcun varsa

fakat savas alanında nordlar daha iyi

O her zman değişir. Gruptkai asker sıralamasına göre yani. Mesela Rhodok kalesi kuşatıyorsun. Grubunda en üstte Kergitler var. Hiç oalcak işmi?
Oraya 100 adet Nord Kahramanı, 50 kadarda Khergit koy saldır. 5 dk içinde kale senin. :smile:

Levha zırh,boynuzlu miğfer, görkemli demir tozluk
Kılıç istiyorsan Masterwork great sword
fark etmez diyorsan seher yıldızı
usta işi savaş yayı
geniş sadak khergit oku
Bunlar kullandıklarım.

nightmare_ said:
usta işi kergit yayı jelkaladaydı sanırım ama epey pahalıdır.
Her yerde çıkar o sadec Jelkala'da değil.

Bence en iyileri
Asil Levha Zırh
Asil Demir Tozluk
Asil Kanatlı Miğfer
Asil Gauntles (Türkçesini bilmiyorum)
Dengeli Teber
Ustaişi Savaş Yayı
Büyük Sadak Kergit Oku
Kalınlaştırılmış Sövalye Üçgen Kalkan
Ağır Saldırı atı.

Evet beyler konuyu hort'latıyorum. :mrgreen:ve konuya geçiyorum ilk baş Mount&Blade 1003 kullananlar için özellikle türkçe yama kullanıyorsanız çok işinize yarıyacaktır...!Evet şimdi size en iyi silahların türkçe isimlerini söylüyeceğim. :wink:

-ZIRLAR-
1)Asil Güçlendirilmiş Levha Zırh +62 savunma
2)Asil Kanatlı Büyük Miğfer +61 savunma
3)Asil Demir Tozluk +39 savunma
4)Asil Zırhlı Elçek +12 savunma

-SİLAHLAR-
1)Dengeli Battal Balta +54 saldırı | Dikkat Kılıca göre yavaş olsada en güçlü silah budur...! :wink:
2)Usta İşi Ağır Yay +28 saldırı | Dikkat Hem Hız Hem güç bakımından en iyi yay...! :grin:
3)Büyük Sadak Kergit Oku +3 saldırı 34 tane | En iyi Ok bu.! Bu arada 2 tane alırsanız daha cok ok
atabilirsiniz...! :cool:

glow=red,2,300]-AT-[/glow]
1)Ağır Hücum Atı +68 zırh | Kardeşim adam akkıllı at istiyorum diyosan bu at tam sana göre. :lol:

ben şahsen güçlendirilmiş levha zırhı,zırhlı eldiven,kanatlı büyük miğfer,kalın plaka zırhlı çizme,güçlendirilmiş demir kalkan,çentilmiş ordu satırı,tokmak,eğrilmiş kancalı teber ve ağır hücum atı kullanıyorum zırha bayağı para saydım(para hilesi kullanıyorumda :mrgreen:) arkadaşlar koltuklanmış kargı vuruşu yapan silahlar hangileri yazarmısınız

Back
Top Bottom