~YENİDEN~ M&B - Mod Tanıtımları

Users who are viewing this thread

mount blade modlarını warbanda yüklersen veya warband modlarını mb yüklersen tabii çalışmaz

Sen hangi oyunda deniyorsun? Bu modlar mount blade in eski versiyonuna göre(yanlış hatırlamıyorsam 1.011 miydi? )
Eğer Warband ve Ateş&Kılıç oynuyorsan uymaz :wink:

Hacı Light And Darkness da Yeni Aldelen köyü gelmiş. Orayı nası geççez. Mağarayı bir bulamadım gitti....

beyler ben 2. elementt e takıldım rolf'u falan yanıma aldım hikaye görevlerini yaptım boru hala yanımda emer yakınında kamp kuruyorum bekliyorum etrafta dolaşıyorum bişey olmuyo kimisi iki dere arasın kamp kuruyo onu da yaptım olmadı boruda yazan şey şu "kluzeydgudaki karlı denz kıyısıda kamp kur gökte yıdızlar pararken ve boru öterken kahrmanın burugu tekrar kendini göstercek"(geceyarısı krdum kampları)

Ya Light & Darkness da mirror of truth u aldım derchiosa gittim tepedeki yeride buldum 1 normal ,1 büyük sadak taişla sağdan sola başlayıp atıyom hiçbişey olmuyo

rolf gruba katılıyor ama mağraya giremiyorum ilvia köyü diyor orada efsanevi sandık diyor ana gorevde gidiyorum birşey yok yardım plz

Devlet-i Aliyye-i said:
Ya Light & Darkness da mirror of truth u aldım derchiosa gittim tepedeki yeride buldum 1 normal ,1 büyük sadak taişla sağdan sola başlayıp atıyom hiçbişey olmuyo
Kardeşim resmen tıpatıp aynı soruna denk geldim biri yardım etsin

turkishman said:
Devlet-i Aliyye-i said:
Kardeşim resmen tıpatıp aynı soruna denk geldim biri yardım etsin

Konu hortlatmak gibi olmasın, onun için bir sağdaki adama bir soldaki adama taş atacaksın.
Sırayla at, eğer attığında taş adama gitmezse bir daha at.
Birinci şahıs ekranında yapmanı tavsiye ederim.

Back
Top Bottom