Wedding Dance Türkçe Yama Geri Döndü!!!!!

Users who are viewing this thread

memduhcan

Regular
Arkadaşlar biliyorsunuz ki ben daha önce Wedding Dance modunun çeviri takımını kurmuştum.Fakat ilgi olmadığı için çeviriyi durdurmuştum.Fakat sonra ilgi arttı.İnsanlar çevirip çevirmediğimizi sormaya başladılar.
    TEKRAR ÇEVİRİYE BAŞLIYORUZ...

2wnvhxj.jpg

Direk indirme linki=
https://www.mbrepository.com/file.php?cid=10&id=1289

Türkçe foumdaki konu sayfası=http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,87680.0.html
                                  Çeviri takımı:

knight71= :arrow: menus
                              okckerfi :arrow: conversation         
                              tuğberk0696 :arrow:factions
                              omer_095 :arrow:troops
                              memduhcan :arrow:karışık
                              MassacreKing :arrow:quick_strings
                              Aztec :arrow:parties
                              Atomkral :arrow:quests
                              Allegria :arrow:strings
                              FreaKonaLeash :arrow:menus
                              RojoDiablo :arrow:item_kinds1
                              KİNG Mahmut :arrow:conversation

Özel teşekkürler :arrow:İmza için teşekkürler :arrow:omer_095

party_templates bitmiştir

üzgünüm ben katılamicam ama bizim takımdan mutlaka katılacaklar olur

NOT: çevirilerdeki yardımın için teşekkürler takımda adın var :smile:

EDİT: ne zaman öğretmen olacaksın ? özelden söylesene :grin: sana ne zaman öğretmenim diyeceğim merak ediyorum :grin:

yaa bu modun yamasını nasıl yapacaksınız  kimbilir kaç saat kaç ay sürer :grin: bu mod var bende ve yapmanız baya zaman alır yani çünkü çok büyük bir mod

Beyler Bunun İngilizce Dosyalarını Upload Edip Koysanıza.Ben Wedding Dance'ı Oynuyordum.Sonra Canımı Sıktı Sildim.Şimdi Tekrar Yükledim Ancak Bu Seferkinde Dil Dosyaları Boş Tekrar Upload Edip Dil Dosyalarını Bana Atsanıza Hem Çevirinize de Yardımcı Olabilirim.

Çevirilere yardım etmek isterim ama sanırım zaten dil dosyalarının hepsi paylaşılmış.

Baktım Wedding Dance'a en yok ama kendimiz tr yapıp içine atabilirsiniz.

arkadaslar ben kendı capımda cevırı yapmaya calısıyom su anda.. bugun basladım "menus" kısmını cevırıyodum.. ilk cevırı denemem olcak sıze katılmayı ısterım

MassacreKing said:
arkadaslar ben kendı capımda cevırı yapmaya calısıyom su anda.. bugun basladım "menus" kısmını cevırıyodum.. ilk cevırı denemem olcak sıze katılmayı ısterım

nasıl katılmak sadece Wedding Dance yemi yoksa ana takımamı ?

ana takıma katılmayı da ısterım ama dedıgım gıbı tecrubem yok, lise ogrencısıyım ingılızcem bellı bı sevıyede, elımden gelenı yaparmm

MassacreKing said:
ana takıma katılmayı da ısterım ama dedıgım gıbı tecrubem yok, lise ogrencısıyım ingılızcem bellı bı sevıyede, elımden gelenı yaparmm

tamam o zaman istediğin zaman takıma katılabilirsin...

MassacreKing said:
ama dedıgım gıbı tecrubem yok, lise ogrencısıyım ingılızcem bellı bı sevıyede, elımden gelenı yaparmm

elinden geleni yapacağına eminim bu arada bende ortaokul öğrencisiyim ama çeviri takımının kurucusuyum :grin: herşey mümkün :grin:

Back
Top Bottom