Bir Calradia Destanı:Battal Gazi VS Tarkan Mod

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

cellat

Sergeant at Arms
asdada.jpg

hemen sadete geliyorum
1 krallık olacak Haçlı krallığı
Siz battal Gazi olarak başlıyorsunuz  :razz:
Tarkan sizi kısyanıyor ve kurtuyla sizi her gördüğü yerde avlanmaya çalışıyor.

MODELLME FİKİRLERİM(isteğe açık)
1.Tarkan face modeli
2.Battal gazi face modeli
3.Battal gazi yayı oku kılıcı giysisi
4.Tarkanın kurdu kılıcı giysisi

İmza (biraz basit ama olsun)

623911.jpg

Kodu:

Code:
[IMG]http://img170.imageshack.us/img170/7476/623911.jpg[/IMG][/URL]

MODUN BİTİM AŞAMALARI
Edit Mode Troop Editor:%90
Face:%0
Modelleme:%0

GELİŞMELER
Oyun girişi bitti

adszxnv.jpg

face ler bitti

BATTAL:

battal.jpg

TARKAN:
tarkanc.jpg

(Resimerdekilere benzetmeye çalıştım :razz: )

Edit Mode ile işim Bitti

[Troop Editor modelleme ve kodlama kaldı ]

yaparım ama bu dediklerin battal gaziye uymaz

Edit işlemi bitti sayılır.
Kafa olayını editle yaptim :razz: tarkan biraz benzedi :grin:

adam koskaca cellat. :grin: neden bilmesin.
modunda başarılar abim :grin:

Code:
[url=http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,70893.0.html][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/7476/623911.jpg[/IMG][/URL]
sanırım imzaları böyle yapmak istedin

ya şöle saçma sapan önerliler yapma oğlum neymiş tarkanın ordusuymuş la sen hiç gördünmü tarkanın ordusu?

yanında dolaşan 4-5 fırlama var o kadar  :lol: (şaka amaçlı)

kurtlar falan zart zurt diosunda tarkanın bi kurdu var biliodum

tahminim mod şöyle olacak :
tarkan etrafta dolaşçk :smile:kurduylan bide o 2 tane krallık bri osmanlı biri bizans hanlarda dolaşçaklar bi istanbul haritası koycak(hafif istanbulun etrafını kapsayan ilçeleri şehir yapıcak (bu arada öneri kal işine hiç girme kalesiz daha güzel) köyolcak orda burda köyü basçaklar zart zurt .. gelir devamıda sıkıldım :grin:

Jimmy Neutron said:
Caugar said:
ya şöle saçma sapan önerliler yapma oğlum neymiş tarkanın ordusuymuş la sen hiç gördünmü tarkanın ordusu?

yanında dolaşan 4-5 fırlama var o kadar  :lol: (şaka amaçlı)

kurtlar falan zart zurt diosunda tarkanın bi kurdu var biliodum

tahminim mod şöyle olacak :
tarkan etrafta dolaşçk :smile:kurduylan bide o 2 tane krallık bri osmanlı biri bizans hanlarda dolaşçaklar bi istanbul haritası koycak(hafif istanbulun etrafını kapsayan ilçeleri şehir yapıcak (bu arada öneri kal işine hiç girme kalesiz daha güzel) köyolcak orda burda köyü basçaklar zart zurt .. gelir devamıda sıkıldım :grin:

2. mesajımı okurmusun  :evil: :evil: :???: :!:

Neyse konuyu kirletmeyelim birde Hanlara istersen ladyler koy :grin:

görmedim hacı kusura bakma ama bayağı bi abartı geldi olsun hem yapımcıya fikir olur

bu lady işinide sevdim haa  :lol:

Sacma sapan bi mod yani
Türkleri birbirine kırdıracagına dusman bi Bizans prensi felan olsaydı ayrıca Kürşad Göktürk zamanında ortasyada yasamıs BAttal Gazi ise emevilere askerlik etmis ve düsmanının adı yanlıs bılmıyorsam simbad adında biri
Daha gercekcı seyler yapsanıza  :evil: :evil: :evil:

umutkurtuluş said:
bencede Türk'ün Türk den başka dostu yok...Birbirlerine kırdırman kötü olmus.

Ulan adamın yaptığı moda kötü demişsin sizin yaptıklarınız çok mu iyi? Beni konuşturmayın şimdi.Önce kendi yaptığın imzaya bak,Anadolu'dan doğan güneşle Faramir'in,Gondor şövalyelerinin ne alakası var??

umutkurtuluş said:
bencede Türk'ün Türk den başka dostu yok...Birbirlerine kırdırman kötü olmus.
Tarkan türk değildir Viking Moğol Çinli karışımı bişey

Ya azcık araştırın Türklerin soyu hunlara dayanıyor.Boşuna bize öğretmiyorlar 6. sınıfta Hun Devletini yada Büyük Hun'u.Birde ben o imzayı yaparken onun faramir'in şovalyesi olduğunu bilerek koymadım sadece o anki resme bakarak koydum.Beğenmiosan o senin sorunun.Ben moduna kötü demedim Türkleri birbirine düşürmüş.Ona kızdım...

Modlar ne içindir?Eğlence için değil mi?Her modda mantık aramayın,o adam sadece eğlence olsun diye Tarkan'la Battal Gazi'yi kapıştırcam diyor.Siz hala Türkleri birbirinie kırdıma falan..... üfff niye cevap yazıyorsam  :roll:

Yavv kardeşim böle eğlencemi olur Türk Türkü kesecek.Dost yapsın seve seve oynayalım.Mesela battal gazi ve Tarkan kahpe bizansa karşı.: :grin: :grin:

umutkurtuluş said:
Ya azcık araştırın Türklerin soyu hunlara dayanıyor.Boşuna bize öğretmiyorlar 6. sınıfta Hun Devletini yada Büyük Hun'u.Birde ben o imzayı yaparken onun faramir'in şovalyesi olduğunu bilerek koymadım sadece o anki resme bakarak koydum.Beğenmiosan o senin sorunun.Ben moduna kötü demedim Türkleri birbirine düşürmüş.Ona kızdım...

sana bişey dicem imaznla modun ne alakası var

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom