Author Topic: Warband oynarken Oyunu küçülttüğümde direkt kapanması (alt+tab)  (Read 402 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Khaleesi

• Recruit
  • *
  • Ben Kubilay namıdeğer Khaleesi
    • Steam - https://steamcommunity.com/id/somedeath/
    • Twitch.tv - somedeath20
    • YouTube - Kubilay Taneli
    • YouTube - UCM2_ekhvC9K4yw1-r6KMLlQ
    • View Profile
  • Faction: Neutral
  • MP nick: Khaleesi
  • WBWF&SNWVC
Yaklaşık 3-4 yıldır warband oynamama rağmen karşıldağım garip bir sorun var, Bilgisayarım hayliyle warbandı yüksek ayarlarda açabilecek durumda fakat alt tab yaptığımda oyun hata bile vermeden direkt kapanıyor,1-2 arkadaşıma sordum bilgili fakat düzeltebilecek kimseyi bulamadım. Bu sorunun çözümünü bilen ve ya önceden yaşamış insan varsa yardım ederse sevinirim.NOT:Warband launcherinde 16bit ve 32 bit olmak üzere ikişer tane çözünürlük ayarları var ve hiç bir 3.parti yazılım kullanmadım.

Stein/Testa

• Regular
  • *
  • Elbet Birgün Turan !
    • Steam - https://steamcommunity.com/id/hamzatsiz/
    • View Profile
  • Faction: Nord
  • MP nick: RS_Stein
Re: Warband oynarken Oyunu küçülttüğümde direkt kapanması (alt+tab)
« Reply #1 on: January 12, 2020, 03:48:50 PM »
Yaklaşık 3-4 yıldır warband oynamama rağmen karşıldağım garip bir sorun var, Bilgisayarım hayliyle warbandı yüksek ayarlarda açabilecek durumda fakat alt tab yaptığımda oyun hata bile vermeden direkt kapanıyor,1-2 arkadaşıma sordum bilgili fakat düzeltebilecek kimseyi bulamadım. Bu sorunun çözümünü bilen ve ya önceden yaşamış insan varsa yardım ederse sevinirim.NOT:Warband launcherinde 16bit ve 32 bit olmak üzere ikişer tane çözünürlük ayarları var ve hiç bir 3.parti yazılım kullanmadım.
moto blok kapat
ROBERT GERÇEK BİR ÇELİKTİ. STANNİS SAF DEMİRE BENZER. KARA, SERT VE GÜÇLÜDÜR AMA BÜKÜLMEDEN ÖNCE KIRILIR. RENLY İSE BAKIRDI. PARLAK, BAKMASI HOŞ AMA SATMAYA KALKSAN BEŞ PARA ETMEZ.

– Donal Noye

ifredity

• Recruit
  • *
    • View Profile
  • WB
« Reply #2 on: January 12, 2020, 03:53:54 PM »
Çökmesini istemiyosan fullscreen oynama alt tab atınca çökmeyen görmedim bendede çöküyo ama 10 kere atiyosam 1inde

asuganbeg

• Recruit
  • *
    • Steam - asuganbeg
    • View Profile
  • Faction: Vaegir
  • MP nick: Invader_Filinta
« Reply #3 on: January 12, 2020, 04:03:27 PM »
Bu sorunun çözümünü 6 yıldır ben de bulamadım fakat şöyle bir alternatifi var. Steam'ın bir özelliği var; oyun içerisindeyken Alt + Enter kombinasyonunu kullanarak oyunu pencere moduna alıp öyle Alt + Tab yapabilirsin. Biraz uğraştırıcı bir iş ama oyundan atma riski yok en azından.

White Snake

• Knight at Arms
  • *
  • M Y L I T T L E P O N Y ! ! !
    • Steam - foreternity
    • View Profile
  • MP nick: PaRa
  • M&BWBWF&SNWVC
« Reply #4 on: January 12, 2020, 11:05:11 PM »
Bu sorunun çözümünü 6 yıldır ben de bulamadım fakat şöyle bir alternatifi var. Steam'ın bir özelliği var; oyun içerisindeyken Alt + Enter kombinasyonunu kullanarak oyunu pencere moduna alıp öyle Alt + Tab yapabilirsin. Biraz uğraştırıcı bir iş ama oyundan atma riski yok en azından.

Bu steamın bir özelliği değil, tüm uygulamalarda geçerli olan bir özellik olması lazım.

Freyja

• Baron
  • *
    • Steam - yagize
    • Twitch.tv - eruhlumeister
    • YouTube - UCkqn8y1ZQswvixvLzr3RrOQ?view_as
    • View Profile
    • PW Forum
  • Faction: Swadian
  • MP nick: WTF_Nessa/Jake
  • M&BWBWF&SNWVC
« Reply #5 on: January 13, 2020, 03:59:03 PM »
Çökmesini istemiyosan fullscreen oynama alt tab atınca çökmeyen görmedim bendede çöküyo ama 10 kere atiyosam 1inde
Bende çökmüyor. Windows'un bir kaç ay önceki update'inde gamingle alakalı bir kaç özellik gelmişti. Ben onlarla uğraşıp halletmiştim. Google'da problemi Windows'la alakalı olarak aratabilirsin. Bende eskiden olmuyordu zaten, sonra update geldikten sonra da bu şekilde çözdüm. Belki yardımcı olur, denemekte fayda var.

Khaleesi

• Recruit
  • *
  • Ben Kubilay namıdeğer Khaleesi
    • Steam - https://steamcommunity.com/id/somedeath/
    • Twitch.tv - somedeath20
    • YouTube - Kubilay Taneli
    • YouTube - UCM2_ekhvC9K4yw1-r6KMLlQ
    • View Profile
  • MP nick: Khaleesi
  • WBWF&SNWVC
« Reply #6 on: January 14, 2020, 03:11:51 PM »
Yaklaşık 10 20 tane oyun oynuyorum sadece warbandda çöküyor 2 hafta önce hiç çökmüyordu bir anda çökmeye başladı