Toplu Hile Kanıt

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Wisherr said:
Ines said:
Wisherr said:
Banlananlar ve klan arkadaşları dışında savunan yok sanırım tüm community adminler gibi düşünüyor

Seni klan arkadaşların bile savunmadı, haksızlığa karşı savunuyoruz.
Eminim haksızlıktır merc adminleri çocuk değil ve kanıtlara dayanarak iş yapıyorlar mağduru değil hileciyi savunuyorsun

Sadece 1 kanıta göre iş yapıyorlar, 4-5 kanıt attık karşılığında ve hala umurlarında değiliz  :mrgreen:

Ines said:
Wisherr said:
Ines said:
Wisherr said:
Banlananlar ve klan arkadaşları dışında savunan yok sanırım tüm community adminler gibi düşünüyor

Seni klan arkadaşların bile savunmadı, haksızlığa karşı savunuyoruz.
Eminim haksızlıktır merc adminleri çocuk değil ve kanıtlara dayanarak iş yapıyorlar mağduru değil hileciyi savunuyorsun

Sadece 1 kanıta göre iş yapıyorlar, 4-5 kanıt attık karşılığında ve hala umurlarında değiliz  :mrgreen:

sevgili krostas abi sen oyunu bırakmamışmıydın

Bir kanıtda yok ayrıca sizin beni suçladığınız ssi adminlere atarak konuştum ve gerekli savunmamı dinlediler.Beni haklı buldular ve herhangi bir yaptırım uygulanmadı lakin siz panik yapıp panelin orjinal ss ini atınca soldaki numaralar ile atılan tarihlerin uyuştuğunu görünce sslerin doğru olduğunu anlayıp konu kilitlendi. hesap ismi vs. değişmek müşterisini kurtarmak için yapılamayacak birşey değil.Eğer cerci hala fake e-mail diyorsa gidip konuşup bunu kanıtlamalı ki banı açılsın.İyi forumlar.

karizma5816 said:
Bir kanıtda yok ayrıca sizin beni suçladığınız ssi adminlere atarak konuştum ve gerekli savunmamı dinlediler.Beni haklı buldular ve herhangi bir yaptırım uygulanmadı lakin siz panik yapıp panelin orjinal ss ini atınca soldaki numaralar ile atılan tarihlerin uyuştuğunu görünce sslerin doğru olduğunu anlayıp konu kilitlendi. hesap ismi vs. değişmek müşterisini kurtarmak için yapılamayacak birşey değil.Eğer cerci hala fake e-mail diyorsa gidip konuşup bunu kanıtlamalı ki banı açılsın.İyi forumlar.
Zaten diyorum nasıl kanıtlayayım diyorum bir şey yazmıyor 10 tane ss attım kanıt yerine geçecek ama adamın beynini sulandırmışsınız sanırım

POLONYALIOLMAYANBLADE said:
para gelmeden ben yazayım

ahushusuh abi olaya bak ahuadhusuh hileciler birbirlerini ifşalıyorlar şaka gibi ahuadhusuh ortam ölmüş  :grin: :grin:
Yerini ben dolduracaktım ama erken davrandın  :grin:

Ya beyler gerçekten bu kadar bayat mısınız? Tamam hile kullanan birisini report atmak gayet doğal ama bunu cümle aleme duyurmanın mantığı ney? Forum sizin için neyi ifade ediyor bilmiyorum ama konuya bakınca horoz dövüşleri geliyor aklıma. Wisher, şu konuya da değinmek istiyorum. Eğer hileden dolayı ban yediysen bari adam gibi kabul edip komünite den bir özür dilemeyi kendine erdemlik say. Turnuva konusunda yaptığın yüzsüzlükleri geçtim fakat halen daha yüzsüz gibi bu konularla ilgili açıklamalar yapıp üste çıkmaya çalışıyorsun hatta başkalarını suçluyorsun. Ortada bir yanlış anlaşılma var ve bunu bilerek bundan faydalanmanız ilginç. İyi olan horoz kazansın!
25 bet for Paralyzer

Selam kızlar ben geldim :wink:

Wisher intikam arıyor gibisin, öyle olmaz aslan parçası cercinin steam pp sini al yeni steam açıp herkese "ben hileyim" yaz. Böyle ölür.

Bu arada cerci fedöcü.

ahushusuh abi olaya bak ahuadhusuh hileciler birbirlerini ifşalıyorlar şaka gibi ahuadhusuh ortam ölmüş  :grin: :grin:
Ah be blade muhtemelen benim de sevdiğim bi arkim hile çıksaydı senin kadar yumuşak olabilirdim :grin:

White Snake said:

Wisher intikam arıyor gibisin, öyle olmaz aslan parçası cercinin steam pp sini al yeni steam açıp herkese "ben hileyim" yaz. Böyle ölür.

Bu arada cerci fedöcü.

Ah be blade muhtemelen benim de sevdiğim bi arkim hile çıksaydı senin kadar yumuşak olabilirdim :grin:
böyle birşey yapmış olsam bile adamların ipleri uyuşuyor  denmiş xD

White Snake said:

Bu arada cerci fedöcü.

Yakında bu olursa şaşırmam xdd

Wisherr said:
White Snake said:

Bu arada cerci fedöcü.

böyle birşey yapmış olsam bile adamların ipleri uyuşuyor  denmiş xD
Kanıt istediğimiz de atmıyor ama ne kadar gizemli değil mi ? Biri hileden ban yiyorsa kanıtı olmalıdır bunu da banlayan kişi atmalıdır ben istediğimde atmadı wardo yani wbmmde admin olan adam istedi yine atmadı neden acaba ? xd

Kiron allah için konuyu temizleme veya kapatma çok güzel gidiyor şu an eğlenelim, gerekirse taşı bir yere lütfen :3 İnsan insana tatlı bir şekilde tartışıyoz :smile:

OGKNRMESDZE63MVZMQKOGMHSGM.png

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom