Kaliteli ve güçlü, Native/C-Rpg Türk klanı Crescent.

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Hepimize hayırlı olsun :party:

Harbi ama şimdi bi düşününce artık bannerlordun altına klanlar etkinlikler vesaire alt başlıkları açılma zamanı gelmedi mi? :grin:

White Snake said:

Harbi ama şimdi bi düşününce artık bannerlordun altına klanlar etkinlikler vesaire alt başlıkları açılma zamanı gelmedi mi? :grin:

Bizce de geldiği için başladık malum warband tayfası olarak az buz beklemedik oyunu?

Alejandrooo said:
Erozbey senle aynı clandaydık sabahlara kadar xp için savastığımız günleri unutmussun, ee tabi 10 sene oldu neyse canın sagolsun. İyi oyunlar sanada.

Benim toplam crpg sürem 1-2 saat, o da hatır için.

Alejandrooo said:
Erozbey said:
Sanırım resmi olarak ilk kanser Bannerlord klanını tanımış olduk.

Erozbey senle aynı clandaydık sabahlara kadar xp için savastığımız günleri unutmussun, ee tabi 10 sene oldu neyse canın sagolsun. İyi oyunlar sanada.

Bu yorum beni çok üzdü
White Snake said:

Buna da katılıyorum Bannerlord alt konuları ne zaman açılacak? @Kiron

Rumil said:
Alejandrooo said:
Erozbey said:
Sanırım resmi olarak ilk kanser Bannerlord klanını tanımış olduk.

Bu yorum beni çok üzdü
White Snake said:

Buna da katılıyorum Bannerlord alt konuları ne zaman açılacak? @Kiron

Üzüldüğün yorum için şöyle söyleyebilirim, biz eski oyuncular oldugumuz için o zamanın butun nicklerini arkadaslıklarını unutmadık, baya zaman yatırdık oyuna o yuzden geniş bi çevre edindik. Toxic çoluk çocuk dolu bir klan olmayacağız keyif için oynayanlardan olacağız.

Alt başlıklar açılması kesin gerekiyor 100 sene bekledik kala kala 3 ay kaldı ben konuyu buraya açtım cunku acacak baska bi konu yeri bulamadım.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom