Warband Veda Turnuvası - Grup Bilgileri, Maç Rezervasyonları

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Rgq93Y.png

- Sadece takım liderlerinde sunucu adminliği olacaktır. Takımdaki bir oyuncuda olduğu tespit edilir ise takıma yaptırım uygulanır.

- Maç başladığında ilk setin ilk roundunda Print GameID seçeneği ile bütün oyuncuların IDsinin gösterilip hepsi gözükecek şekilde ss alınması gerekmektedir. Aynı şekilde her setin sonunda da ss alınması ve bu 5 ssin maç sonunda bu konuya atılması gerekmektedir.

- Maçlarınızdan önce rezervasyon almayı unutmayınız.

REZERVASYONLAR
Rakip takım ve kendi takımınız:
Tarih ve Saat:

GRUP AŞAMASI
A ve B grubundan 3 takım C grubundan 2 takım grup aşamasından çıkacaktır.
GRUP A
Creed
Dalgasına Dalga
Livonian Sword Brothers
Regal Ace

GRUP B
ANGRY M&M'S
Paradox
Peaks of Warband
Iron Warriors

GRUP C
Raiders Stein
Wesenheit
House of Hesse
Cruz_Aiders

1. Hafta

YQN0oa.png

Llnr8V.png

2. Hafta
mMXXA2.png

RrP7Jn.png

3. Hafta
ADka8q.png

P177Jb.png

6MYQjW.png

1. TUR

mXOOd1.jpg

lQJJLb.jpg

YARI FİNAL

P788pN.jpg

Lvkk2j.jpg

FİNAL ve 3. LÜK MAÇI

qA6635.jpg

RrP7Jn.png

BERABERLİK DURUMUNDA OYNANACAK MAP
k0352W.png

Admin Tool

Last edited:
Grup A

Creed 6 - 9 Regal Ace
Dalgasına Dalga 0 - 12 Livonian Sword Brothers

Grup B

ANGRY M&M'S 7 - 6 Iron Warriors
Paradox 0
- 12 Peaks of Warband

Grup C

Raiders Stein 5 - 12 Cruz_Aiders
Wesenheit 11
- 7 House of Hesse

Grup A

Creed 12 - 1 Dalgasına Dalga
Livonian Sword Brothers 6
- 10 Regal Ace

Grup B

ANGRY M&M'S 8 - 8 Paradox
Peaks of Warband 12 - 2 Iron Warriors

Grup C

Raiders Stein 0 - 12 Wesenheit
House of Hesse 2 - 12 Cruz_Aiders

Grup A

Creed 8 - 7 Livonian Sword Brothers
Dalgasına Dalga 0 - 12 Regal Ace (Default Win)

Grup B

ANGRY M&M'S 9 - 4 Peaks of Warband
Paradox 12 - 0 Iron Warriors (Default Win)

Grup C

Raiders Stein 0 - 12 House of Hesse
Wesenheit 5 - 11 Cruz_Aiders

Last edited:
Baot said:
Açık oylama yerine katılan takımların yetkililerine sorman daha mantıklı olmaz mı?
Millet GUIDleri adamlardan zor alıyor herkesin fikrini alıp oy basana kadar 3 turnuva yaparız. Cumartesine kadar herkes oyunu atsın işte. Ortam sorumsuz benlik bişi yok.

Arkadaşlar, oylama da forum dışı kişilerin oy kullandığını tespit ettik. Turnuva yöneticisi ve hakemleri tartışarak grup aşamasının 5 Ocak ta başlamasına karar verdik. Karar kesindir ve değişmeyecektir. Tartışmak isteyen varsa bölümünde tartışabilir, burada değil.

Thorin said:
Arkadaşlar, oylama da forum dışı kişilerin oy kullandığını tespit ettik. Turnuva yöneticisi ve hakemleri tartışarak grup aşamasının 5 Ocak ta başlamasına karar verdik. Karar kesindir ve değişmeyecektir. Tartışmak isteyen varsa bölümünde tartışabilir, burada değil.
Forum dışı kişiler, turnuvaya katılacak olan fakat forum hesabı bulunmayan bazı arkadaşlarımdı. Onların dışında turnuvaya katılmayıp da oy kullanan var mı bilmiyorum. Tartışma, bir konuyla ilgili karşıt ve değişim fikrine açık olan düşünceleri karşılıklı olarak öne sürme ve kararlaştırma biçimidir. Kararı vermişsiniz ve değiştirmeyeceğiz diyorsunuz daha neyini tartışacağız? Herkese başarılar.

Thorin said:

:shock: :roll:

asuganbeg said:
Thorin said:
Forum dışı kişiler, turnuvaya katılacak olan fakat forum hesabı bulunmayan bazı arkadaşlarımdı. Onların dışında turnuvaya katılmayıp da oy kullanan var mı bilmiyorum. Tartışma, bir konuyla ilgili karşıt ve değişim fikrine açık olan düşünceleri karşılıklı olarak öne sürme ve kararlaştırma biçimidir. Kararı vermişsiniz ve değiştirmeyeceğiz diyorsunuz daha neyini tartışacağız? Herkese başarılar.
Forum dışı derken turnuva dışı kişileri kastettim. Elimizde ekran görüntüleri de var ve eğer çok istiyorsan özelden ekleyebilirsin, paylaşabilirim. Bir kaç kişinin sınavı yüzünden koskoca turnuva'nın gidişatını değiştiremeyiz. Turnuva'nın tarihini görerek katıldınız. Tartışmadan kastım tam olarak buydu. Böyle bir açıklamaya cevap vermeyeceğimi sanıyorsan da bir şey diyemem. Lütfen bu konu altında daha fazla gereksiz yorum da bulunmayın. Turnuva bu, öyle yada böyle 5 Ocak başlama tarihi. Bütün katılımcılara bol şans diliyorum.

Thorin said:
asuganbeg said:
Thorin said:
Forum dışı derken turnuva dışı kişileri kastettim. Elimizde ekran görüntüleri de var ve eğer çok istiyorsan özelden ekleyebilirsin, paylaşabilirim. Bir kaç kişinin sınavı yüzünden koskoca turnuva'nın gidişatını değiştiremeyiz. Turnuva'nın tarihini görerek katıldınız. Tartışmadan kastım tam olarak buydu. Böyle bir açıklamaya cevap vermeyeceğimi sanıyorsan da bir şey diyemem. Lütfen bu konu altında daha fazla gereksiz yorum da bulunmayın. Turnuva bu, öyle yada böyle 5 Ocak başlama tarihi. Bütün katılımcılara bol şans diliyorum.
Muhatabım sen değilsin çünkü sende tartışma potansiyeli göremiyorum. Turnuva sahibi arkadaşa sesleniyorum. Madem oynayacak kişiler biziz, o halde neden turnuva ve içeriklerini bizim isteklerimiz ve sizin tartışmalarınız doğrultusunda adil bir biçimde şekillendirmiyorsunuz? Turnuva dışı kişiler oy kullandı diye neden o birkaç kişi bütün oylamayı iptal ediyor? Lütfen turnuvaya katılan takımların liderlerine tek tek sorup görüşlerini alın ve turnuvayı öyle başlatın.

asuganbeg said:
Thorin said:
asuganbeg said:
Thorin said:
Muhatabım sen değilsin çünkü sende tartışma potansiyeli göremiyorum. Turnuva sahibi arkadaşa sesleniyorum. Madem oynayacak kişiler biziz, o halde neden turnuva ve içeriklerini bizim isteklerimiz ve sizin tartışmalarınız doğrultusunda adil bir biçimde şekillendirmiyorsunuz? Turnuva dışı kişiler oy kullandı diye neden o birkaç kişi bütün oylamayı iptal ediyor? Lütfen turnuvaya katılan takımların liderlerine tek tek sorup görüşlerini alın ve turnuvayı öyle başlatın.

Çünkü o sözde bir kaç kişi katılacak herkesin ne zaman oynayacağını, ne kadar bekleyeceğine etki ediyor. Daha fazla uzatmayalım lütfen. İlk konu başka kavgalardan çöp oldu bu konu da çöp olmasın.

Thorin said:

Wardo Flake said:
Çünkü o sözde bir kaç kişi katılacak herkesin ne zaman oynayacağını, ne kadar bekleyeceğine etki ediyor. Daha fazla uzatmayalım lütfen. İlk konu başka kavgalardan çöp oldu bu konu da çöp olmasın.

Son kullanma tarihini doldurmuş bir oyunda turnuva düzenlerken abes bir hiyerarşiyi oyunculara dayatmak? Bunun ego tatmininden bir farkı yok. Filintadan bağımsız yazıcam.

Wardo, x kişisi senden C takımının performansındaki olası yetersizliği engellemek için maçların tarihini ertelemeni istiyor. Konuya 5 Ocak ve 18 Ocak diye anket açman bu isteğe cevap değil. Burası herkese açık bir platform 50 tane email generateleyip ben de 5 Ocak veya 18 Ocak verebilirim bunun önü alınamaz. Takım kaptanlarına bu soruyu sorup belirli bir süre verirsin. Herkesten cevap alırsın ulaşılamayanları resmi tarih 5 Ocak diye öyle kabul edersin basit bir denklem. Bu kadar ciddiye alıyorsanız sahte hesapları tespit edip anketi temize çekin. Söz konusu ssleri buraya atın hep beraber görelim.

Yazılanlardan çıkarılan şey RA takımı Thorin ve türevleri için potansiyel tehdit oluşturuyor. Kafanıza göre iş yaptığınız sürece her türlü art niyet aranır. Kararı veren adamın turnuvada takımı var.

Alınan kararlar yalnızca bana ait değil. Turnuva yöneticileri olarak en uygun tarihte yani 5 Ocak ta başlatmaya karar verdik. Eğer turnuva ekibi ve turnuva gidişatından memnun değilseniz kendi turnuvanızda sizi görmek isteriz. Son bir turnuva olması açısından katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Emeğimize katkıda bulunabilecekken forum da kargaşa çıkarıyorsunuz. Bilmem farkında mısınız ama sizden başka muhalefet olan yok.

Daha fazla gönderi paylaşmayın çünkü dikkate alınmayacaktır. 5 Ocak itibariyle maçlara başlayabilirsiniz!!

turnuva yoneticilerile iletişime geçicem ztn tohrin oyüzden sikinti yok  :wink: böle buşekildede post kasmaya calisman baya biraz qomik  :wink: ha ayrica dengim diyilsin  :wink:  sen vurursun dikiş atarlar ben vurum toprak atarlar..  :cool:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom