TR_Battle [AKTİF]

Users who are viewing this thread

Oyuncu Adınız: Filinta
Steam Adresiniz: http://steamcommunity.com/id/asuganbeg
Yaşınız: 21
Mensubu Olduğunuz Klan: Invaders
GUID: 4145804
Neden Yönetici Olmalısınız?: Oyun içerisinde aktif olmam, oyun komünitesinde tanınır biri olduğumu düşünüyorum. Ulaşılabilir biriyim, sunucuda oluşabilecek herhangi bir soruna çevrim içi isem anında müdahale edebilirim.
Yönetici Tecrübeleriniz: TR_Fight_Arena, TR_Fight_Duel, TR_Fight_Ant, TR_Invaders
Referans: Yok..

asuganbeg said:
Oyuncu Adınız: Filinta
Steam Adresiniz: http://steamcommunity.com/id/asuganbeg
Yaşınız: 21
Mensubu Olduğunuz Klan: Invaders
GUID: 4145804
Neden Yönetici Olmalısınız?: Oyun içerisinde aktif olmam, oyun komünitesinde tanınır biri olduğumu düşünüyorum. Ulaşılabilir biriyim, sunucuda oluşabilecek herhangi bir soruna çevrim içi isem anında müdahale edebilirim.
Yönetici Tecrübeleriniz: TR_Fight_Arena, TR_Fight_Duel, TR_Fight_Ant, TR_Invaders
Referans: Yok..

Luz1kA said:
Genel bir uyarı olsun; Arkadaşlar, referans kısmını boş bırakırsanız veya server'da admin olmayan birilerini yazarsanız, admin olma şansınız yok çünkü eksik bir başvuru atmış oluyorsunuz bilginiz olsun.

Gelen şikayetler ve talepler üzerine Wisher isimli oyuncu, hile kullanma suçundan İbrahimPasha'nın sağladığı bütün sunuculardan kalıcı olarak yasaklanmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=Ccw_4MbMjTk&feature=emb_title

Gilesov said:
Gelen şikayetler ve talepler üzerine Wisher isimli oyuncu, hile kullanma suçundan İbrahimPasha'nın sağladığı bütün sunuculardan kalıcı olarak yasaklanmıştır.

d18ba81c378.jpeg

Gilesov said:

Wisher'ın yasaklandığı sunucular;
  • TR_Meydan
  • TR_Battle
  • TR_Deathmatch
  • TR_Duel
  • TR_Invasion
  • TR_Siege
  • TR_Kusatma
  • TR_Avrasya_Meydan
  • TR_Avrasya_DM
  • TR_Avrasya_Duel
  • TR_Avrasya_Invasion
  • TR_Avrasya_Siege
  • TR_Invaders
  • TR_KoPL_Ant
  • TR_Cizvit_Knights
  • TR_AZW_Official
  • TR_Full_Invasion_Official
  • TR_TheDeluge_Official
  • TR_Gladius
  • TR_Vikingr_Official
  • TR_Bearforce_Official
  • TR_Whigs_and_Tories
  • TR_Iron_Europe_Official
  • TR_Groupfighting
  • TR_Cavalry_Groupfighting
  • TR_Duel (NW)
  • TR_Turnuva
  • TR_12th_Official
  • 50th_Official
  • TR_98e_Official
  • TR_98e_Mac
  • TR_98e_Meydan
  • TR_98e_DM
  • TR_98e_Duel
  • TR_98e_Invasion
  • TR_98e_Siege
  • TR_98e_Antrenman
4141877 (Native GUID)
1823336 (NW GUID)

İlerde GUID değiştirerek girdiği yakalanırsa aynı şekilde o GUIDleri de yasaklayacağız.

İbrahim Pasha said:
Gilesov said:

Wisher'ın yasaklandığı sunucular;
  • TR_Meydan
  • TR_Battle
  • TR_Deathmatch
  • TR_Duel
  • TR_Invasion
  • TR_Siege
  • TR_Kusatma
  • TR_Avrasya_Meydan
  • TR_Avrasya_DM
  • TR_Avrasya_Duel
  • TR_Avrasya_Invasion
  • TR_Avrasya_Siege
  • TR_Invaders
  • TR_KoPL_Ant
  • TR_Cizvit_Knights
  • TR_AZW_Official
  • TR_Full_Invasion_Official
  • TR_TheDeluge_Official
  • TR_Gladius
  • TR_Vikingr_Official
  • TR_Bearforce_Official
  • TR_Whigs_and_Tories
  • TR_Iron_Europe_Official
  • TR_Groupfighting
  • TR_Cavalry_Groupfighting
  • TR_Duel (NW)
  • TR_Turnuva
  • TR_12th_Official
  • 50th_Official
  • TR_98e_Official
  • TR_98e_Mac
  • TR_98e_Meydan
  • TR_98e_DM
  • TR_98e_Duel
  • TR_98e_Invasion
  • TR_98e_Siege
  • TR_98e_Antrenman
4141877 (Native GUID)
1823336 (NW GUID)

İlerde GUID değiştirerek girdiği yakalanırsa aynı şekilde o GUIDleri de yasaklayacağız.
:party: :party:

Yasaklanma sebebimin oyun içi herhangi bir kanıtı varmı ? Adama kendi hür irademle (sevmediğim ve aramın kötü olduğu birisi) hile olduğumu düşünüyorsan gel beraber hesabı silelim diyorum neden kendi hilemi ifşalıyayımki ??? Sizce bu mantıklı birşeymi ayrıca isterseniz herkese yaptığım gibi canlı yayın açıp isteyenin önünde okçu oynuyabilirim ve teminat veririmki sıktığım okların çoğu hs gidicektir  hile olduğumu düşünen insanlara karşı bunu yapıyorum tabi kabul ederseniz ibrahim paşa

Wisherr said:
Yasaklanma sebebimin oyun içi herhangi bir kanıtı varmı ? Adama kendi hür irademle (sevmediğim ve aramın kötü olduğu birisi) hile olduğumu düşünüyorsan gel beraber hesabı silelim diyorum neden kendi hilemi ifşalıyayımki ??? Sizce bu mantıklı birşeymi ayrıca isterseniz herkese yaptığım gibi canlı yayın açıp isteyenin önünde okçu oynuyabilirim ve teminat veririmki sıktığım okların çoğu hs gidicektir  hile olduğumu düşünen insanlara karşı bunu yapıyorum tabi kabul ederseniz ibrahim paşa

Video da itiraf etmişsin zaten bu konuyu uzatmanın bir anlamı yok. Hile kullanan kişileri elimizden geldiğince hem warband'da hem bannerlord'da sağladığımız sunuculardan uzak tutacağız.

Gilesov said:
Wisherr said:

Video da itiraf etmişsin zaten bu konuyu uzatmanın bir anlamı yok. Hile kullanan kişileri elimizden geldiğince hem warband'da hem bannerlord'da sağladığımız sunuculardan uzak tutacağız.
Videoyu tarafsız ve dikkatli bir şekilde tekrardan izlemeni istiyorum kesilmiş ve kendi konuşmalarını koymamış durumda ayrıca dediğim gibi hiçbir hileci kendini ifşalamaz ayrıca o site sadece warband değil birçok oyun hilesi mevcut buna sahip oluyor olmam kullandığım anlamına gelmiyor üzerimdeki hile şüphesi kalkması için doğrudan düşmanıma imha ettiriyorum hesabı  dediğim gibi yayın açıp tonlarca hs atabilirim tabi bu kurarı veren taraflı bir düşünce yapısı değilse Ayrıca videoda itiraf ettiğim kısmı söylersen sana daha net yardımcı olabilirim yarısı gülerek konuşulmuş ve her kelimenin ardında açıklaması bulunan bir video savunma şansı dahi tanınmadan işler bu dereceye getiriliyor geçmiştede bana aynı şekilde bu suçlamalarda bulunuldu ve hepsinde kendimi akladım çünkü bana fırsat verildi dediğim gibi gerekirse tüm adminlerin gözü önünde yayın açar  onlarca hs atarım :wink: :wink:

Wisherr said:
Gilesov said:
Wisherr said:

Videoyu tarafsız ve dikkatli bir şekilde tekrardan izlemeni istiyorum kesilmiş ve kendi konuşmalarını koymamış durumda ayrıca dediğim gibi hiçbir hileci kendini ifşalamaz ayrıca o site sadece warband değil birçok oyun hilesi mevcut buna sahip oluyor olmam kullandığım anlamına gelmiyor üzerimdeki hile şüphesi kalkması için doğrudan düşmanıma imha ettiriyorum hesabı  dediğim gibi yayın açıp tonlarca hs atabilirim tabi bu kurarı veren taraflı bir düşünce yapısı değilse Ayrıca videoda itiraf ettiğim kısmı söylersen sana daha net yardımcı olabilirim yarısı gülerek konuşulmuş ve her kelimenin ardında açıklaması bulunan bir video savunma şansı dahi tanınmadan işler bu dereceye getiriliyor geçmiştede bana aynı şekilde bu suçlamalarda bulunuldu ve hepsinde kendimi akladım çünkü bana fırsat verildi dediğim gibi gerekirse tüm adminlerin gözü önünde yayın açar  onlarca hs atarım :wink: :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=jJifReBB0CI
              Açıkcası bir forum konusu açmaya bile gerek duymadım, videoyu çeken ve editleyen kişi benim, ilk başta savunman tabiki senin doğal hakkın ben sana o gün söylediğim gibi hala seninle kişisel bir problemim yok sadece vicdanım el vermedi, üstüne üstlük insanlara aramızdaki olayı anlattığımda bana söylemediğin, aldığın hilenin CS:GO hilesi olduğunu söylemen, vs. vs. bunlar hep kendini kandırman, hesabını sildim kendi gözünün önünde ve sildiğim hesabın CS:GO hilesi hesabı olduğunu sanmıyorum. Ses kayıtları konusuna gelirsek; *Kendini koymadı beni koydu* demeni anlıyorum fakat göreceğin üzere ses kayıtlarında benim mikrofon bastığımda sesimin program tarafından kaydedilmemiş olması, benim suçumun olduğunu göstermez
Videoyu kesme sebebimde durmadan boş yapman ve özellikle gülerek cevap verdim diyorsunya ayrı olarak bir ses kaydı daha var ve onda diyorsun ki eğer paylaşırsan dalgasına söyledim güldüm vs. derim dediğin ses kayıtlarıda mevcut. Sana verdiğim söz turnuvadan sonra paylaşmaktı fakat Ryotaink olsun ve diğerleri olsun başka insanlara garip yalanlar uydurmandı, sen kendini ifşalamadın sadece bana verdiğin hesaba girdiğim zamanki lisans'ının ücretli olduğunu görmemden sonraki korku veya stresten dolayı bana söylememen gereken bir takım şeyler söyledin, bende bunları videoya aldım, dediğim gibi bunlar tamamen kişisel sebeplerden dolayı değil, videoya almadığımı düşünmenin sebebi reapsot'un ifşasını çıkarmadın benimkini mi çıkaracaksın ki ? İdi. Öz olarak senin kendini savunmanı gayet iyi anlıyorum, hileyi ne kadar kullandığınıda bilmiyorum, her zaman kullanıyorsun diye bir iddiada da bulunmuyorum. Sadece o videoyu yükledim, son olarak isteğim savunmanı yaparken yalan söylememen. Umarım yayın karşısında defalarca hs atarsın, ayrı olarak senin sözünle hile değilsen neden videoyu yükledikten sonra bana bu mesajı attığını anlamadım,

Videoyu paylaşmadan önce biraz empati kurup üzülmüştüm ama sonradan başka insanların fotoğraflarıyla photoshop yaptığın, bazı kişilerin fotoğraflarıyla dalga geçtiğin zamanlar aklıma geldi..

KALDIRILDIizinsiz özel mesaj paylaşımı

Allah akıl fikir versin, insanlar bir sunucu açmış adam gibi oynamanız için, hile kullanımı doğrudan yüz kızartıcı bir olay ve bu ortamda bir çok topluluğun üyesi buna dikkat ediyor ve hassasiyet gösteriyor fakat bakıyoruz halen aklını başına almamış çoluk çocuk sürüsü var. İnsanların sabrını, forum yöneticilerinin sabrını gerçekten zorluyorsunuz, gidin doğada yürüyüş yapın az nefes alın aklınız başınıza gelsin.  :meh:

Oyuncu Adınız: Willes
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/Willess/
Yaşınız: 19
Mensubu Olduğunuz Klan: -
GUID:712783
Neden Yönetici Olmalısınız?: Son günlerde görmeye alışkın olduğumuz adab-ı muaşerete uygun olmayan davranışlara bir nebze engel olmak için.
Yönetici Tecrübeleriniz: Nativede sunucu yöneticiliği olarak deneyimim yok.
Referans: İbrahim Pasha, Adilhan

Willes said:
Neden Yönetici Olmalısınız?: Son günlerde görmeye alışkın olduğumuz adab-ı muaşerete uygun olmayan davranışlara bir nebze engel olmak için.

Ref

Willes said:

Kabul edilmiştir.

Foyyek said:
Oyuncu Adınız: Foyyek
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/profiles/76561198176631826
Yaşınız:18
Mensubu Olduğunuz Klan: şuan pasifte olduğundan klanım yok
GUID:3320297
Neden Yönetici Olmalısınız?: Şu düzen bozanları temizlemek için
Yönetici Tecrübeleriniz: çoğu sunucuda var
Referans: kime sorsan bilir beni ama konuşur düzenlerim yazıyı

tanımıyom